Гордон активно просуває проросійські наративи

Гордон давно використовується командою Зеленського для запуску «меседжів», які потім розганяються ботами. «Порошенко і Медведчук – однакове зло, вони розривають Україну», «У Порошенка договорняки з Путіним» – подібна російська «клюква» починалася з Гордона. Потім Гордон умудрився звинуватити П. Порошенка у домовленостях здати Маріуполь, навіть не перевіривши, що битва за Маріуполь була далеко до того, як П.Порошенко був обраний Президентом України. Останнє фото на стадіоні, де у віп-ложі Гордон з Коломойським, Суркісам і членами ОПЗЖ – пояснює все, що треба знати про Гордона. 

Читати далі

Тягар волі виявився заважким

Жителів ОРДЛО як худобу возять на вибори в іншу країну, навіть колись гонорових гірників з їхніх оспіваних шахт переселяють до Якутії, але хтось чув про якісь виступи або протести, вже не кажучи про спротив? Те саме і в окупованому Криму – щось не чути активного обурення призовом “наших мальчіков” на строкову службу в путінську армію, і всі сидять, як миші, під тиском обмежень у пересуванні та хвилями репресій проти сусідів кримськотатарської національності. Все це попередження для України, не треба думати, що те саме неможливо провернути тут, бо ми давно на цій слизькій доріжці, першим кроком по якій стала відмова від гідності в 2019 році.

Читати далі

18.09.2015. За Порошенка було краще

В этот день президент Порошенко подписал закон о повышении минимальной зарплаты и прожиточного минимума работникам бюджетной сферы. Подписал скромно, без пафоса, победных видосиков и радостной истерики пула «позитивных блогеров», то есть, для пиара бесполезно. Да ещё и – вот ненормальный! – зачем-то извинился, дескать, на скромную сумму повысили – до 18%. 2015-й год стал для Украины годом восстановления. Годом, когда наша большая страна, наконец, выдохнула, стабилизировала линию фронта, надёжно запечатала боевиков и оккупантов на территории ОРДЛО и принялась собирать разбросанные камни, в том числе, бюджетно-финансовые. А что там с зарплатами (и прочими социальными показателями) нынче?

Читати далі

Повітряні сили України посилили систему ППО на північному напрямку (фото)

Підрозділи радіотехнічних та зенітних ракетних військ повітряного командування «Центр» здійснили висування на визначені позиції, що дає змогу суттєво посилити систему радіолокаційної розвідки та зенітного ракетного прикриття. Звертаємося до жителів населених пунктів Чернігівщини не перешкоджати та не викривати маршрути передислокації військ.

Читати далі

Зеленський боїться українців, тому в пріоритеті – не армія, а слідчі й каральні структури

Зеленський і його оточення бояться своїх громадян, адже цинічно брешуть своїм виборцям, не виконують власних обіцянок і системно руйнують державу. Тож не випадково, що головною надію і опорою цього режиму є поліція. Саме тому єдине , що стабільно росте в цій державі, так це витрати на силові структури, які, за задумом некомпетентної і корумпованої влади, мають її захистити в разі протестних виступів. Гарні декларації на камеру чи записи відосиків усе більше розходяться із реальними пріоритетами Зеленського та його «слуг».

Читати далі
Усі відео