Пропаганда все знецінює

Коли Мінські угоди зупинили загибель десятків наших кожного дня і надали передишку для української армії – це була “зрада” та “капітуляція”. А капітулянтські конвульсії “майстрів спорту”, що призвели до відновлення РФ свого впливу, добудови “Потоку-2”, руйнування відносин з союзниками та втрати Україною міжнародного авторитету – це у нас “шлях до миру”. Подвійні стандарти стали принципом існування українського суспільства, нікого вже не обурюють пересмикування та маніпуляції.

Читати далі

Деградація децентралізації

Офіційне інтернет-представництво Президента України повідомляє, що Володимир Зеленський бере участь у Всеукраїнському форумі «Україна 30. Децентралізація», який триватиме у Києві 28-29 липня. Однак і в цій сфері реальна ситуація є дуже далекою від райдужних картин, які малюються на форумі. За два роки президентства Зеленського одна з найбільш успішних реформ за всі 30 років Незалежності, проведена Президентом Порошенком, почала не тільки пробуксовувати, але й відкотилася назад.

Читати далі

Річниця зради українських спецслужб

Минув рік від того дня, коли у Білорусі були затримані бойовики з банди найманців Вагнера. За рік ми багато чого дізналися. Ми дізналися, що «ніякої операції не було» – про це волали і СБУ Баканова, і Офіс президента, і весь пул зелених блогерів. Щоправда, вже через місяць реальність операції підтвердив колишній голова ОП Андрій Богдан. А нещодавно і Зеленський в інтерв’ю з Мосейчук визнав, що, так, операція була, проте, мовляв, операція була не українська, але Зеленський попередив про неї Лукашенка. Злили підготовку операції по «вагнерівцях» з тої самої причини, чому не рятували сержанта Журавля. Затримання групи російських бойовиків зразу зірвало б «велике перемир’я» ім. Зеленського – те саме, в яке вже загинули 45 українських захисників.

Читати далі

Петро Порошенко привітав українців із 1033-ою річницею Хрещення Русі-України (фото, відеозвернення)

«Чин Володимира Святославича означав не лише вибір віри, але й вибір цивілізації. І Україна сьогодні — невід’ємна частина Європи. Так само як і значення Томосу про автокефалію виходить за межі церковних огорож. Не дарма ж мудрі люди назвали його геополітичною катастрофою для Росії. Слово Боже вперше було принесене на нашу землю Апостолом Андрієм задовго до Володимира рівноапостольного. Так було започатковано зв’язок між народом, якому на горах Київських проповідував Андрій, з його наступниками на престолі Вселенського Патріарха. Вітаю кожного українця в Україні та поза її межами з Днем Хрещення Русі-України та бажаю мати міцну віру в Бога, у перемогу нашої держави та процвітання українського народу», – Петро Порошенко.

Читати далі

СЗР України: Огляд терористичної активності та зон нестабільності у світі станом на 28.07.2021

Найбільш резонансні події минулої доби в огляді Служби зовнішньої розвідки України. В лавах руху «Талібан» на сьогодні воюють від 58 тис. до 100 тис. бойовиків. На тлі посилення свого наступу вони захоплюють нові території Афганістану, тоді як урядові сили повністю контролюють 22% повітів країни. НАТО продовжить підтримку Афганістану, зокрема у питаннях фінансування, цивільної присутності та навчання за кордоном.

Читати далі

Оборонные «здобутки» Хомчака. Часть 2

Обещал вам написать про все достижения Хомчака, но теперь придется делать это в прошедшем времени и то только в тех моментах, которые будут еще некоторое время иметь серьезные последствия на фронте. Одно из самых варварских “достижений” Хомчака в условиях войны то, что он практически истребил волонтерский транспорт в ВСУ, не предложив и не предоставив ничего вместо него. “Богданов” и их обслуживания в ВСУ тоже больше не будет. Питать иллюзии, что опять волонтеры исправят ситуацию, не нужно. Время совсем другое.

Читати далі

Негативні очікування самопідсилюються і справджуються

Згідно з даними ЗМІ, напрямок руху країни як неправильний оцінюють 67% опитаних, а як правильний – 25%. Не змогли відповісти 8%. Ці цифри свідчать про реальний стан справ в країні. І те, що говорять представники влади про свої «здобутки» в економічній сфері або про свої плани на майбутнє, руйнується об стіну реальності.

Читати далі
Усі відео