Враг разжигает военную активность

Сегодня разнесли КСП (командно-спостережний пункт) батальона одной из наших бригад, находящийся в Галициновке, на удалении 16-17 км от линии фронта. Стреляли очень издалека. И стреляли по нашим точно – это по потерям понятно. Если в небо в тылу спокойно повесили пару “Орланов” и разобрали тыловую базу батареей 152 мм, то это не просто сигнал, это, мать его, красный большой знак, на котором написано “В гробу мы видели соглашения о прекращении огня”. А еще под этим знаком написано “Семь раненых, пять из них девушки, одна в тяжелом состоянии”.

Читати далі

Обсяги виробництва все ще набагато менші від показників 2019 року

Виправдовуватися більше нічим: карантини залишилися в минулому, але економіка продовжує падати на дно. А це вкотре підтверджує, що проблеми України, і економіки зокрема, аж ніяк не в пандемії, а в непрофесійності чинної влади.

Читати далі

Розгадка фокусу «кредит через Дію»

Дане дослідження не має на меті популяризацію незаконних оборудок, а його автор закликає не здійснювати жодних протиправний дій задля відтворення злочинної схеми на практиці. Більшість етапів злочинної схеми, яка буде тут розглянута, не перевірялася автором in the wild (у зв’язку з можливою протиправністю таких дій), тому усе дослідження слід розглядати як виключно теоретичне відтворення можливих дій зловмисників під час скоєння конкретного злочину. Якщо хтось із банківських працівників, за згодою керівництва банку та за допомогою волонтерів, захоче експериментально та легально підтвердити або спростувати нижченаведену теорію – буду вдячний за зворотній зв’язок. Отже, у чому, думку автора, полягала злочинна схема.

Читати далі

Оборонные «здобутки» Хомчака. Часть 1

Несколько месяцев назад россияне проапгрейдили свой “Орлан-10”. Судя по всему, камеру поставили получше и подняли потолок полета минимум на 500 метров. И вот они уже два месяца безнаказанно практически висят над нашими позициями. ЗРК, которые можно применять эффективно на высоте более 5 км, можно использовать только по разрешению главкома. Хомчака. Россияне теперь плюют свысока, потому что главнокомандующий боится применять ЗРК. Бесконечные разговоры про стандарты НАТО и ничего реального.

Читати далі

«Перемир’я» існує лише в голові Зеленського

27 липня виповниться рік «перемир’я», яким так пишається Зеленський. Однак так звані «розведення військ» та «режим тиші» в реальності не існують. Вони були стратегічними помилками, які завдали шкоди національній безпеці України та її міжнародному іміджу. Адже ініціюючи відведення підрозділів ЗСУ в односторонньому порядку, а також вперто продовжуючи дотримуватись неіснуючого «перемир’я», укупі зі згодою проводити вибори на окупованих територіях, давати воду у Крим чи впроваджувати «формулу Штайнмайєра», Україна демонструє слабкість та готовність йти на поступки агресору.

Читати далі

СЗР України: Огляд терористичної активності та зон нестабільності у світі станом на 26.07.2021

Найбільш резонансні події минулої доби в огляді Служби зовнішньої розвідки України. Поліція Афганістану затримала організатора ракетного обстрілу президентського палацу та ліквідувала трьох осіб, причетних до терористичного акту. 25 липня з території Сектору Гази були випущені запальні повітряні кулі, що призвело до пожеж на півдні Ізраїлю.

Читати далі
Усі відео