Наслідки небажання Зеленського впроваджувати систему корпоративного управління в держмонополіях

Проблема державних монополій є ключовою, бо держмонополії – це хребет економіки країни, і одночасно це джерело топ-корупції. Саме за цим індикатором і оцінюють заходи влади. Оцінка діяльності Зеленського США, ЄС, МВФ на сьогодні демонструє, що влада повертається до ручного управління держмонополіями і галопуючої корупції. Це ганебно, що навіть у спільній заяві України і США Сполучені Штати наголошують на реформі корпоративного управління. Без впровадження некорумпованої системи фахового менеджменту Україна не вийде з економічної кризи, і Україна не тримає кредитів.

Читати далі

Брехлива казочка про простого вчителя Голобородька

Перед виборами народу втюхали казку про простого учітєля Голобородька. Актор, який його грав, верещав, наче кастрований, що “всі знову виберуть під*са”, і тут, до речі, був повністю правий, але на байку: “простой учітєль должен жить, как прєзєдєнт, а прєзєдєнт – как простой учітєль” повелися всі. І от, виявляється, “простой учітєль” у нас недоторканий. Його не можна запросити на ТСК по державній зраді. Охрана, отмєна!

Читати далі

У Зеленського вже почали фальсифікувати майбутні позачергові вибори – Олександр Турчинов (відео)

Олександр Турчинов підкреслив, що позачергові вибори у 87 окрузі Івано-Франківської області показали, що чинна влада використовує найгірші технології часів експрезидента Януковича і його брудної кримінальної команди. «Використовується не тільки адміністративний ресурс, але й силові структури. Ця технологія – фальшування виборів та максимальне використання силового і адміністративного ресурсу вже почала реалізовуватися на виборах, що повинні пройти наприкінці наступного місяця. Намагання влади вплинути на волевиявлення громадян – це не тільки злочин, це, в першу чергу, ганьбить нашу Україну. Це є небезпечним гальмом для нашої європейської перспективи», – підкреслив керівник Центрального штабу ЄС.

Читати далі

У Зеленського й надалі планують «кошмарити» бізнес. Частина 1

Законопроект про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо забезпечення збалансованості бюджетних надходжень, який розглядається в профільному комітеті, зберігає незмінними низку поправок, які змусять бізнес піти в тінь, бо контролюючі органи ще більше тиснутимуть на підприємців. Комітет продовжує розглядати поправки до законопроекту, і деякі норми все ж вдалося прибрати. Водночас низка норм, які розширюють повноваження контролюючих органів і таким чином потенційно створюють небезпеку тиску на бізнес, так і залишилися в проекті.

Читати далі

«Красівоє», як і все, що показує Зеленський

Зеленський підписав Указ щодо забезпечення соціальних гарантій для ветеранів війни та сімей загиблих захисників України. “Вы рыбов продает? Нет показываем. Красивое”. Так і цей Указ. Загравання з ветеранської та патріотичною спільнотою. Бо єдине, що він може гарно робити, то показувати. Указ дуже красівий. І дуже потрібний. І, мабуть, колись навіть запрацює. Але не зараз. І не в 22-му. І не в 23-му році. Бо це гроші. Яких нема і не буде. Зеленський робить гарні жести в бік вояків, але не робить ніяких реальних справ. Це як рухи фокусника, який однією рукою відволікає увагу, а іншою вас обманює.

Читати далі

Нечувана оперативність ДБР!

По обіді в деяких анонімних телеграм-каналах з’являється поганої якості незрозуміле відео, і вже за декілька годин ДБР вважає, що «дії особи, схожої на Гео Лероса, можуть містити ознаки кримінального злочину», та звертається до офісу генерального прокуратури за правовою оцінкою і внесенням інформації в ЄРДР. Якщо Тищенко не зміг залякати Гео, то це має зробити ручний правоохоронний орган Зеленського, щоб він більше не критикував президента, й інші боялися це зробити.

