Бидло, готове «хоть паржать» над чужими святинями

І американський турист на тлі якоїсь сакральної для місцевих пам’ятки – це не конче взірець толерантності й поваги. Але там бидло до влади не беруть. Там соціальні фільтри, а не катапульти. А на них гігантські фільтри від отакого мотлоху. Людина, яка хоче збудувати державну кар’єру, від юності вчиться політкоректності та толерантності, вчиться взаємоповаги до культур і цінностей інших. Ми ж свідомо обираємо бидло, наперед програмуючи себе до спокійного сприйняття усіляких бидло-гопницьких вихваток. Бо чого ж від них ще сподіватися. Никифоров же кращий за Мендель, за ту реально було стидно. То й жити готуймося отак до самої смерті “більш-менш”: хтось голодує, хтось жирує, хтось бикує, а загалом у середньому по країні більш-менш стерпно…

Читати далі

О дружбе народов

Не было, нет и не будет никакой дружбы народов в рамках совка. Старая добрая Европа тоже весьма обрюзгла и ленива, чтобы подставлять свои локоть и кошелёк под украинские проблемы. А выживать придётся своими силами и с помощью нынешнего главы однополярного мира – США. Кому-то на этот период выживания не нравится словосочетание «внешнее управление»? ОК, мне оно тоже не по душе, – назовём это “помощью братского американского народа”. Брат просто выжидает, пока мы сами будем готовы… 

Читати далі

Викритий СБУ бойовик отримав 8 років (фото, відео)

Набрав законної сили вирок Харківського районного суду стосовно громадянина України, затриманого у березні цього року за матеріалами контррозвідки СБУ. За даними слідства, він з вогнепальною зброєю охороняв позиції терористичної організації «ЛНР», вів активні розвідувальні дії по збору даних про позиції підрозділів Збройних Сил України та інших українських військових формувань, задіяних у проведенні АТО/ООС. За це бойовик регулярно отримував гроші від окупантів.

Читати далі

Українській гривні – 25 років! (фото)

Сьогодні у Києві на Подолі розпочала свою роботу інтерактивна виставка “Музей гривні просто неба”. “Музей гривні просто неба” створений Нацбанком разом з учасниками фінансового ринку в межах святкування 30 років Незалежності України. Це 18 інтерактивних стендів про історію гривні, створення сучасної української валюти, готівкову та безготівкову гривню. Виставка працюватиме до 30 вересня. Вхід безкоштовний. Цікаво буде як дорослим, так і малечі.

Читати далі

ГУР МО України розкрило деталі операції в Кабулі з евакуації людей (відео)

Незважаючи на те, що Україна не мала свого миротворчого контингенту в Афганістані, Україна посіла 8 місце за кількістю евакуйованих осіб серед європейських країн — евакуйовано понад 700 осіб. Для того, щоб знайти та безпечно забрати людей з евакуаційного списку, спецпризначенці ГУР пішки виходили за межі захищеного периметра аеропорту. На таке ризиковане рішення не наважувалася жодна з інших евакуаційних місій. В місії відзначились і наші пілоти, адже працювали в складних умовах та у постійній загрозі обстрілу під час зльоту. Евакуйовані люди були приголомшені тим, що українські спецпризначенці пішли на особистий ризик, щоб врятувати цивільне населення!

Читати далі

Команда фільму «Зошит війни» представить його у 10 містах України (трейлер, фото)

Творці фільму Babylon 13 та його співавтори – українські бійці вирушили у тур нашою державою. Співавтори фільму – це ті, без кого б насправді фільм не відбувся. Адже в основні його – особисті відеозаписи з телефонів, камкодерів, фотоапаратів та гоупро українських бійців. Всього таких співавторів – 18. Деякі з них – загинули на фронті. Стрічка War Note стає водночас і збірним образом українського бійця, і гарною пам’яткою про тих, кого вже нема з нами. 10 гривень із кожного проданого квитка буде передано у фонд допомоги армії «Повернись живим».

