Підміна понять – одна з головних проблем в Україні ХХІ сторіччя

«Суддю Чауса затримали…» – а він справді суддя? А не людина, що роками видавала себе за суддю, отримуючи неправомірну вигоду. «Журналіст телеканалу Медведчука заявив…» – а він точно журналіст? Бо в нього посвідчення журналіста? Так і у Скабєєвої таке посвідчення. Вона теж журналіст?.. І так у всьому або майже в усьому. У законах, договорах та наукових роботах є глосарій – словник, в якому перелічені терміни, поняття і їхній сенс. Щоб і той, хто писав, і той, хто читає, були впевнені, що говорять і читають про одне й те саме. Новий український суспільний договір має розпочатися саме з такого глосарію.

Читати далі

Как забанить президента с загадочно-нестандартным мышлением?!

Зеленский за деньги налогоплательщиков везёт на Донбасс целую шоблу чиновников для того, чтобы ради пиара провести выездное заседание CНБО и якобы впервые (!) утвердить “внешнюю стратегию вступления страны в НАТО”. Кто-нибудь из советников напомните ему, что 7 февраля 2019 г. ВР 334 голосами внесла поправки в Основной закон, которые закрепили курс на полноправное членство в ЕС и НАТО. А “российская агрессия”, которой они сегодня решили “противодействовать”, – уже 8 лет как агрессия.

Читати далі

Безвідповідальність і безкарність уведені в абсолют

Що сталося? Чому новини дедалі більше нагадують бюлетень божевільні, де головні заголовки формують “слуги”? Все просто і сумно. Будь-яка система, навіть система життєзабезпечення, має певний запас міцності. Там працюють адекватні люди, для яких Держава – не порожній звук. Там зберігаються якісь стримування і противаги. Там честь і обов’язок дорожчі кар’єри… Але протягом двох з лишком років ці рудименти держави часів Порошенка прибрано. Зеленський, Єрмак і ко контролюють все і вся.

Читати далі

Gazeta Wyborcza: Порошенко відправляє в нокаут Путіна

«Порошенко нокаутує Путіна» – так проанонсувала статтю п’ятого Президента України впливова польська Gazeta Wyborcza. У своїй публікації «Стаття Путіна не про історію. Це – політичний маніфест з погрозами сусідам» п’ятий Президент України, лідер партії «Європейська Солідарність» Петро Порошенко чітко відповів на інформаційну провокацію кремлівського очільника про українців і росіян як один народ та пояснив справжню мету такої маніпуляції Путіна. Він також підкреслив, що українці вже давно визначилися зі своєю ідентичністю і не мають проблем із цим питанням. «Ми, українці, не маємо проблем з власною ідентичністю. І нам по цимбалах, що саме про це думає Путін», – наголосив п’ятий Президент України.

Читати далі
Усі відео