Висадка 1 мільярда дерев скасовується?

На прес-конференції голова Державного агентства лісових ресурсів України Юрій Болоховець заявив, що в рамках програми «Зелена країна» буде висаджено за 3 роки приблизно 1 мільярд сіянців, а не саджанців різних дерев. Звичайно, якщо йдеться про сіянці-дички, то їх можна посадити і мільярд. Тільки яка користь від такого «озеленення»? Те, що з 1 мільярдом не все добре, стало зрозуміло, коли ми побачили, який указ підписав президент Зеленський. Як бачимо, вийшло як у безсмертного Салтикова-Щедріна «От него кровопролитиев ждали, а он чижика съел».

Читати далі

Голосуй, не голосуй, или На Запоребрье задули электоральные вихри…

В Мордоре сегодня первый день парламентских выборов… ну как, выборов… скажем так, “голосования” за предложенных властью кандидатов в депутаты “ГосДуры”… И уже появились первые цифры, поражающие воображение… Но самое интересное не это, а количество зарегистрированных жителей мордо-столицы на так называемое “электронное голосование”. Если кто забыл, то напомню, – все сторонние и “непосредственные” наблюдатели за этим незабываемым электоральным представлением Кремля практически в один голос предупреждали о том, что основным способом манипуляции и фальсификации результатов орко-волеизъявления станет как раз именно “электронное голосование”. Как говорится, “ловкость софта и никакого моШенства”…

Читати далі

Скажи страху НІ!

Страх повертається. Той самий, з гнилим смородом авторитаризму. Поки тільки запах, але активні громадяни, яких не вдалось налякати, все частіше в судах і на допитах. Якщо ми дамо будь-якому авторитаризму волю розгорнутись, потім станемо частиною русского міра з усіма зрозумілими наслідками. Ми ж не можемо цього допустити, правда? Страх має зникнути у зародку. Боятись повинні не громадяни, які відстояли країну у 2014, а ті, хто обманом захопив владу і косить під клоунів з 2019-ого. Ми повинні пам‘ятати, що незворотності немає, бо вони вже над цим працюють.

Читати далі

СБУ отримала вказівку сфальсифікувати проти Порошенка справу за фактом викрадення Чауса

Влада готує чергову провокацію проти Петра Порошенка – про це у Facebook повідомив депутат Київради, генерал-лейтенант СБУ Віктор Кононенко. «У цій ситуації радує єдине – влада боїться і розуміє, що продовжує втрачати позиції. Звідси безглуздість, жорсткість і беззаконність її вказівок. Якби в її розпорядженні був хоча б один реальний матеріал щодо зловживань Порошенка, вона давно вже б його використала. Тому пройдемо і цей епізод, який стане ще одним фактичним доказом зловживань «зеленої влади» і за який, як і за всі інші порушення Закону, їй вже невдовзі доведеться відповідати», – зазначає Віктор Кононенко.

Читати далі

Антоха бухал…

Бухал долго, со вкусом к процессу, и я уж не силён в генетике, замоченной в алкоголе, и не знаю причин, но у хорошего, мирового парня Антохи родился ребёнок-аутист. Не такой, как остальные. Другой, более беззащитный, менее “свой” в этом лучшем из миров. Однажды Антоха обнаружил себя утром на полу, жену – абсолютно упитой на кровати, сына – игравшего в кубики на подоконнике. Выставлявшего идеально ровную пирамидку. Антоха вытянул бутылку пива, посмотрел на неё, на жену, на квартиру, на грязные простыни, на себя, на сына и на пирамидку. Вылил пиво в вазон, погладил ребёнка и потащил жену в ванную. Антоха трезвел…

Читати далі

Порошенко закликав світ не визнавати так звані «вибори» до Держдуми РФ (відеозвернення)

Росія грубо нехтує нормами та принципами міжнародного права і торпедує Мінські домовленості. Залучення українських громадян, які проживають на окупованих територіях, до так званих «виборів» російського парламенту – виклик, співставний із захопленням Криму і прямим вторгненням регулярних підрозділів російської армії на Донбас. Про це у відеозверненні заявив п’ятий Президент, лідер партії «Європейська Солідарність» Петро Порошенко. Він закликав Зеленського відкинути ілюзії і негайно залучати партнерів до посиленого тиску на Кремль та застеріг українську владу від запозичення виборчих технологій фальсифікацій через дистанційне голосування, що Росія обкатує на цих виборах до Держдуми.

