ЗСУ на навчаннях виконали бойові стрільби з ЗРК С-125 (фото, відео)

ЗС України виконали бойові стрільби з зенітно-ракетного комплексу С-125 М1 та ЗРК «Оса-АКМ» на полігоні Ягорлик, що знаходиться поблизу півострова Ягорлицький Кут навпроти Тендрівської коси. Стрільби проводили підрозділи протиповітряної оборони Сухопутних військ в рамках стратегічного командно-штабного навчання «Об’єднані зусилля». Підрозділи відпрацювали висування із захищених позицій у заданий район, розгортання та знищення малорозмірних літальних апаратів. Імітували ворожі БПЛА освітлювальні артилерійські снаряди.

Читати далі

Кораблі Другої протимінної групи НАТО зайшли у Чорне море (фото, відео)

Кораблі Другої постійної морської протимінної групи НАТО (SNMCMG2) учора 23 вересня 2021 року зайшли у Чорне море. Флагман групи – іспанський патрульний корабель ESPS Rayo (P42), разом з ним зайшли тральщики TCG Edincik (M260) класу Engin з Туреччини та ITS Viareggio (5559) класу Gaeta з Італії. До цього кораблі Другої протимінної групи НАТО заходили у Чорне море 25 лютого та на початку липня 2021 року.

Читати далі

Дуже професійні мамкини «антиолігархісти»

Вони так професійно пропрацювали “олігархічний закон”, що аж будуть переголосовувати, бо не визначили точно, хто саме складатиме реєстр олігархів. А Стефанчук та відповідальний за підготовку закону “слуґа”, як виявляється, взагалі за нього не проголосували, бо це викрутаси рівня “законів 16 січня”, мало лі шо. Так що з олігархами вони “боротимуться” так само, як “тарифи знижували” та “війну закінчували”. Олігархів тепер стане на штуки три-чотири більше, зато середнього класу українців менше.

Читати далі

На третьому році президентства Зеленського українська промисловість відкинута нижче рівня 2016 року

Замість обіцяного прискорення економічного зростання втрачено навіть те, що було. А відновлення не відбувається навіть на тлі безпрецедентно сприятливих умов на світових ринках, якими користуються виробники в сусідніх країнах. Але не в Україні.

Читати далі

24.09.2015. За Порошенка було краще

В этот день Президент Порошенко своим Указом утвердил новую военную доктрину Украины. Место обтекаемых формулировок, написанных с целью «как бы чего не вышло», заняло чёткое и хлёсткое определение: «в настоящий момент военным противником Украины является Российская Федерация». Там, в доктрине, было ещё много чего хорошего и правильного, в том числе и про реформу ВСУ, которые должны были к 2020-му полностью соответствовать стандартам НАТО. Новая власть, пришедшая на волне массового помешательства в 2019-м, не рискнула пока что пересматривать Доктрину. Она избрала «тактику тысячи порезов» и гадит исподтишка.

Читати далі

Новости из США. 22-23 сентября 2021 года

Две группы демократов в обеих палатах Конгресса – прогрессисты с одной стороны и центристы и консервативные демократы с другой – продолжают переговоры с целью прийти к согласию о законопроекте об инвестициях в «гуманитарную» инфраструктуру и дополнительных инвестициях в зеленую энергетику

Читати далі

Оточення Зеленського своїми зв’язками з Китаєм провокує конфлікт з західними союзниками

«Китайська загроза» визначається як одна з ключових проблем для США та ЄС. У цей час Україна, яка шукає підтримки ЄС і США проти агресивних дій Росії (у якої з Китаєм спільний почерк), демонструє велику любов до Китаю. Дружина президента Зеленського, Олена Зеленська, стала «почесним гостем» на відкритті Пекінського міжнародного кінофестивалю. Серед організаторів фестивалю China Media Group та влада Пекіна. Темою цьогорічного кінофестивалю стало 100-річчя з дня заснування Комуністичної партії Китаю. І дружина Зеленського у цьому не єдина.

Читати далі

Москва тікає з православ’я

Дивовижна новина прийшла з глибин Російської православної церкви. Експерти заговорили про те, що патріарх Кірілл готує оголошення Вселенського патріарха Варфоломія… єретиком. Просто аби було зрозуміло, крок цей завершить процес розколу, в якому РПЦ перебуває від моменту оголошення Автокефальної православної церкви України. Цим розкольницький статус РПЦ буде оформлений остаточно. Всім Православним церквам світу доведеться визначитися, з ким вони? Які наслідки це матиме?

Читати далі

Ніяких олігархів немає, є мафія

В країні немає ніяких олігархів. Є бізнес, тупінькі власники якого чесно платять податки і бажають бути внє палітікі, не фінансують державницькі партії, а потім підпадають під наїзди мусорів і кримінала. І є власне кримінал, який краде 200 мільярдів з ПриватБанку і тікає з ними в Ізраїль. Якщо ти організував піраміду, то ти бандит, а якщо ні – підприємець. Ось і все. Тому справжній “закон проти олігархів” – це нормальний кримінальний кодекс. Причому не портновський, який зараз, а такий, що дозволяє саджати багатих злочинців.

Читати далі

Зеленський в історію не увійшов, а втрапив

Бажання Зеленського назавжди залишитися в історії починає реалізовуватися. Щоправда, немає впевненості, що таке місце йому сподобається. За один день кілька міжнародних організацій оприлюднили свої звіти щодо України, в яких критично оцінюється стан реформ і дотримання верховенства права в Україні часів Зеленського. Потрапляння Зеленського в історію продовжиться, адже до звітів міжнародних організацій ще не потрапили антиконституційний зміст та процес прийняття з порушенням процедури й регламенту так званого «закону про олігархів» (№5599).

Читати далі

Побудка з ранковою Дафою. 24.09.2021

Доброго всім раночку, з вами Дафа і це вже має вас змотивувати. Бо за вікном дощ, холод, тайфуни, бурани, заметілі, і при Порошенко такої фігйні не було!!! Тож, знову головним собитійом середи стала подія зі знаком «ну всьо, кабздець, приплили»…

Читати далі

The Jamestown Foundation: Путінський режим в біді – і має намір створювати неприємності для сусідів

У російській стратегії поділу та примусу Європи до псевдомирного співіснування енергетичний тиск супроводжується воєнними залякуваннями. Але головною метою, безумовно, є не Німеччина як основний ринок збуту російського газу, а, радше, Україна, яка втратить роль ключової транзитної країни. Демонстративне залучення до російських виборів українців, які проживають в окупованих районах Донецької та Луганської областей і деяким з яких видали російські паспорти просто на виборчих дільницях, довело, що Москва не має наміру будувати мир на Донбасі виконанням Мінських угод.

Читати далі

СЗР України: Огляд терористичної активності та зон нестабільності у світі станом на 24.09.2021

Найбільш резонансні події минулої доби в огляді Служби зовнішньої розвідки України. Україна евакуювала з аеропорту Кабула ще близько 100 українських громадян та членів їхніх родин. Авіагрупа Військово-повітряних сил  КНР у складі 24 літаків здійснила політ у проголошеній розпізнавальній зоні протиповітряної оборони Тайваню. У відповідь Тайвань підняв літаки, відправив попередження радіозв’язком і розгорнув зенітно-ракетні комплекси  для відстеження дій літаків КНР.

Читати далі
Усі відео