СЗР України: Огляд терористичної активності та зон нестабільності у світі станом на 09.09.2021

Найбільш резонансні події минулої доби в огляді Служби зовнішньої розвідки України. Інавгурацію нового уряду Афганістану заплановано на 11 вересня. У церемонії візьмуть участь представники Росії, Китаю, Туреччини, Пакистану, Ірану та  Катару. За словами представника Фронту опору Афганістану А. Назарі, їхні сили  контролюють до 65 % території провінції Панджшер та всі стратегічні позиції. Палестинські екстремісти здійснили атаки на військові підрозділи Ізраїлю в Хаварі, у передмісті Наблуса, Калькілії та Хеврону.

Читати далі

День, який вирішить долю українського бізнесу, настав. Всі на штурм. До бою! 

День старту голосування за Раду громадського контролю Бюро економічної безпеки (БЕБ). Того самого новенького органу, який віднині шукає економічні злочини в кишенях українського бізнесу. Ми подали трьох юристів із багаторічним досвідом роботи в радах громадського контролю. Вони подали сепарів та корупціонерів. За нами активісти, чесний бізнес, патріотична громадськість. Проти нас – жадібні хапуги. Ми не кажемо, що окрім нас там немає світлих людей. Вони є. Але вони губляться на фоні темної хвилі. Бо до РГК БЕБ подалися, здається, всі, хто готовий продавати душу заради пакетику з хабарем. Вони знають, що на кону. Ми знаємо. А тепер знаєте і ви. І сьогодні знати мало. Треба діяти. Голосуємо!

Читати далі

Доброе утро с Таней Адамс. 9.09.2021

Глава МЧС России Евгений Зиничев погиб во время межведомственных учений по защите Арктической зоны. Отзащищался, касатик. Земля ему стекловатой и парочку чортів українського походження у пеклі)

Читати далі

Нафтогаза больше нет

Вчера три независимых члена Наблюдательного Совета Нафтогаза подали в отставку. Теперь, когда в Нафтогазе больше нет действующего Наблюдательного совета, Ермак с Витренко начнут зачищать правление. В ближайшее время вы увидите или увольнения, или отставки членов правления Нафтогаза. С сегодняшнего дня Нафтогаз фактически начнет мутацию в Нафтогаз 2012 года при Януковиче. Российский шпион Ермак сделал самый большой подарок Газпрому – перед началом отопительного сезона полностью разрушил оплот сопротивления газовому гиганту РФ. В Кремле сегодня пьют шампанское. Мы все еще даже не до конца понимаем, к чему приведут сегодняшние события. Единственное, что можно гарантировать, что не будет ничего хорошего.

Читати далі
Усі відео