Читати далі

Пока орлы молчат, болтают попугаи

Мало того, что Зеленский, подобно мельдониевому гимнасту, шантажирует Запад. Он также требует “убрать людей, которые ему мешают”. Где наглостью, где нарушением закона, где просто силой Зермак уже убрал со своего пути практически всех оппонентов. Кроме одного. Которого не удалось не только посадить, но и подтвердить хоть одно обвинение, выдвинутое за последние годы. Вот и бесится… Шантаж Зеленского не пройдёт. Главные союзники Украины (а это США, Канада и Британия) понимают, с кем имеют дело. Они просто делают своё и в рамках прежних договорённостей подтверждают свои обязательства перед Украиной.

Читати далі

Інтерв’ю Зеленського для CNN очима американського спостерігача

Ця програма виходить о десятій ранку за часом Східного узбережжя, потім повторюється через три години для Західного узбережжя у зручний для тамтешніх глядачів час, а також показується на каналі CNN International для усього світу. Тобто запрошення на інтерв’ю у цій програмі – це виняткова можливість бути почутим в Америці та в усьому світі. А бути почутим важливо. Для України дуже важливо, щоб вона була присутня з позитивної сторони в американських та міжнародних новинах, на каналі CNN зокрема, тому що цей канал має величезну глядацьку аудиторію в США та у світі. І тому, коли є нагода, нею треба вміти користуватися на усі навіть не 100%, а на 1000%. Щоб бути почутими.

Читати далі

Великбуд – зелені проти зелених (відео)

За святкуванням Дня Незалежності й супутніми скандалами непоміченою лишилася феєрична історія, коли депутати «Слуги народу», пов’язані з одними друзями президента Зеленського, пішли війною на бізнес інших друзів «найвпливовішого лідера сучасності». Чому? Бо не поділили прибутки від ВеликБуду, себто «Великого будівництва».

Читати далі

14 сентября 2018 года. Цинизм на экспорт

14 сентября 2018 года Украинская Армия стала сильнее не только на суше и в воздухе. В этот день на воду спустили первый десантно-штурмовой катер «Кентавр». Вооружённое судно неприятно удивило путинских вояк. А знаете, кого ещё неприятно удивил проект «Кентавр»? А новые украинские (по форме, по сути – антиукраинские) власти, пришедшие в 2019-м. «Плохие», «переоценённые», «негодные» катера класса «Кентавр» приняли участие в параде 24 августа 2021-го. И Зеленский не постеснялся хвастаться ими, как очередным «своим» достижением.

Читати далі

СЗР України: Огляд терористичної активності та зон нестабільності у світі станом на 14.09.2021

Найбільш резонансні події минулої доби в огляді Служби зовнішньої розвідки України. Після виведення військ із Афганістану США втратили деякі свої можливості щодо протидії тероризму, але зараз активно намагаються компенсувати це. Американські розвідувальні служби вважають, що терористичне угруповання «Аль-Каїда» було ослаблене і неспроможне здійснювати атаки на їхню країну. Водночас влада США має намір дати оцінку ролі Пакистану, яку він зіграв у підтримці руху «Талібан» і подій в Афганістані.

Читати далі

13 вересня на Луганщині загинув командир механізованого відділення Дем’ян Данилів

У понеділок, 13 вересня, в Новоайдарському районі Луганської області від кульового поранення загинув командир відділення Дем’ян Данилів. Дем’ян народився 12 серпня 1997 року у селі Рудники Стрийського району. Щирі співчуття рідним, друзям і побратимам загиблого захисника України.

Читати далі

Доброе утро с Еленой Подгорной. 14.09.2021

А у нас на фронте снова интенсивно стреляют. И явно не из надувных комплексов. Снова убитые и раненые. И только у преЗедента в голове война уже окончена. Из информационного пространства новости об обстрелах тоже методично вычищают. Мне это напоминает поведение страуса, пытающегося засунуть голову в песок, абсолютно игнорируя тот факт, что пол бетонный

Читати далі
Усі відео