Путін продовжує поглинання Лукашенка

Вчора вони погодили 28 союзних програм у питаннях економіки. Водночас Росія намагається перед опалювальним сезоном поставити у стійло всю Європу – ціна на газ вже перевищила історичний максимум. Знижками на газ та політичним притулком Путін із потрохами купив міжнародного злочинця Лукашенка, а тепер йому ще потрібно, щоб Німеччина якомога скоріше сертифікувала СП-2. Тому й вдається до шантажу на всіх напрямах. Якби не Революція Гідності, за вказаним алгоритмом Кремль з’їв би Україну ще у 2014-му, але ми вижили за рахунок активності громадянського суспільства та президента-патріота. Вижили чи тільки відтягнули час?

Читати далі

Влада провалює тест на виконання ДОЗ

Можна проводити гучні форуми і прес-конференції, записувати «відосики», де просувати альтернативну реальність, в якій країна досягла «небувалих успіхів». Але війна все розставляє по своїх місцях і повертає до жорстокої неприкрашеної реальності. Пряма сфера відповідальності президента Зеленського – українська армія – особливо гостро потерпає від некомпетентності й дилетантства, а то і прямого саботажу. Це створює загрозу національній безпеці країни та боєздатності ЗСУ.

Читати далі

Чи треба говорити з опонентами?

Щоразу як пишу про те, що наша головна задача зараз – це розмовляти з нашими громадянами і переконувати їх у нашій правоті, у відповідь приходить 100500 коментаторів, аби розповісти мені, що «вони – дебіли», «їх не переконати», «вони нічого не чують», «я вже пробував – усе марно». Не буває так. Не можна перемогти у війні, якщо солдати вважають, що воювати безглуздо. Не можна перемогти в політичні боротьбі, якщо прибічники не готові нести ідеї своєї політсили в маси. Тим більше що шлях цей – говорити, доносити, достукуватися і переконувати – єдиний шлях до боротьби. Доведено це… самою історією України.

Читати далі

Узаконені маски-шоу від уряду «епохи багатства»

На сайті Мінекономіки оприлюднили законопроект, яким, зокрема, передбачено залучення Нацполіції до інспекційних перевірок бізнесу, які проводить Держпраці. Шалених штрафів владі виявилося замало, в уряді вважають, що ефективність здійснення державного нагляду за додержанням законодавства про працю варто підвищити за рахунок силових структур. На тлі порад громадянам України від окремих міністрів не чекати призначення пенсій у майбутньому, а потроху вже сьогодні заощаджувати собі на старість, ситуація виглядає як безвихідь. І до того ж у бізнесу, особливо невеличкого, зникає сама мотивація сплачувати податки та ЄСВ. Сплачувати, щоб що?!

Читати далі

Істерика Офісу президента, або Справжня місія ТСК Безуглої (відео)

ПсевдоТСК винятково з вірних «Слуг» і ОПЗЖ, у роботі якої сьогодні не брала участі жодна інша фракція чи депутатська група, має одну мету – прикрити і захистити зрадників в Офісі Президента, це операція по відмиванню Офісу президента, витягування з-під статті про державну зраду. Голова ТСК Безугла оприлюднила висновки комісії ще до того, як свідчення дали офіцери розвідки, які безпосередньо брали участь в операції щодо «вагнерівців». Нікому в “Слузі народу” на думку не спадало, що такими викрутасами вони підозр створюють більше, ніж оприлюднення деталей історії по “вагнерівцям”? Має бути створена ТСК по конкретній операції, яка стала резонансною не тільки для України, а і для всього світу. Суспільство потребує відповідей. Наші партнери потребують відповідей.

Читати далі

Нью-Васюки Зеленського

Перенесення Офісу Президента з Банкової, створення філіалів Художнього та Історичного музеїв у будівлі ОПи, переселення міністерств у регіони, масове виробництво танків на Харківському танковому заводі імені Малишева, висадка одного мільярду дерев, будівництво нового заводу з чисельністю від 500 до 5000 тисяч працівників у кожній громаді… Час йде, але нічого з величних прожектів найвеличнішого стратега й реформатора ми так і не побачили.

Читати далі

Сила паспорта

10 сентября 2018 года Украина заняла 24 место в рейтинге Global Passport Power Rank 2018. Согласно данным рейтинга, украинцы могли въезжать без визы на территорию 90 государств, и ещё в 41 – оформлять визу по прибытии. «Сила паспорта», как и многие другие достижения, не доставалась даром. Всему этому предшествовали долгие переговоры и внимательное наблюдение за нашей страной: достойны ли? Не начнём ли творить всякое нехорошее, не станем ли бежать массово или оставаться нелегалами? Перенесёмся в 2021-й и обнаружим, что из 90 безвизовых стран (точнее, уже 92 в 2019-м) у нас остались всего 73…

Читати далі

Петро Порошенко зустрівся з делегацією провідних політологічних центрів США (фото)

Петро Порошенко зустрівся з делегацією політологічних центрів США, у тому числі директором Євразійського центру Атлантичної Ради Джоном Хербстом та президентом CEPA Аліною Поляковою. Обговорено результати візиту Президента України до Вашингтону та зустрічі Глави Української держави з Президентом США Джо Байденом. Окремо обговорено ситуацію у сфері розвитку і зміцнення демократії, верховенства права, судової реформи, стійкості інститутів держави в Україні. Зауважено на тому, що ефективна і системна боротьба з корупцією має й надалі залишатися в пріоритетах, а також виступає одним з визначальних маркерів ставлення міжнародних партнерів та інвесторів до України.

Читати далі

СЗР України: Огляд терористичної активності та зон нестабільності у світі станом на 10.09.2021

Найбільш резонансні події минулої доби в огляді Служби зовнішньої розвідки України. «Талібан» закликав США й ООН виключити із «чорних» списків членів нового уряду Афганістану, назвавши цю практику неправильною і ганебною. Водночас глава місії ООН в Афганістані Д. Лайонс на засіданні Ради безпеки  ООН заявив, що таліби переховують в Афганістані членів терористичної організації «Аль-Каїда». Сили Арабської коаліції знищили три безпілотних літальних апарати, які були запущені єменськими повстанцями з руху «Ансар Аллах» вбік Королівства Саудівська Аравія.

Читати далі

Новости из США. 8-9 сентября 2021 года

Продолжение эвакуации из Афганистана, генпрокурор подал иск о признании техасского закона об абортах неконституционным, вводятся новые меры по борьбе с коронавирусом, Госдеп обеспокоен ситуацией с Нафтогазом, Байден поговорил с Си Цзниьпином, США возобновляют экономический диалог с Мексикой

Читати далі
Усі відео