Робоча поїздка команди Петра Порошенка до Дніпра 18.09.2021 р. (фото, відео)

Під час візиту до Дніпра лідер партії «Європейська Солідарність», п’ятий Президент Петро Порошенко взяв участь у Форумі «Від фундаменту державності до України майбутнього», ознайомився з експозицією Музею історії Дніпра, поспілкувався з учасниками дніпровського осередку ГО “Res_Publica. Брати по Зброї” та знову разом із волонтером Святославом Бойком (гурт «Широкий Лан») варив смачний куліш вже на традиційному «Куліш-Фесті». Цього разу не обійшлося без завезених «тітушок», яким не вдалося ані реалізувати провокацію, ані зіпсувати свято. Якщо ви вважаєте, що вас хтось боїться, то ви продовжуєте помилятись!

Читати далі

Порошенко у Каневі закликав черкащан підтримати на виборах до парламенту Романа Сущенка (фото, відео)

П’ятий Президент, лідер партії «Європейська Солідарність» Петро Порошенко у Каневі на Тарасовій Горі закликав черкащан підтримати на виборах до Верховні Ради у 197-му окрузі колишнього політв’язня Кремля, відомого журналіста, першого заступника Голови Черкаської облради Романа Сущенка. «Нам треба, щоб «Європейської Солідарності» в парламенті було більше. Щоб у парламенті були не кнопкодави, які виконують злочинні вказівки з Офісу президента, а представники народу. Чому зараз це так важливо? Бо Україна зараз переживає буремні і дуже складні часи. Країна поринула в кризу економічну, політичну, енергетичну і безпекову. І саме в ці часи, так само як і в 14-му році, треба мати надійних людей і надійну команду, яка буде захищати Україну», – наголосив Порошенко.

Читати далі

Чей адрес – Советский Союз?!

Те люди, которые выкладывают картинки с советской сгущенкой, румяными бубликами, кефиром и тушенкой и еще приписывают: “я оставлю это здесь, а вы подумайте…” Чтобы что? Чтобы слюнки потекли? Выкладывая картинки из прошлого, первое, что нужно дописывать, – это: “я был молод / я была молода”. ВСЕ. Далее идут следствия… “Мы были молоды, и нам было плевать на политику, кого там убили, кого депортировали, у кого отобрали имущество, чьих детей отправили в детдом… Я не помню, я не знаю, мне было плевать, я был и остаюсь безразличным к чужой судьбе и правде”. И так далее. Это будет честно.

Читати далі

19.09.2018. За Порошенка було краще

В этот день, во-первых, Сенат США увеличил размеры военной помощи Украине до 250 миллионов. А во-вторых, передовые позиции ВСУ на Донбассе посетил Госсекретарь по вопросам обороны Великобритании Гевин Уильямсон. В 2014-м Украина боролась. И в 2018-м тоже. Поэтому и заслужила похвалу от британского генерала и дополнительные сотни миллионов от американского сената. Украина борется до сих пор. Украина, но не её руководство. Тогдашнему руководству страны было не плевать на Армию и её обороноспособность. В отличие от нынешнего.

Читати далі

«Ми пишаємося, що у нас в Черкасах найкращий зоопарк» – Петро Порошенко (фото, відео)

Реконструкцію головного входу в Черкаський зоопарк та штучного озера завершено! На цьому етапі робіт ROSHEN витратив близько 80 млн грн із загальної суми, яка складає 300 млн грн. У межах цього етапу побудовано нові вхідні групи, два дитячі майданчики, реконструйовано озеро, створено систему очищення водойм. Окрім цього, там вже почали будувати авіарій для птахів та реконструювати тераріум, це – другий та третій етапи. У межах останнього, восьмого етапу до зоопарку завезуть пінгвінів. Також там зроблять нову експозицію з мавпами та хижими тваринами.

Читати далі

Заніматєльноє зброєведення Зеленського

Стратегія воєнної безпеки, що щойно підписана верховним “у мене є шеврон” головнокомандувачем, – то всеосяжна зброя, я вам доповідаю. При чому доповідаю попунктно, з цитатами. Корочє, чистіть зброю, заряджайте тепляк і пам’ятайте: ЗСУ – це секс 😎 

Читати далі

Побудка с утренним Орком. 19.09.2021

Доброе утро! Которое, конечно же, может быть добрым только по одной причине: вы вчера не читали, не смотрели и не слушали новостей. Но это мы сейчас исправим! Сейчас я вам расскажу всё, что интересного вчера происходило, и у вас мигом испортится настроение!

Читати далі
Усі відео