Допомога Україні та санкції проти Nord Stream 2: Палата представників США схвалила законопроєкт

Загальна сума коштів, які мають бути виділені на реалізацію програм допомоги Україні по лінії Державного департаменту, Агентства США з міжнародного розвитку та пов’язаних програм становить не менше 481,5 млн. дол. Із зазначеного кошторису 125 млн. дол. будуть виділені на цілі безпекової допомоги Україні за статтею «Міжнародне військове фінансування». Для набуття чинності законопроєкт має бути погоджений і схвалений Сенатом США та підписаний Президентом США.

Читати далі

Агресивна креольська культура. Чому в Україні періодично спалахують скандали навколо мови й ідентичності

Головна культурна суперечність в Україні сьогодні пролягає не так в опозиції «російське домінування vs українська емансипація», як у «креольська культура vs національна». Термін «креоли» виник у Латинській Америці. Як пояснює Вікіпедія, спочатку там так називали нащадків іммігрантів з Іспанії, Португалії та Франції, що створили власну культурну ідентичність. У цьому значенні креоли — це нащадки колонізаторів, що сприймають землі, на яких мешкають, як свою батьківщину. Російська імперська і похідна від неї креольська культура дуже агресивні. М’якою інтелігентністю креолів перемогти неможливо.

Читати далі

«Вій» крокує фронтом

Загострення на фронті набирає обертів. Від нинішніх “рульових” жодної реакції. Тому наші з вами системи спостереження і оптичної розвідки “Вій” для бригад стають все більш актуальними. Тому що це збережені життя. У нас є шанс захистити їх. У нас є шанс дати їм в руки інструмент, який сильно знижує ймовірність “несподіванок” з боку противника. І ми це зробимо. Не втомлюйтеся. Не зупиняйтесь. Ніхто не прийде і не допоможе. Окрім нас. Разом ми можемо все. Реквізити для допомоги в публікації на сайті.

Читати далі

Ядерный ресентимент

Ядерное оружие не защищает от пограничных конфликтов и вторжений. Если есть силы – вторгнутся. Наличие ядерного оружия никак не отменяет развития армии и огромных затрат на это. Наличие ядерного оружия не является гарантией от вторжений и конфликтов и от того, что армию применять не придется. Придется. И применять, и содержать, и развивать. Тут не выйдет сэкономить, только наоборот придется больше тратить. От чего же защищает ядерное оружие? От того чтобы быть нормальной страной.

Читати далі

З Днем ССО, вовкулаки!

«Тихо прийшов, тихо пішов,
Ворога знищено, як у наказі,
Сонце сідає, ніч наступає,
Домів повертається Спецназ»…
Вони бачили цю війну на мінусах і в тилу. Сильні, мужні, хоробрі та швидкі – українські спецпризначенці «Ідуть на ви!» та знешкоджують ворога у найнебезпечніших умовах. Дякуємо за складну та небезпечну службу та пишаємося вами, «вовкулаки»!

Читати далі

«Брати по Зброї». Час єднатися!

Як голова правління ГО “Res_Publica. Брати по Зброї” я маю честь оголосити, що ми запрошуємо учасників війни з росією, своїх побратимів і посестер з усієї країни приєднатися до нас і оголошуємо відкритою реєстрацію заяв на нашому сайті. Ми не ховаємося за формулою “ветерани поза політикою” – ми вважаємо, що ми зобов’язані впливати на політичні процеси в Україні. Ми відчуваємо відповідальність за все, що відбувається в нашій країні. Ми повинні сприяти всьому, що йде їй на користь, і не допускати нічого, що веде до втрати незалежності, державності та національної ідентичності. Саме за це ми воювали. Якщо ви теж вважаєте, що нам пора об’єднуватися, щоб продовжувати захист своєї країни на фронті та в цивільному житті, приєднуйтесь до нас.

Читати далі

СЗР України: Огляд терористичної активності та зон нестабільності у світі станом на 29.07.2021

Найбільш резонансні події минулої доби в огляді Служби зовнішньої розвідки України. На азербайджано-вірменському кордоні виник збройний конфлікт, через що загинуло три та поранено п’ять вірменських військовослужбовців, з боку Азербайджану поранені два військових. МЗС Азербайджану поклало відповідальність за напруженість на кордоні на Вірменію та закликало розпочати переговори щодо делімітації кордону. Туреччина і Пакистан засудили відмову Вірменії передати Азербайджану карти мінних полів в Карабасі.

Читати далі

НАН України: Прогноз розвитку епідемії COVID-19 в Україні на 28 липня – 10 серпня 2021 року (інфографіка)

Захворюваність в Україні зростає вже протягом двох тижнів. Темпи зростання захворюваності є доволі помірними (близько 10–20% на тиждень). Середня кількість нових виявлень в Україні збільшилася до 581 осіб на день (за два тижні – на 22%), середня кількість летальних випадків дорівнює 17 смертей на день у середньому за останній тиждень. Спостережувана летальність зросла та становить близько 4%. Вік хворих зафіксувався після стрімкого зниження на минулому тижні. Ситуація у Європі продовжила погіршуватися. За нечисленними винятками, захворюваність у всіх країнах Європи або зростає, або вже близька до максимальних історичних рівнів. У понад 10 країнах Європи частка штаму «Дельта» за останній тиждень подолала позначку 50%.

Читати далі

Російський агент збирав дані про артсклади на Черкащині (фото, відео)

Оперативники СБУ встановили, що мешканець Черкаської області був завербований російською спецслужбою на території РФ. Основне завдання, яке поставили перед українцем російські куратори, ‒ збір та передача інформації про військові стратегічні об’єкти. Щоб виконати вказівки російської розвідки, зловмисник намагався залучити до протиправної діяльності військовослужбовця ЗСУ.

Читати далі

Власть тасует колоду силового блока

По поводу того, что Хомчака ушли. Официально назвали причину – не видят синергии с Минобороны и постоянные конфликты. Звучит логично, ибо постоянные утечки про неприязнь между Тараном и Хомчаком не просто пиар в СМИ. Но суть в том, что перетряхнули весь силовой блок, включая МВД. Плюс три зама Тарана ушли на мороз. Судя по всплывающим скандалам и инсайдам в СМИ, конфликт был не за красивые глаза. А за то, кому будут заказы на топливо, ГОЗ и еду для армии. Вот там у них случился конфликт. В итоге произошла не «Ночь длинных ножей», а надавали по рукам, чтобы не тянули одеяло на себя.

Читати далі
Усі відео