Читати далі

«Платіть за те, що я прийшов». Чому українці на вітчизняних підприємствах працюють вкрай неефективно

Німецький робітник за 17 днів в середньому виробляє стільки ж продукції, скільки український – за рік. Що не так з ефективністю роботи українців, і як це змінити? Підприємці жаліються на проблему з пошуком найманих працівників і їхнє небажання працювати, а працівники своєю чергою – на низьку оплату та нестабільність. В результаті Україна – в другій сотні країн у рейтингу за продуктивністю праці. Хоча статистика Мінекономіки показує стабільне зростання продуктивності від року до року (принаймні за наявними даними – з 2001 до 2017 року).

Читати далі

Нічого не змінилося: 5 технологій Кремля у Польщі 1939-го і в Україні 2014-го

Окупація Польщі та частини України, попри 75-літню дистанцію між ними, супроводжувалася схожою риторикою Кремля. Російська Федерація є правонаступницею СРСР не лише юридично. Вона успадкувала й радянську загарбницьку політику, що ведеться під прикриттям заяв про мир і допомогу братнім народам. В цьому сенсі осінь 1939-го має дещо спільне з весною 2014-го. Події весни 2014-го, звичайно, не повторювали цілком усіх хитросплетінь осені 1939-го, бо світ з того часу зазнав суттєвих змін. Світ, але не політика Кремля.

Читати далі

Ломать то, что создано не тобой, легко и весело

2 сентября 2015 года в Украине повеяло ветром из Европы, и немножко – с Атлантики. В этот день СНБО утвердил новую военную доктрину Украины. В ней ещё раз подтвердили отказ Украины от внеблокового статуса и подчеркнули стремление нашей страны в НАТО. Украина прочно вставала на столбовую дорогу к цивилизации… Чтобы в 2019-м с размаху вылететь с неё в кювет. Нынешнее руководство Украины, на словах декларируя курс в НАТО, сделало для того, чтобы этого не случилось, больше, чем запрещённая в Украине КПУ за все годы существования. 

Читати далі

Польща готує податкові пільги для українських працівників

Наш уряд повинен теж думати в напрямку зниження податків для працівників, аби їх утримати в Україні, — а натомість вони у нас автоматично стають “винними” державі. Польський уряд готує масштабні податкові пільги для українських трудових мігрантів і підприємців. Трудові мігранти, серед яких велика частина українців, у перший рік після переїзду в Польщу будуть платити вдвічі менше податків, ніж самі польські громадяни. Протягом чотирьох років держбюджет буде фінансувати цим людям внески в пенсійний фонд і страхування на випадок хвороби. Вже на початку осені Програма планується до ухвалення.

Читати далі

СЗР України: Огляд терористичної активності та зон нестабільності у світі станом на 02.09.2021

Найбільш резонансні події минулої доби в огляді Служби зовнішньої розвідки України. США працюють над відкриттям повітряних і наземних коридорів для продовження евакуації людей з Афганістану. На сьогодні зі 124 тисяч евакуйованих з Афганістану – 23 876 є афганцями, які потрапили до групи ризику. Китай, США, Пакистан та Росія готують зустріч щодо обговорення ситуації в Афганістані.

Читати далі

Вчителі марно чекають виконання Зеленським своїх передвиборчих обіцянок

Під час виборів представники його команди роздавали відверто фантастичні обіцянки про підвищення зарплат освітянам «до 4 тис доларів на місяць». Минуло уже третє перше вересня… Замість обіцяного підвищення престижності праці педагогів Зеленський виштовхує українських вчителів на заробітки в Польщу. Зеленський замість виконувати попередні обіцянки чи хоча б забезпечувати виконання ухвалених до нього законів, піариться на усе нових сумнівних прожектах на кшталт «університетів майбутнього». Доля реальної освіти, особливо на місцях, його не цікавить.

Читати далі
Усі відео