Читати далі

Безжальна боротьба з олігархією (фото)

У класичних шпигунських фільмах старі шпигуни вчили молодих: “Найкраще місце для таємної зустрічі – натовп. А футбольний матч – ідеальне місце”. Але це – не те, це – інше. Не виривайте з контексту. Насправді, в сучасному світі існують тисячі різних способів таємного спілкування. Без зустрічей в натовпі. Так що це дійсно – інше. Вони роблять, не ховаючись, все, що захочуть. Всі вже звикли, що їх слова ніколи не стоять витрачених букв і не мають з реальністю нічого спільного. Тому всі все обов’язково з’їдять. І навіть публічне злиття в екстазі.

Читати далі

Питання вакцинації – це питання національної безпеки

Закриття кордонів з ЄС з такими темпами хвороби – це питання часу. Й це буде найменша проблема, насправді, бо попереду знову переповнені лікарні, зморені лікарі й вимушені локдауни. Україна пасе задніх за темпами вакцинації. Всі свідомі громадяни вже зробили щеплення, інші перебувають в коконі переляків, міфів, антипрививочної пропаганди. Що робить влада, аби не допустити найгірших сценаріїв? Нічого! Цьому потрібно присвятити РНБО, поки не пізно. Зробити все можливе для добровільного вакцинування, переконувати і агітувати – це завдання номер один для центральної та місцевої влади. Не жартуйте з вірусом, друзі!

Читати далі

17.09.2018. За Порошенка було краще

Именно в этот день Президент Украины Порошенко утвердил решение СНБО о расторжении Договора о дружбе, сотрудничестве и партнёрстве между Украиной и РФ. Это может показаться нонсенсом: на пятом году российско-украинской войны – «дружба», «сотрудничество»… Но в международной политике ничего не делается просто так. Когда срок «Договора…» подошёл к концу, украинская сторона его разорвала и постановила не продлевать. Немало достижений тех, недавних ещё лет нынешняя власть пустила под откос. Но даже отмороженный на всю голову режим жуликов и воров не рискует тянуть руки к украинскому стратегическому вектору. Хотя поползновения были…

Читати далі

Якщо вірус нападе на наше кохане міністерство діджитальних трансформаторів

Якщо хтось вважає, що хакнути внутрішню мережу Міністерства цифрової трансформації неможливо, тому я розсміюся в обличчя і розкажу про сотні таких випадків у Google, Twitter, Amazon, eBay, Sony, міністерствах та відомствах США, Німеччини, Італії, Франції, Японії, та навіть про хаки найкрутіших світових кібербезпекових компаній типу FireEye. Щоб цього не сталося у МЦТ, потрібно докласти до цього багато зусиль, причому зусиль кваліфікованих. Зовнішні «аутсорсери» типу SaaS поки приїдуть, поки розберуться, поки щось частково відновлять, – Дія-фани вже штурмуватимуть офіс «дієвих» на Діловій та на Парковій. Звісно, за пару днів майже все відновлять, але після того довіра до Дії перейде у мінусові значення, а питання «ти шо, користуєшся Дією?» сприйматиметься приблизно як «ти шо, лох?».

Читати далі

Найважливішою стратегією Росії є залякування – CSIS

Росія не зробила жодних конкретних кроків з напрацювання принципів відповідального та етичного використання нових і проривних технологій (EDTs) у військовому секторі. Якщо Росія вирішить продовжити такий підхід, це вплине як на її внутрішню, так і на зовнішню політику. Внутрішньо брак етичних і моральних міркувань допоможе російській владі посилити свій автократичний контроль над суспільством. Зовні це може поглибити нинішню ізоляцію та роз’єднаність РФ із Заходом. Розвиток EDTs дасть змогу Росії ще більше адаптувати свою модель асиметричної війни та застосовувати гібридні інструменти проти своїх противників, включаючи НАТО та її партнерів.

Читати далі

СЗР України: Огляд терористичної активності та зон нестабільності у світі станом на 17.09.2021

Найбільш резонансні події минулої доби в огляді Служби зовнішньої розвідки України. Країни-члени Організації Договору про колективну безпеку (ОДКБ), до якої входять Росія, Вірменія, Білорусь, Казахстан, Киргизстан, Таджикистан, заявили про неприйнятність розміщення у себе афганських біженців та іноземних військових баз. Водночас США в рамках першої хвилі біженців нададуть притулок у 46 штатах 37 тис. переселенців.

Читати далі

Новости из США. 15-16 сентября 2021 года

Вашингтон готовится к субботней демонстрации ультраправых, их новому походу на Капитолий в поддержку обвиняемых по делу о мятеже 6 января 2021 года. Вокруг Капитолия и прилегающей к нему территории в течение последних двух дней был возведен двухметровый металлический забор, поддерживаемый бетонными блоками

Читати далі
Усі відео