Почему увольнение главы Укрэсимбанка Мецгера ничего не изменит

Потому что никакого Мецгера не существует. Давайте я вам расскажу о том, как должно работать кредитование в госбанке, и о том, как оно по факту работает. И о том почему простой человек с улицы не может пойти получить кредит в десятки миллионов долларов под залог активов, которые собирается купить, и стать долларовым миллионером. А другие люди могут это сделать. Например, это смогла сделать мафия «Укргазбанка» и глава НБУ Кирилл Шевченко, человеком которого и является Мецгер.

Читати далі

«Добрий день, пане Василю, ви тільки не лякайтесь…»

Один “я – ваш вирок” оточив себе поліціянтами в три ряди-чотири штабелі. Ну він хоч миршавий і мені до пупа. Другий, з амплуа “хлоп як дуб, яйця як жолуді”, всцявся від лайливого слова в телефонній слухавці, викликав поліцію, забарикадувався в хаті й чекає на батюшку з кадилом… І всі разом дружно носять собі яйця варені на обід в лоточку, аби зайвий раз третьяковій свята не робити. Позорисько…

Читати далі

Кремлевский союз писателей

Путин пишет, Медведев пишет (причём, не выходя из запоя), Патрушев уже подписывает, Нарышкин и Шойгу, правда, пока только разговаривают. И все, как один, обращаются к украинскому народу, всех их очень волнует состояние “украинско-российских отношений”. Расчёт тут строится на том, что “пересычни” тётенька из Конотопа или дяденька из Винницы особо вникать в то, что там писали Путин с Медведевым на счёт Украины, не будут, тем более осмысливать этот имперско-шовинистический бред, зато хорошо и надолго запомнят, что “президент России обращался к украинскому народу”. И как с этим быть? – спросите вы. Да просто.

Читати далі

Новой и жизненно необходимой украинской элитой должны стать военные

Если мы не научимся уважать украинскую военную форму, мы снова и снова будем ходить по кругу истории. Ведь забыли же Голодомор? Афганистан забыли? Единицы знают и помнят. И понимают. Сибирь, ссылки, русские школы в наших городах, “телячью мову”… Видишь украинского солдата – гордись. Видишь его – осознавай, что это сила, ТЕБЯ защищающая. Болей же за СВОЮ команду, черт возьми, потому что украинский солдат долгие годы унижался всей массой информационной пропаганды со стороны соседней страны. Израильтяне своих военных ценят. Американцы своих военных чтят. А мы…

Читати далі

Начальник Генштабу ЗСУ зустрівся з аташе з питань оборони країн-партнерів України у форматі «Квінт» (фото)

12 жовтня, начальник Генерального штабу Збройних Сил України генерал-лейтенант Сергій Шаптала провів зустріч із представниками апаратів аташе з питань оборони країн-партнерів України у форматі «Квінт» (Сполучені Штати Америки, Канада, Велика Британія, Литовська Республіка та Республіка Польща). Під час зустрічі сторони обговорили стан і перспективи реформування та трансформації ЗС України, а також потреби у підтримці від іноземних партнерів.

Читати далі

Україна та ЄС підписали угоду про спільний авіаційний простір (фото, відео)

Вітаю всіх українців із підписанням угоди про Спільний Авіаційний Простір із ЄС. Це був довгий шлях: від парафування Угоди в листопаді 2013 на саміті Україна-ЄС у Вільнюсі, де Янукович вирішив поставити крапку на євроінтеграції, й українці відправили на Схід самого Януковича через це, роки складних переговорів із Брюсселем і немилосердного очікування через конфлікт Іспанії та Великої Британії з питання Гібралтару, чим були заблоковані всі угоди ЄС такого характеру з іншими державами. Поки що лише в авіації, але це величезний крок вперед для інтеграції України і українців в простір ЄС. Що це дасть пасажиру?

