23.10.2018. За Порошенка було краще

В этот день украинский лоукостер SkyUp запустил продажу билетов на первые международные рейсы. До этого полететь хотя бы в Европу могли позволить себе лишь обеспеченные граждане. Всё дело было в визовых ограничениях. И вдруг всё это исчезло, как с белых яблонь дым, благодаря тому самому Безвизу. Тогда-то украинцы поняли, что не рождены ползать, и принялись летать. А нынче сегодня и безвиз под большим вопросом. Трудно сказать, какой из «коников» человека, называющего себя президентом Украины, переполнит чашу терпения евробюрократов. Но то, что эта чаша почти полная, ясно всем, кроме Зеленского. 

Читати далі

СЗР України: Огляд терористичної активності та зон нестабільності у світі станом на 23.10.2021

Найбільш резонансні події минулої доби в огляді Служби зовнішньої розвідки України. США планує незабаром досягти угоди про використання повітряного простору Пакистану для проведення військових і розвідувальних операцій в Афганістані. Влада Пакистану наполягає на укладанні з США меморандуму про взаєморозуміння, на підставі якого Вашингтон в обмін на доступ до повітряного простору надавав би пакистанському керівництву підтримку в боротьбі з терористами і допоміг у налагодженні стосунків з Індією.

Читати далі

До України прибула третя партія безпекової допомоги від США (фото, відео)

До України прибула третя заключна партія додаткової міжнародної безпекової допомоги з США. У третій партії помічені контейнери з протитанковими керованими ракетами до комплексу «Javelin» та інше військове майно. До України було надіслано загалом безпекової допомоги на 60 млн доларів. Допомога для ЗСУ з США включає боєприпаси, протитанкове та високоточне озброєння, медичне майно тощо. Протягом цього місяця, а саме 10 та 18 жовтня, до України було доставлено попередні дві партії вантажу.

Читати далі

НАТО вивчає можливості для швидкого перекидання військ у регіон Чорного моря

«Ми наростили присутність в Чорноморському регіоні, в морі, повітрі й на суші у відповідь на агресивні дії Росії. Ми також вивчаємо можливості для швидкого перекидання підкріплень в регіон в разі необхідності», – відзначив генсек Альянсу Єнс Столтенберг. Також 22 жовтня НАТО заснувало інноваційний безпековий фонд на €1 мільярд.

Читати далі

17-18 листопада Петро Порошенко на запрошення Дональда Туска візьме участь у Конгресі та Саміті ЄНП

У колі політичної родини Європейської народної партії у Роттердамі Петро Порошенко представить лідерам європейських партій актуальний стан ситуації в Україні та навколо України, зокрема щодо питань протидії російській агресії, регіональної та енергетичної безпеки, політичних процесів в Україні та прогресу на шляху інтеграції до Європейського Союзу. Згідно з попередніми домовленостями, Петро Порошенко проведе низку двосторонніх зустрічей з європейськими лідерами та керівництвом ЄНП.

Читати далі
Усі відео