З Днем народження, Гетьмане!

З Днем народження, Петре Олексійовичу! Здоров’я, сили, завзятості й здатності йти вперед, не зупиняючись, як завжди. А ще – дякуємо. Дякуємо за те, що не було соромно. За те, що не було огидно. За те, що не було страшно. За те, що в цьому році, як і в попередні, служили Україні та її народу. За те, що не зламалися. І не відступили. І не здалися. Головні наші перемоги попереду. Многії літа, пане Президенте!

Читати далі

До навчань Rapid Trident залучили американські Black Hawk (фото)

Американські військові гелікоптери Sikorsky UH-60 Black Hawk долучилися до виконання навчально-бойових завдань в українському небі в рамках міжнародних військових навчань Rapid Trident-2021. Українсько-американські військові навчання Rapid Trident – 2021 триватимуть до 1 жовтня 2021 року. В них беруть участь близько 6000 військовослужбовців. Особливістю проведення цьогорічних маневрів є те, що вони поєднані із загальним сценарієм стратегічного КШН «Об’єднані зусилля-2021».

Читати далі

Росія визнала запит Малі на відправку російських найманців (відео)

Міністр закордонних справ Росії визнав існування в країні організації найманців і запит Малі на їх відправку. «Вони звернулися до приватної військової компанії з Росії у зв’язку з тим, що, як я розумію, Франція, хоче суттєво скоротити свій військовий контингент», – повідомив Сергій Лавров. Також дипломат заявив, російська влада до найманців не має відношення та поставляє Малі тільки військово-технічну продукцію. На думку експертів, в дійсності “Приватні військові кампанії Росії” є замаскованими підрозділами в структурі Міноборони РФ, які виконують військові завдання уряду країни.

Читати далі

Чи не варто зменшити оберти

В Україні, на жаль, часто побутує своя помилкова та слабка модель. Згідно з цією моделлю, будь-який українець, який коливається у своїй ідентичності, вже є зрадником та зомбі. І працювати з ним не треба, а треба стріляти в голову та не давати себе вкусити, бо все одно зрадить. Наука математика та наука логіка нам підказують, що окрім батога потрібний ще й пряник, що окрім шельмування “недостатніх патріотів” та хорового плювання в цього філіна потрібне їх активне залучення до національного будівництва та пошук шляхів виховання в них патріотів справжніх. 

Читати далі

Странные люди

Тю. Та, конечно, странные, к гадалке не ходи. Мы сейчас делаем такие вещи, которые до войны нам и в голову не могли прийти, а потом вдруг стали нормой. И нехай по мнению больших и важных шишек девяносто три процента из нас – это чуваки, которые носят в себе свои психологические проблемы. Но я служил с этими чуваками, жил бок-о-бок, стрелял, смеялся, плакал, бухал, грустил, бегал, прятался и наступал. Не был лучшим, не был худшим, так, в серединке тех, кому дали автык, вытолкнули в войска и сказали: «Все, братан. Теперь это твоя зона відповідальності. Облажаешься – погибнут люди. Давай, вперед». И я люблю этих странных людей, хотя они одевают носки к тапкам, не любят обочины и поднимают ладонь навстречу военной машине.

Читати далі
Усі відео