Зелень розставляє пріоритети

Новина №1: “Ветерана з гранатою допоміг знешкодити його друг. Чоловік затриманий, йому загрожує до 15 років в’язниці”. Новина №2: Ублюдок в Києві “за росію-матушку” стріляв по українцях. Йому загрожує до 7 років. Я не підтримую тероризм проти нашої держави, навіть захопленої зеленою ОПГ з петрушкою на чолі. Ветеран ні в кого не вистрілив. Ватник стріляв, ще й знімав на камеру. Ветеран не кричав, що він вбиває українців. Ватник недвозначно сформулював об’єкт ненависті, стріляв по безневинних пішоходах, ще й записав пропагандистський матеріал з закликами повторювати його дії. Якого хріна йому за це хуліганка і 7 років, а ветерану – 15?!

Читати далі

Ритуальні танці з нагородним бубном

Банкова просуває новий закон про державні нагороди. Угу, вчасно – замість того, щоб вже готувати нагородні папери на 24.08, вони лише проект закону викотили. Але то таке – суть також на глобус натягується проблемно. Тут просто класика: мах на сонце – бух на землю. І це ще справа не дійшла до ескізів нагород, от де буде катастрофа. Істерика довкола «великого гербу» вже довела – шукати естетику чи суть не варто.

Читати далі

Візит на підвищених тонах і з елементами БДСМ

Кулеба та Єрмак приїхали до США “для підготовки візиту Зеленського”. Наразі підтверджені зустрічі з радником президента США з нацбезпеки Джейкобом Салліваном та держсекретарем Ентоні Блінкеном. Водночас джерела стверджують, що Блінкен відмовився від спілкування з Єрмаком на тій підставі, що той ніхто і звати його ніяк. Я не ворог своїй країні, і хочу, щоб українсько-американський саміт відбувся, і відбувся з користю для України. Але дивлячись на зелених бенедь, ідея зовнішнього управління – як мінімум до нових виборів – мені не здається такою вже й порочною.

Читати далі

СЗР України: Огляд терористичної активності та зон нестабільності у світі станом на 04.08.2021

Найбільш резонансні події минулої доби в огляді Служби зовнішньої розвідки України. Спецпредставник США по Афганістану З. Халілзад вважає, що Афганістан стане державою-ізгоєм, якщо таліби захоплять владу військовим шляхом. Посольства США і Великої Британії в Кабулі виступили зі спільною заявою про те, що рух «Талібан» здійснює військові злочини в провінції Кандагар.

Читати далі

Новости из США. 2-3 августа 2021 года

Генеральный прокурор штата Нью-Йорк Летиция Джеймс сообщила о результатах расследования по жалобам многих женщин, бывших и нынешних сотрудниц правительства штата Нью-Йорк на сексуальные домогательства со стороны губернатора штата демократа Эндрю Куомо. Летиция Джеймс сообщила, что жалобы как минимум одиннадцати женщин являются заслуживающими доверия и находят подтверждение.

Читати далі

Доброе утро с Еленой Подгорной. 4.08.2021

Я честно-честно хотела найти вам хороших новостей, потому что от лежащего на поверхности можно заехать в стабильную депрессию. Отыскать хорошую новость нынче сложное дело.

Читати далі
Усі відео