Перевірка на державність політичних партій, або Про ідеологію

Головна наша проблема, проблема України зараз – колоніальна залежність від Москви, яка все ще існує. Неусталена державність. Не зроблений чітко та однозначно цивілізаційний вибір. Боротьба за незалежність від Москви, яка триває. І без вирішення цих проблем – проблеми повноцінної незалежності, повноцінного становлення української держави, цивілізаційного вибору, ми ніяких інших проблем не вирішимо. Ні проблем корупції, ні проблем олігархії, ні проблем економічних, ні проблем добробуту та рівня життя, ні інших. Тому що просто немає на що спертись. Тому саме ці питання мають бути в основі ідеології кожної української державницької політичної партії. Чотири приклади тестування, спробуйте і ви 🙂

Читати далі

Виступ Петра Порошенка на погоджувальній раді депутатських фракцій і груп 07.09.2021 р. (відео)

П’ятий Президент, лідер партії «ЄвроСолідарність» Петро Порошенко під час виступу на погоджувальній раді висловив підтримку лідерам білоруської опозиції та кримським тарарам, які були ув’язнені окупаційною владою. Порошенко застеріг – нинішня влада в Україні так само переслідує бойових генералів, учасників війни проти Росії, волонтерів та представників опозиції. Також Порошенко оголосив про п’ять головних напрямків підтримки українців на тлі економічної кризи – пенсії, субсидії, захист військових, лікарів та місцевого самоврядування. Він наголосив, що через претензії нинішньої влади то до Меркель, то до Макрона, то до Байдена і загравання з Путіним світ втрачає мотивацію підтримки України. Добудова російського газопроводу «Північний потік-2» – це пам’ятник руйнування проукраїнської коаліції.

Читати далі

Зі Святом, розвідоси!

Армія не може жити без розвідки. Це як типу ти такий крутий і брутальний, але без очей, вух і дотику. Тому вони є. І їх одночасно ніде немає. І ось в цьому самому “ніде” з нехорошими людьми відбуваються цікаві речі. Те, що не повинно літати по визначенню, злітає в повітря. Те, що має літати, падає. Дай вам Бог совиної мудрості, повного збігу кількості виходів і повернень, і веселої злої удачі. І щоб над кожним з вас завжди летів янгол-охоронець з коротким написом на шевроні – “4.5.0”. Дякуємо вам! А про перемогу ви дізнаєтеся першими. Тому, що будете.

Читати далі

Борьба с олигархией – кропотливая, нудная и не сразу заметная работа

Большую часть истории независимой Украины борьба с олигархией выглядела так: один олигарх расставляет своих людей в высших государственных эшелонах, а они уже по команде начинают щемить всех остальных, кто посягает на интересы шефа. Потом случаются выборы, к власти приходят ставленники другого хозяина жизни, и ситуация повторяется зеркально. И лишь с 2014-го по 2019-й что-то начало меняться. У цепи, на которую пятый президент попытался посадить свору бешеных корпоративных псов, было немало звеньев. Каждый из этих шагов сам по себе был не слишком эффектным – но все они давали эффект. В виде стабильной национальной валюты, растущей экономики и появления прозрачных «правил игры» для всех – будь ты хоть трижды миллиардер.

Читати далі

Сценаристи кварталу не допрацювали

Команда Зеленського доклала багато зусиль заради факту самої зустрічі і спільного фото з Iron Man, людиною, яка реально змінює світ. Але не склалося, бо Маск не любить пустих зустрічей і терпить політиків лише тоді, коли вони дають гроші на його проекти. Хоча, насправді, ключ до зустрічі був в кишені: Корольов. Маск не приховує своєї поваги і шани до геніального українського конструктора. Здавалося б, логічно взяти з собою родину Корольова і зустрітися разом з ними із Маском. 100% зустріч би відбулася. Усміхнених фоток було би море.

