Розвал нових облич

З партії “Голос” вийшли депутати Устинова, Юрчишин, Бобровська та Стефанишина. Анонсують вихід інших депутатів. А чому “прозріння” прийшло саме зараз? Що такого дізнались ці “патріоти”? Хіба вони не знали про Пінчука? Хіба вони не знали про Кіру Рудик в обоймі Банкової? Хіба вони якось протестували проти того, щоб не допомагати слугам протягувати гівнозакони? Хіба вони разом не зображали щастя і єдину команду ще півроку тому на місцевих виборах? Ні. Вони робили це разом. Вони брехали вам разом. Вони були безвідповідальними до своїх виборців разом. То ж не в Кірі Рудик проблема. А в кожному з них, особливо в тих двох клоунах, які пропхали цей паравозик керованих ноунеймів в Парламент, а потім здриснули першими.

Читати далі

Політика Зеленського щодо освіти виштовхує українських вчителів на заробітки

Як свідчать дані польського агентства з працевлаштування Gremi Personal, цього року різко зросла чисельність українських педагогів, які шукають будь-яку сезонну роботу в сусідній країні, аби замість відпочинку компенсувати мізерні доходи в Україні. Це відбувається у той час, коли Зеленський, забувши про попередні обіцянки, піариться на чергових сумнівних прожектах на кшталт «університетів майбутнього». Але доля реальної освіти його не цікавить. Адже тут треба виділяти реальні кошти.

Читати далі

Чи будуть санкції проти «Кварталу-95»?

Що буде, якщо якась компанія проігнорує санкції президента Зеленського? Здається, нічого гарного. Принаймні, санкції РНБО такій фірмі прилетять зі свистом. Логічно? Так от за цією логікою Зеленський вже зараз мусить звільняти свого помічника Сергія Шефіра і впроваджувати санкції проти… студії «Квартал-95». І це не жарти…

Читати далі

Хлопчик знайшовся – в трусиках, але не розіп’ятий

У пабліках блогерів Банкової запала гнітюча тиша… Як коментувати чергове диво Зеленського – Чаус повернувся, поки що їм не повідомили. Якщо Ви бачите одноактову п’єсу: а давайте тут натиснемо – ой, палець зламали, а давайте тут щось зробимо – ой, стало гірше, а давайте викрадемо Чауса – ой, а що далі робити, ми його відпустили – ой, не там, давайте знову викрадемо, – знайте, режисер – Зеленський, продюсер серіалу «Гей, славяни» – Єрмак… Єдина велика проблема для веселих хлопців з гуртка «Квартал 95» – за все це чекає кримінальна відповідальність. Скажіть хтось Олені Зеленській.

Читати далі

Україна відправила до Туреччини пожежні літаки Ан-32П (фото, відео)

Українці вилетіли допомагати гасити масштабні лісові пожежі, осередки яких виникли 28 липня поблизу м. Манавгат (провінція Анталія) та поширилися на територію провінцій Османіє, Кайсері, Коджаелі, Адана, Мерсін та Мугла. Наразі загальна площа пожеж складає понад 1 тис. 500 га. Для допомоги турецьким вогнеборцям Україна направляє два екіпажі пожежних літаків Ан-32П із групою забезпечення. Це досвідчені фахівці, які вже мають досвід роботи у гірських районах та залучалися раніше до ліквідації масштабних пожеж у Чорногорії, в Ізраїлі та Грузії.

Читати далі

Обіцянка Зеленського щодо ремонту приймальних відділень в опорних лікарнях так і не виконана

Зростає кількість інфікованих COVID-19, і, за прогнозами вчених, з 10 серпня може зрости смертність від цієї хвороби. 20.10.2020 року Зеленський запевнив, що будівельно-ремонтні роботи будуть завершені до початку 2021 року. А 26.07.2021 року голова Комітету Верховної Ради з питань здоров’я нації, медичної допомоги та медичного страхування, народний депутат від монобільшості Михайло Радуцький зазначив, що на середину липня повністю готові 176 із 201 приймальних відділень. Судячи з таких темпів, обіцянка Зеленського так і не буде виконана до початку нової хвилі захворюваності.

Читати далі

Багатоокий невмирущий «Вій» (фото)

А вчора снайпер “з того боку” “зняв” одну з наших камер. Висять наші камери добре, і замасковані ретельно. І щоб знайти хоч одну, знадобилося три місяці. Ми до цього готові й камеру замінимо. Ба більше, там ми поставимо ще дві камери. Потужніші. Це називається – підтримка, модифікація і розвиток системи (пояснюємо тим, хто називав це все “разовим піаром”). Казку про одного веселого дракона пам’ятаєте? Голову рубаєш, а на її місці три виростають. Так що, стріляти по наших камерах – це як бити себе по мармизі. І ми продовжуємо допомагати фронту. Ми просто разом. І цим сильні.

Читати далі

О новом Главкоме замолвите слово

Залужный и те люди, которые пришли с ним, – очень грамотные офицеры с большим боевым опытом. И они все в войне заточены на результат, а не на процесс. Пришли люди, которые будут требовать, чтобы двадцать раз отмеряли, прежде чем резать. Но если уже резать, то по-взрослому. Залужный – не карьерист. Он – пахарь. С амбициями, как каждый солдат, который стал генералом. Но по головам не ходил. Не изветсно, что сейчас изменилось во внешнеполитических раскладах, но назначение Залужного автоматически тянет за собой возвращение условных «ястребов», проявивших себя в 14-16 годах, которых гнобил и кончал миротворец Хомчак.

Читати далі

Бюро економічної небезпеки

За загальним задумом, який виник ще за Президента Порошенка, Бюро економічної безпеки має стати єдиним центром боротьби з економічними злочинами, забравши ці повноваження у податкової міліції, підрозділів Нацполіції та СБУ. Однак все, за що береться «команда Зе», сходить на пси. Бізнесу необхідно готуватися до перехідного періоду правової невизначеності, за яким наступить період пікової активності детективів БЕБ, яким потрібно буде показати суспільству/начальству свою «корисність» та «потрібність». У цей час з боку БЕБ можливі найбільші порушення прав та інтересів бізнесу: повальні обшуки, вилучення значних обсягів товару, арешти активів тощо.

Читати далі

PROстыми словами – 30.07.2021

Украина поделится с Литвой колючей проволокой для защиты ее от нелегалов со стороны Беларуси. Забавная новость, потому что Литву мы должны носить на руках за то, что она все за эти военные годы для нас сделала. Не звонить Лукашенко и сдавать вагнеровцев, показывая беларусско-украинскую “дружбу”, а стать с Литвой по одну сторону баррикад без двусмысленностей.

Читати далі

СЗР України: Огляд терористичної активності та зон нестабільності у світі станом на 30.07.2021

Найбільш резонансні події минулої доби в огляді Служби зовнішньої розвідки України. «Талібан» здійснює цілеспрямовані акції з ліквідації пілотів афганських ВПС, які пройшли навчання в США. Посольство США в Багдаді зазнало ракетного обстрілу.

Читати далі

Новости из США. 27-28 июля 2021 года

В США резко выросло число заразившихся коронавирусом. Только в среду зафиксировано 66924 новых случаев заражения. Карта увеличения числа больных и карта количества вакцинированных по округам страны очень похожа на карту, показывающую результаты голосования на выборах 2020 года.

Читати далі
Усі відео