Читати далі

Доходи місцевих бюджетів у 2021 році будуть меншими від рівня 2017 року

Мінрегіон оприлюднив дані з розвитку місцевого самоврядування, які недвозначно демонструють, у якій кризі сьогодні перебуває місцеве самоврядування і місцеві бюджети після «щасливих років» президентства Порошенка. Трансфертна політика держави при Порошенку була зовсім іншою щодо територіальних громад. Але потім прийшов 2019 рік, а з ним Зеленський. І трансферти з Держбюджету різко впали. Суттєва різниця: при Порошенку держава громадам з Держбюджету виділяла на 130 млрд. грн. більше, ніж сьогодні. Куди ж ці гроші поділись?

Читати далі

Нам готують тарифне протистояння?

Уявіть собі ситуацію, що в розпал опалювального сезону країною прокотяться віяльні відключення електрики і опалення, а влада скаже – відновити електрику і опалення можна. Якщо купити дешеві енергоносії у Газпрому. Як у часи Януковича і Тимошенко. Що станеться далі? Далі патріотична спільнота виступить різко проти. А виборці «яка різниця» – різко за. Мовляв, «дістали ви своєю війною, простим людям від неї сама лише шкода, давайте знову дружити з Москвою». І протистояння 25% на 73% запалає знову, тільки на вулицях. Чий бік в такому випадку обере влада?

Читати далі

Прикрий Авдіївку

Війна триває. Ворог нікуди не подівся, і фронту як і раніше потрібна допомога. І ми продовжуємо закривати його системами спостереження і оптичної розвідки ВІЙ. Цей етап на ділянці фронту в районі Авдіївки найскладніший з усіх, що ми робили досі. Через особливості зони буде застосовуватися більш потужне обладнання. У більшій кількості. Сьогодні-завтра надійде черговий внесок від Фонду Порошенка. Але вартість забезпечення системою цієї частини фронту більше 1 500 000 гривень. Це багато. Але зроблено нами вже в багато разів більше. Завдяки саме вам. Вашої небайдужості. Тому що ви не втомилися і досі підтримуєте свою Армію.

Читати далі

12.10.2018. За Порошенка було краще

В этот день Священный Синод Константинопольской церкви во главе со Вселенским Патриархом Варфоломеем объявил о решении вернуть себе управление Киевской митрополией и исправить ошибку 300-летней давности. Порошенко удалось добиться церковной независимости для нашей страны. А вот его преемник начал вилять… паникадилом. Зеленский, человек неверующий, хоть и суеверный, попытался (в рамках поиска мира в глазах у Путина) «откатить» создание Православной Церкви Украины. Зеленскому и его своре не нужна ни украинская церковь, ни духовное единство с православным миром. Им нужны голоса прихожан московских попов. Потому что голоса прихожан ПЦУ эта банда без флага и Родины не получит никогда. 

Читати далі

Росія може ввести війська до Білорусі у разі зміни влади – RAND Corporation

Незважаючи на відносно невелике глобальне економічне значення, Росія провела більшу кількість військових інтервенцій, аніж будь-який інший конкурент США з часів холодної війни. Про це йдеться у звіті «Військові втручання Росії. Шаблони, чинники та вказівники» американського аналітичного центру RAND Corporation. У звіті автори оцінюють, коли, де і чому Росія вдавалася до військових втручань, та аналізують 25 інтервенцій, що РФ вчинила з 1991 року.

Читати далі

СЗР України: Огляд терористичної активності та зон нестабільності у світі станом на 12.10.2021

Найбільш резонансні події минулої доби в огляді Служби зовнішньої розвідки України. 12 жовтня в Досі відбуваються консультації між делегаціями Європейського Союзу і руху «Талібан». Прем’єр-міністр Пакистану Імран Хан заявив, що США слід налагодити зв’язки з рухом «Талібан», інакше Афганістан може охопити хаос.

Читати далі
Усі відео