20.09.2017. За Порошенка було краще

В этот день Кабмин упростил процедуру получения квартиры по программе «Доступное жильё» для участников АТО и внутренне перемещённых лиц. Поддержать украинского воина-защитника, обеспечить его всем необходимым – с самого начала конфликта стремились все неравнодушные граждане. Естественно, не осталось в стороне и государство. В наши дни, когда у власти «новые лица», вопрос обеспечения бойцов и ветеранов жильём, вроде, никуда не делся. Только говорят нынче всё больше не о конкретных проектах, а лишь о новых и новых миллионах на финансирование этих программ. И то верно: реальное жильё в карман не положишь, а вот средства на его постройку или закупку – вполне.

Читати далі

«Великі» проекти – імітація замість реальних справ

Основний зміст політики Зеленського – прожектерство і гігантоманія, не підтверджені реальними діями, фінансами або хоча б розрахунками; погано підготовлений популізм; гучні назви, за якими нічого нема.

Читати далі

Як запульнути в космос 37,5 мільярдів гривень – рецепт від Єрмака

Вітаю, громадяни найкосмічнішої держави світу! Зараз ми розповімо вам справді Космічну одіссею. Єрмак зацікавився космосом. Але не для того, аби зробити Україну космічною державою, а для того, аби розпиляти космічні прибутки. Мова піде про проєкт космічної програми України на 2021-2025 роки. Його винесли на урядовий комітет під тиском смотрящого над президентом — Андрія Єрмака. І цей проєкт має всі шанси потрапити до Верховної Ради.

Читати далі

Світ, Україна та нові виклики

За бортом українського корабля знову неспокійно – штормить. Розглянемо деякі події, які можуть впливати на нашу країну у найближчому майбутньому. Все почалось з того, що адміністрація Байдена докорінно змінила пріоритети. Основних їх тепер два. Один з них – Китай, інший – боротьба демократії проти автократії. Це узагальнений термін, який включає в себе прагнення обмежити вплив таких країн як Росія, Іран, КНДР та деяких інших. США чітко дають зрозуміти: ви або з нами проти Китаю і РФ, або ви проти нас з відповідними наслідками.

Читати далі

«Зе-децентралізація». Рецепт від Зеленського – громади за все заплатять

Проект Державного бюджету на 2022 рік і бюджетне законодавство продовжує традицію Зеленського перекладати на місцеві бюджети витрати, які мала взяти на себе держава. Найтоншим місцем Держбюджету на 2­022 рік треба визнати фінансування опалювального сезону. Проект Держбюджету на 2022 рік не передбачає жодної підтримки органів місцевого самоврядування у питанні проходження опалювального сезону 2021/2022 років.

Читати далі

СЗР України: Огляд терористичної активності та зон нестабільності у світі станом на 20.09.2021

Найбільш резонансні події минулої доби в огляді Служби зовнішньої розвідки України. Літак авіакомпанії «Qatar Airways» евакуював зі столиці Афганістану 28 американців і сім осіб-власників посвідки на проживання в США. Понад 100 афганських журналістів звернулися до міжнародної спільноти по допомогу в захисті свободи преси. Таліби закрили міністерство у справах жінок та замінили його на міністерство з моралі та чеснот.

Читати далі

Побудка с утренним Орком. 20.09.2021

Доброе утро! С вами орк, который читает заголовки новостей (потому что новости целиком обычно читать нет сил), и пытается понять, что происходит вокруг в мире. И за что. И чем он (орк) провинился.

Читати далі
Усі відео