Українців «вбивають» російською пропагандою через телеканали, а Нацрада закриває на це очі

Нацрада виправдовує рідні їй Плюси, які чхати хотіли на мовні закони і продовжують люмпенізацію українців «Сватами». Інші підконтрольні Банковій «незалежні» органи виправдовують торгівлю на крові «Кварталом 95». Депутати «ЄС» направили до СБУ, РНБО і Нацбанку запити щодо продажу командою Зеленського серіалів країні- агресору, до того ж забороненому в Україні каналу СТС. Відповіді вражають! То про закриту ліпецкую фабріку можна було 5 років годувати сюжетами українців, а отримувати дєнюжку від путінських каналів на розвиток Кварталу – «это же совсем другое». 

Читати далі

О реформе питания в ВСУ со стороны столовых и пищеблоков

До 2016 года армейские столовые и пищеблоки не знали такого странного термина “капитальный ремонт”, благодаря “реформе” настоящего полковника Аталотия. С 2016 года началась масштабная программа по капитальному ремонту столовых в рамках реформы системы питания армии. Там еще и оборудование на пищеблоки, там еще и компьютеры начпродам. А как сейчас? Как наша “любимая” зеленая власть, вечный уклонист и вот эти все? Вопрос риторический.

Читати далі

Плюшеві «націоналісти»

Тепер Білецький вслід за Арестовичем критикує Америку, яка “дає мало зброї”. Навіщо вона вам, парні, якщо у вас плюшеві свинки є, або на края можна “повєрнуть на Восток”? Та побійтесь Арея. І на себе в дзеркало подивіться уважніше, там причина віддалення України від Заходу – ваше підмахування реваншистам та зрадникам. А ще оця дебільна методичка імені Подоляка “во всьом віновата Омєріка”, не паліться вже так. 

Читати далі

У Грузії за участі українських морпіхів стартували навчання Agile Spirit (фото)

Міжнародні багатонаціональні навчання Agile Spirit цьогоріч відзначають свій ювілей, Грузія вже вдесяте приймає Agile Spirit. У навчаннях беруть участь більше 2500 військових з 15 країн-членів НАТО та країн-партнерів. Від України у навчаннях беруть участь військовослужбовці зведеної роти окремого батальйону морської піхоти, а також офіцери управління окремої бригади морської піхоти та командування морської піхоти з різних напрямів.

Читати далі

Президент вікендів

На фронті обстріли. На дипломатичному фронті повний завал. Де Верховний головнокомандувач і головний дипломат? З якого бункеру він підписує документи? Знову відпочиває? Де саме? Чи не забагато вікендів для очільника воюючої країни?

Читати далі

Нахабна демонстрація «гібридної» агентури у серці України

Київ, затоптаний і паралізований «п’ятою колоною». Сотні автобусів на під’їзних дорогах. Тисячі «акаючих» і квакаючих «батюшок» і «вірян», які вже не завдають собі клопоту шифруватися. «Скааажтє, кааак прааить на мааалєбнь?» на нашій Інститутській і Грушевського, під поглядами Небесної Сотні. Так, ніби питають – ну і що? Що ви нам зробите? Вони знають, що не отримають відповіді, ні симетричної, ні асиметричної, ніякої. Що вище керівництво держави у нас чорті де, чи то у запої, чи то на морі. Що народ у більшості своїй стоїть і чухає потилицю – як же воно отаке получилося, га?

Читати далі

Бий своїх, щоби що?

У 13-15-му всі були разом, підтримували один одного, боролися, віддавали останнє. І ворог був один. А зараз ніби вже й війни немає з РФ. Ніби немає при владі зрадника та колаборанта. Ті, хто вчора пліч-о-пліч стояли на Майдані, поділились на групи та обливають один одного лайном, сіють розбрат і як дурні носяться зі скринами та папочками на кожного. Ворог добився того, що хотів, і просто сидить на березі річки. Всі так занурились у диванно-фейсбучне мочилово, що особисті образи почали екстраполювати на своє ставлення до єдиної проєвропейської сили України та її лідера. І кому це на користь?

Читати далі

Олігархи збільшують свій вплив і статки

Попри байки Зеленського про «деолігархізацію», вона розглядається ним лише як інструмент вибіркового тиску на політичних опонентів. Ті олігархи, які демонструють лояльність до чинної влади, мають можливість і надалі стрімко концентрувати активи в галузях, які й так є ними монополізовані.

Читати далі

Руслан Хомчак йде з посади головнокомандувача ЗСУ, але залишиться при владі

Руслан Хомчак, який йде з посади головнокомандувача Збройних сил України, залишиться при владі. Він переходить на посаду першого заступника секретаря Ради національної безпеки і оборони України. На місце головнокомандувача ЗСУ призначений Валерій Залужний.

Читати далі

СЗР України: Огляд терористичної активності та зон нестабільності у світі станом на 27.07.2021

Найбільш резонансні події минулої доби в огляді Служби зовнішньої розвідки України. Військова місія США в Іраку завершиться до кінця року, проте співпрацю країн у боротьбі з тероризмом буде продовжено. У найближчі тижні США продовжать надавати підтримку з повітря афганським силам безпеки.

Читати далі

Побудка с утренней Леной. 27.07.2021

Ничего нового. Снова жарко и в общем, и на фронте. Вчера наши позиции были обстреляны 122-миллиметровыми снарядами, позиции разрушены, есть раненые и травмированные. А главнокомандующий куда-то прое*ался и не отсвечивает. Испугался, наверное…

Читати далі
Усі відео