День Незалежності минув, а більшість українців досі не вакциновані

5 травня Президент В. Зеленський зазначив: «До Дня Незалежності більшість українців, які потребують щеплення від COVID-19, мають отримати вакцину». 28 липня В. Зеленський зазначив: «..у нас вакцина – 150 тисяч щонайменше за добу ми можемо колоти. За нашими розрахунками, до вересня ми маємо бути готові підготувати інфраструктуру до 200-250 тисяч щеплень за добу». В. Ляшко 19 травня пообіцяв до кінця літа вакцинувати від коронавірусу 5 млн українців (тобто зробити 10 млн щеплень). Проте, обидві обіцянки, які і багато інших обіцянок від представників зеленої влади, не виконано.

Читати далі

НАН України: Прогноз розвитку епідемії COVID-19 в Україні на 1–14 вересня 2021 року (інфографіка)

Захворюваність в Україні продовжує зростати відносно помірними темпами. Темпи поширення загалом подібні до тих, що були в цей же період минулого року. Середня кількість нових виявлень в Україні збільшилася до 1490 осіб на день (за два тижні – на 49%), середня кількість летальних випадків дорівнює 41 смерть на день у середньому за останній тиждень (за два тижні збільшення на 67%). Спостережувана летальність лишається близькою до 3%. Високою лишається кількість госпіталізованих дітей та осіб від 18 до 34 років. Найзагрозливішою є ситуація у Чернівецькій області, де захворюваність найвища та стрімко зростає.

Читати далі

У третині районних бюджетів немає навіть коштів на зарплати чиновникам

Для чого, взагалі, було укрупнення районів, коли з 490 залишили лише 136, для чого були вибори до районних рад 25 жовтня 2020 року, для чого влада обманювала виборців, якщо можна було або створити повноцінні районні бюджети, або ліквідувати райони (чи районні ради) як такі, внісши зміни до Конституції? Команда Зеленського обрала третє: створити органи (райради) без повноважень, без ресурсів і з такими мізерними бюджетами, яких в історії України ще не було.

Читати далі

Всі ми тепер благодійники (фото, документ)

Українські військові, які брали участь в параді, скаржаться, що їм виплатили «премію» 370 грн. Одночасно з українського бюджету, з кишені кожного українця лише на концерт на Олімпійському витратили 64 мільйони гривень! Хоча Зеленський анонсував, що всі заходи на День Незалежності будуть безкоштовні, й запрошував на них українців. Правда виявилася інакшою. Для українців були автозаки, якими перекрили урядовий квартал. Концерти в Маріїнському і на Олімпійському були для обраних. Влада тепер стверджує, що це були благодійні заходи, де збирали кошти на Музей Івана Марчука. Але вже пройшов тиждень, але жодної інформації, а скільки ж зібрали на Музей.

Читати далі

«Ініціативи» Зекоманди демонструють не проактивність, а профнепридатність влади

Арестович у ході інтерв’ю журналісту Роману Цимбалюку заявив, що Україну потрібно перейменувати в Русь-Україну, «щоб відняти у Росії право на історію і спадщину Київської Русі». Це вже стає тенденцією – ховати свою профнепридатність за шароварно-патріотичними проектами. То Зеленський пропонує ВРУ без жодного громадського обговорення прийняти проєкт Великого герба, то тепер ще один «мегапроект» – перейменовувати державу. І ця ініціатива оголошується без жодного громадського обговорення.

Читати далі

Порошенко в річницю старту Угоди про асоціацію з ЄС: Документ, який змінив Україну

«Саме сьогодні, рівно чотири роки тому, почала діяти Угода про асоціацію з ЄС. Ми, українці, маємо право бути гордими за вміння боротися до кінця, особливо коли йдеться про стратегічні пріоритети, державні інтереси та розбудову країни європейського зразка якості. Угода про асоціацію є і залишається тим дороговказом, який здатен забезпечити цю місію. А зафіксований нашою командою євроінтеграційний напрям в Конституції України — вимогою нації до будь-якої влади послідовно і твердо йти обраним більшістю українців шляхом. Україні в ЄС бути! Слава Україні!» – написав Петро Порошенко у Facebook.

Читати далі

Державний борг продовжує зростати

За повідомленням Міністерства фінансів, сукупний державний (прямий і гарантований) борг України в липні збільшився на 0,48%, або на 0,44 млрд доларів, до 92,96 млрд доларів у порівнянні з попереднім місяцем. Протягом липня 2021 року сума державного та гарантованого державою боргу України зменшилась у гривневому еквіваленті на 14,97 млрд грн та у доларовому еквіваленті державний та гарантований державою борг збільшився на 0,44 млрд дол. США.

Читати далі

Україна отримає нову партію Javelin

В рамках безпекової допомоги США передадуть Україні додаткові протитанкові ракети Javelin. Про це повідомив Міністр оборони США Ллойд Остін. Ллойд Остін також зазначив, що від 2014 року США виділили понад 2,5 млрд доларів для підтримки Збройних сил України, саме для збереження територіальної цілісності, безпеки кордонів та підвищення рівня взаємодії з НАТО.

Читати далі

СЗР України: Огляд терористичної активності та зон нестабільності у світі станом на 01.09.2021

Найбільш резонансні події минулої доби в огляді Служби зовнішньої розвідки України. Європейський Союз не допустить масового напливу мігрантів з  Афганістану до Європи, водночас ЄС сприятиме сусіднім з Афганістаном державам, які приймуть значну кількість афганських біженців. Командування Арабської коаліції повідомило про відбиття повітряної атаки єменського повстанського руху «Ансаруллах» на Міжнародний аеропорт «Абха» в Саудівській Аравії.

Читати далі

Новости из США. 30-31 августа 2021 года

Главными и абсолютно доминирующими новостями в США являются завершение операции по эвакуации людей из Афганистана и вывода оттуда американских войск, а также разрушительные для Луизианы и Миссисипи последствия урагана «Ида».

Читати далі
Усі відео