Читати далі

Верховний головнокомандувач Зеленський ігнорує потреби ЗСУ у ракетних комплексах

Виробник ракетних комплексів Київське КБ «Луч» має вільні виробничі потужності та спроможності для повномасштабного забезпечення ЗСУ протитанковими комплексами, ракетами й тренажерами в кількості, достатній для підготовки розрахунків, забезпечення військової стратегії стримування та знищення броньованої техніки противника у разі можливого наступу. Однак керівництво держави ігнорує ці потреби. Другий рік поспіль зриває державне оборонне замовлення, а у пріоритеті постачання до ЗСУ ті типи і види озброєнь, які дозволяють чиновникам «освоювати» в умовах війни бюджетні кошти на ДОЗ за корупційними схемами часів Кучми і Януковича.

Читати далі

Рахунок на табло

Добрі білі пальта бісяться через економічні заяви Порошенка не менше, ніж через традиційні “Армія, Мова, Віра”. Хоча хто як не він має право висувати економічні вимоги до діючої влади? Бо субсидій за його каденції дійсно платилося вдвічі більше (при менших тарифах), і економічне зростання дозволяло виплачувати “тринадцяту” пенсію. Про армію й казати не треба – за Порошенка регулярно збільшувалося фінансування, а тепер там борги за виплатами більше, ніж 1,5 мільярди. Натурально, таке неприємно чути позитивним свідкам Єрмака-Подоляка, але що ж поробиш…

Читати далі

Кумир зеленых экономистов

Даниил Гетманцев восхищается тем, что Лукашенко у власти 27 лет. Эти 27 лет достались не просто так. Десяткам тысяч беларусов пришлось поломать жизни. Еще сотни пришлось посадить. Ну и минимум пару десятков трупов. Наверное, для Гетманцева убийство невиновного человека – это не проблема. Про экономические успехи вообще смешно. Весь экономический успех Беларуси при Лукашенко – это висеть на российских льготах и дотациях и потихоньку менять на них суверенитет. Для Гетманцева – это, думается, тоже норм, как убивать и сажать невиновных. На самом деле Даниил Гетманцев любит, как Лукашенко врет. И сам хочет так же врать. Очень хочется как Лука сидеть на троне 27 лет. Очень.

Читати далі

«Слугам народу» закон не писаний

Один з розділів передвиборчої програми Зеленського називався пафосно: «Справедливість і Рівність усіх перед Законом». Однак і ця обіцянка виявилась брехнею. Кейс Трухіна – це ще один доказ того, що належність до «Слуги народу» і команди Зеленського – гарантія реальної та юридичної недоторканості. Ліза Богуцька, Олександр Юрченко, Євгеній Брагар, Микола Тищенко… Та й сам Зеленський неодноразово безкарно порушував антикорупційне законодавство (коли літав в Оман у січні 2020 року), антикарантинне законодавство, і жодної відповідальності.

Читати далі

Українські моряки прибули у США для навчання на катерах типу «Island» (фото)

Українські моряки прибули до міста Балтимор, штат Меріленд, для проходження навчання з управління та експлуатації судна. Це вже п’ятий екіпаж, який проходитиме навчання на території Сполучених Штатів. Екіпаж беспосередньо навчатиметься на патрульному катері, на якому закінчуються ремонтно-відновлювальні роботи, та проходить планова підготовка і технічне обслуговування до передачі ВМС ЗС України у цьому році. Цього року США в межах підтримки України у сфері безпеки та оборони передадуть три катери цього проєкту.

Читати далі

СЗР України: Огляд терористичної активності та зон нестабільності у світі станом на 07.09.2021

Найбільш резонансні події минулої доби в огляді Служби зовнішньої розвідки України. Сили опору змінюють свою тактику: вони відступили в гори і переходять до партизанської війни з талібами. Лідер опору Панджшеру А. Масуд заявив, що з учасниками опору у Панджшері ведуть боротьбу пакистанські військові та розвідка, а не бойовики «Талібану». ВООЗ поінформувала, що майже 90% з 2 300 медичних установ в Афганістані, підтримуваних ВООЗ, можуть найближчим часом припинити свою роботу. Військові, які захопили владу у Гвінеї, завили, що збираються створити в країні уряд «національної єдності».

Читати далі

Доброе утро с Еленой Подгорной. 7.09.2021

Гетьманцев посчитал, что на руках у украинцев примерно 50 миллиардов долларов. Потому срочно нужно хотя бы треть у них отобрать в пользу бедных, например Гетьманцева.

Читати далі
Усі відео