Джордж Кент про «Північний потік-2», зустріч Байдена і Зеленського, війну на Донбасі й Коломойського (фото, відео)

Обов’язок Росії – закінчити війну проти України. Про це в інтерв’ю Радіо Свобода наголосив Джордж Кент, тимчасовий повірений у справах США, заступник помічника держсекретаря США з питань Європи та Євразії. Він зазначив, що Вашингтон постійно працює над тим, аби належним чином підтримати Україну в її обороні проти російської агресії. Чи готові США приєднатися до «нормандського формату»? Хто представлятиме країну на саміті «Кримської платформи»? Та чи можуть США запровадити фінансові санкції проти українського мільярдера Ігоря Коломойського? Про це і не лише – в ексклюзивному інтерв’ю Джорджа Кента Радіо Свобода.

Читати далі

Чи треба забути про свою мрію?

Об’єктивно Україна – дуже велика країна. ЄС – відповідальна інституція. Страх перед РФ нікуди не зник. Підкуп політичних еліт і цілих країн нікуди не зник. Залежність від російських енергоресурсів теж нікуди не зникла. Крім того, з’явилась невпевненість у євроатлантичній орієнтації цієї влади. Чи це означає, що треба забути про свою мрію? Ні. За мрію треба боротися. Але це означає, що не треба робити безглуздих вчинків. Треба припинити шантажувати західний світ.

Читати далі

Чому мовчать «націонал-патріоти»?

На думку 1+1, “мовний принцип” призводить до розколу у суспільстві” ©. А тепер зверніть увагу скільки активістів голосно закричать про приниження нації, скільки націоналістів проведуть свої акції, скільки білих пальт обуряться відмовою виконувати закон тощо, – і зрозумієте, скільки з них діють не виключно за $$. Дресоване ж населення переважно і не усвідомить, що його продовжать оскотинювати за перевіреною технологією “Сватів”.

Читати далі

Он вернулся с войны, и у него перемкнуло

Не, война ж не закончилась, просто он задолбался. Бывает. Было лето – жаркое, назойливое, пыльное, злое. Хотелось спать, курить и домой. Курить хотелось больше. Солнце, вместе с землей и хатой, оказались не его, и у него перемкнуло. Это баллада про обычного человека, хотя он и был первым, и даже хуже – он был ветераном.

Читати далі

Уряд ліквідував заповідник “Державотворці Сіверщини” з усипальницею гетьманів Скоропадських

Державний історико-архітектурний заповідник “Державотворці Сіверщини” мав бути сформований навколо усипальниці гетьманської родини Скоропадських у Шосткинському районі Сумської області. Мав бути відроджений старовинний український монастир – Гамаліївський. Цей історичний об’єкт був важливим ще й через близькість до державного кордону з Росією. Утім, через два роки робота не просунулася, і нова влада просто скасувала рішення про створення заповідника.

Читати далі

Північний потік-2: виклики та реалії

Те, що газогін добудують, було абсолютно ясно ще два роки тому. Водночас Джо Байден та його адміністрація вважають газогін російським геополітичним проектом, дуже шкідливим як для енергетичної безпеки Європи взагалі та України зокрема, так, відповідно, і для загальної безпеки.

Читати далі

Від ран помер боєць 57 омпбр Дмитро Сівоконь, який був поранений тиждень тому на Луганщині

У  шпиталі в Харкові помер військовослужбовець 57-ї окремої мотопіхотної бригади ЗСУ Дмитро Сівоконь, який зазнав важкого поранення тиждень тому від ворожого обстрілу в зоні ООС. У бійця залишилися дружина з двома дітьми (два з половиною і дев’ять років) та 13-річний син від першого шлюбу. Дмитро Сівоконь – сьома бойова втрата ЗСУ з початку липня. Щирі співчуття рідним і друзям загиблого захисника України.

Читати далі
Усі відео