Що не так із простим народом?

Живеш і не відаєш, як просто перетворити Україну на розвинуту, передову країну. Треба просто, аби простий народ взявся до справи! Бо це ж він здобув Безвіз, Асоціацію з ЄС і статус країни-аспіранта НАТО для України. Так само простий народ розбудував ЗСУ. Саме завдяки простому народу Україна виграла у Газпрому Стокгольмський арбітраж. Більше 200 нових підприємств, що з’явилися в ті часи, – теж, безумовно, заслуга простого народу. Проте весною 2019 р. у простого народу щось поламалося. З невідомих причин робити він почав зовсім не те, чого вголос бажав. Що ж сталося з простим народом? Нічого не сталося. Бо ніколи не було ніякого «простого народу».

Читати далі

У всього завжди є своя ціна (відео)

Той факт, що Зеленський просить електрику у Білорусі (а правильніше читати – у Росії), а Лукашенко готовий її надати, говорить про те, що ціна вже обіцяна. Але яка ця ціна, українське суспільство не знає, бо влада підступно мовчить. Що ми, українці, вимушені будемо віддати чи забезпечити в обмін на таку “благодійність” Лукашенка-Путіна? Капітуляційний мир? Реалізацію обіцяної Зеленським 9 грудня 2019 року формули Штайнмаєра? Остаточну зупинку руху в ЄС та НАТО? Дати воду в окупований агресором Крим? Зняття санкцій? Ще щось? Український народ точно має право це знати наперед. 

Читати далі

ЗСУ вперше застосували Bayraktar на Донбасі, знищивши артилерію окупантів (фото, відео)

Кілька днів ворожі пропагандисти прокачували істерію, що ЗСУ порушили мінські домовленості та зайшли на ворожу територію. І сьогодні з максимально можливої дальності (15+ км) обстріляли село Гранітне на Донеччині. Звичайними засобами виявити батарею не змогли. Далеко. Крім того, найманці та окупанти почали масовані обстріли наших позицій з артилерії. У відповідь, для збереження життя вояків та цивільного населення, було піднято БПЛА “Bayraktar”, виявлено батарею та ракетою знищена одна гармата. На цю хвилину. Розрахунки інших втекли. Але це не точно. Бо підняли не одного птаха. Довіряйте ЗСУ.

Читати далі

Зимой олигархи начнут доить Зеленского

“А на третий день индеец Орлиный Глаз заметил, что у сарая нет одной стены”- примерно в таком состоянии у нас СНБО. У вас уже “пробиваются” фразы про Фирташа в газе, про Ахметова в энергетике, про Коломойского в Укрнафте, потому что вы понимаете, насколько серьезную угрозу они несут для безопасности Украины. Но вы сами ничего сделать не можете, потому что вы не субъект, и все решения принимаются в офисе президента. Олигархи, в отличие от вас, – “грамотные люди” и понимают, как дела делать. Поэтому над вами чем дальше, тем сильнее будут ржать. С ваших придурошных заяв про то, какие вы профи (внося случайно 108 человек в санкционный список), и то, как СНБО борется с олигархами, раздавая им миллиарды.

Читати далі

С кем именно борются Зеленский и его карманное ГБР?

Павловский сидит в СИЗО по обвинению «угодил Порошенко» и недавно он там встретил свой день рождения. Сидит за сам факт строительства катеров «Кентавр». Лютая личная ненависть Зеленского к более успешному политику и бизнесмену доминирует над здравым смыслом и целесообразностью. Медведчук по обвинению в госизмене сидит дома, под домашним арестом, но дома. Это простой и незамысловатый терроризм с требованием выкупа. Правосудием здесь и не пахнет. Мы вынуждены выкупать своих у зеленых террористов, которые пришли к власти в 19-м. За 4 дня уже собрано 0,5 миллиона из 18-ти. Осталось “всего” 17,5 млн для того, чтобы выкупить Павловского.

Читати далі

Досьє на суддів, які допомагають Коломойському нахлобучити американську Феміду

Ігор Коломойський постійно використовує в українських судах тактику правового спаму. Справ, які розглядають українські суди по Коломойському, дуже багато. Це дозволяє Коломойському отримувати рішення у корумпованих суддів, бо деякі зі справ потрапляють саме до таких суддів. А що зі справами які потрапляють до умовно чесних суддів? Вони ж також можуть виносити рішення? Можуть. Але вони цього не роблять. Чомусь. Як ви вважаєте, кого потрібно включати до списку суддів, які допомогли Коломойському – лише тих, хто виносив неправосудні рішення, або й тих, хто не виносив правосудних рішень?

Читати далі

А як поживає Степанов?

Команда президента Зеленського дуже любить вишукувати «злочини» в діяльності своїх попередників, точніше, серед діячів часів президента Порошенка. При цьому вона ну от просто вперто не помічає вад у діяльності власних чиновників. Один з кричущих прикладів цього – колишній міністр охорони здоров’я Максим Степанов, перебування якого на посаді очільника національної системи охорони здоров’я може стати сюжетом для гостросюжетного детективу.

Читати далі

«Скіфське золото» мають повернути Україні – Апеляційний суд Амстердама (фото, відео)

Це рішення важливе для України не лише з юридичної точки зору, а ще й тому, що вкотре доводить, що цивілізований світ бачить окупацію Криму. Колекцію скіфського золота привезли у музей в Амстердамі на виставку ще до окупації півострова Росією. Скіфське золото, доки триває судова тяганина, зберігається в музеї Алларда Пірсона в Амстердамі.

Читати далі

26.10.2018. За Порошенка було краще

В этот день были обнародованы результаты опроса, показавшего: за последние три года уровень доверия украинцев к судебной власти вырос вчетверо. Ещё в 2015-м судей считали приличными людьми всего 5% украинцев. Какой бы ужасной и коррумпированной ни была судебная ветвь власти – только она и могла уравновесить законодательную и исполнительную. А в наше время глупый и мстительный человечек, занявший главное кресло страны, фактически примерил на себя роль абсолютиста (причём нифига не просвещённого), дав понять, что «Государство – это он». Очевидно, Вован Александрович мнит себя новым Октавианом Августом. Но по факту получается Нерон. Который сдуру спалит свою столицу и бесславно сгинет со словами «Какой артист погибает!». 

Читати далі

СЗР України: Огляд терористичної активності та зон нестабільності у світі станом на 26.10.2021

Найбільш резонансні події минулої доби в огляді Служби зовнішньої розвідки України. У Судані стався військовий переворот. Військові залишаться при владі, поки не буде сформовано цивільний уряд, а вибори в країні можуть відбутися у липні 2023 року. Спецпосланець США залишив Республіку Судан. США заморозили фінансову допомогу Судану через переворот у країні. 53 157 біженців з Афганістану перебувають на восьми військових базах на території США. Усі необхідні формальності вже пройшли 6 689 осіб, вони готуються до розселення по американських містах.

Читати далі
Усі відео