ЄСПЛ дозволив грузинській компанії виробляти презервативи з зображенням Путіна

Грузинська компанія Aiisa, що виробляє презервативи із зображеннями історичних постатей та релігійною тематикою, виграла справу проти Грузії у ЄСПЛ. Згідно з рішенням міського та апеляційного судів, написи і зображення на продукції компанії сексуального характеру, пов’язані з історичними персонами Грузії або релігійною тематикою, порушували моральні основи. Серед зображень, розміщених компанією на пакуваннях презервативів, були і обличчя Путіна та Сталіна. Натомість у Страсбурзі рішення грузинських судів визнали незаконними.

Читати далі

Обрали а(ні)матора – отримали кімнату жахів

Коли відверто маєшся дурнею, брешеш і крадеш, спершу здається, що ти найрозумніший і все вдасться розпетляти. Але потім «раптом» всі помилки сходяться в одній точці, і винуватий ти один: бо призначав дурнів, які завалили економіку, тебе кинули друзі твоєї держави, які не витримали твого хаосу і нахабності, і народ, який тебе підніс, раптом починає все гучніше заявляти «це все Зеленський». Чаус, вагнерівці, тарифи, пенсії. Скоро не те що у Вашингтон – виїхати з Кончі буде страшно.

Читати далі

Влада продовжує поширення повзучої топ-корупції

Одним зі здобутків періоду президентства Порошенка була боротьба з топ-корупцією – насамперед, корупцією на закупівлях за бюджетні кошти. Вже за перших півроку дії закону «Про публічні закупівлі» у 2016 році економія бюджету склала 14%, або 2 млрд грн., у 2017 році функціонування системи е-закупівель зекономило для бюджету майже 25 млрд. грн. Скасувати цей закон влада Зеленського не наважилася. Було вибрано інший шлях – окремими законами виводити з системи «PrоZоrrо» цілі сфери закупівель за бюджетні кошти. У 2020-2021 роках було прийнято низку законів, які вивели з-під дії системи «PrоZоrrо» закупівлі на більше 150 млрд. грн. Тим часом, фейком виявилось і гасло про «посадки корупціонерів» навіть середнього рівня.

Читати далі

Держдеп Сполучених Штатів оцінив інвестклімат в Україні

Держдеп США оприлюднив аналіз інвестиційного клімату в понад 170 країнах світу, які є або потенційно можуть стати ринками для компаній зі США. Незважаючи на потенціал України, обсяг прямих іноземних інвестицій (ПІІ) залишається низьким. У 2020 році Україна зазнала чистий відтік інвестицій. Крім пандемії, іноземні інвестори називають корупцію, особливо в судовій системі, однією з основних проблем для ведення бізнесу в Україні. Тож у Штатах досить прискіпливо вивчали Україну з точки зору привабливості для іноземних інвестицій, от тільки характеристики поки що коливаються від нейтральних до негативних.

Читати далі

Суд в Страсбурге отклонил первые требования РФ к Украине, в том числе о воде в Крым

Россия обратилась в Европейский суд по правам человека (ЕСПЧ) с межгосударственной жалобой на Украину. Может ли это иметь последствия для Украины? НЕТ. NOT. NEIN. NON. いいえ. 不是. НІ. Фуфло для внутреннего пользования, где даже в крушении MH17 и “повреждении имущества РФ во время боевых действий” балалайцы обвиняют Украину. Свалили в кучу все кремлёвские фейки из постов Захаровой, скрутили в трубочку, затолкали в бутылку и морем Лаптевых отправили эту псевдоюридическую абракадабру на Гаагу. И суд не замедлил с первой реакцией…

Читати далі

Діяльність «команди Зе» несе загрозу національній безпеці країни

З кожним днем виникає все більше питань щодо реальних мотивів діяльності президента Зеленського та його оточення. Дедалі більше подій і вчинків влади свідчать не просто про повну некомпетентність та жагу наживи, але й свідоме шкідництво на користь іноземної держави-агресора.

Читати далі

Зради і перемоги тижня. 9 – 22 липня 2021 р.

🔽🔼Щоразу по п’ятницях (по можливості) – зрадатижня_перемогатижня. Розглянемо події 9 – 22 липня 2021 р. 👎ЗРАДА ❌Кількість аварійних ремонтів енергоблоків

Читати далі

Петро Порошенко зустрівся з Тимчасовим повіреним у справах США в Україні Джорджем Кентом (фото)

Петро Порошенко висловив вдячність за багаторічну тверду підтримку Вашингтона боротьби України за відновлення суверенітету і територіальної цілісності держави. Він відзначив важливість прискореного просування України на шляху до членства в НАТО, починаючи з надання Плану дій щодо членства. «Чим більше вагаються союзники, тим більше ця нерішучість розпалює апетити Кремля», – наголосив Петро Порошенко. Лідер «ЄвроСолідарності» підкреслив важливість візиту Президента України до США та висловив надію, що за її результатами буде зміцнено союзницькі відносини між Києвом і Вашингтоном, рівно як і встановлено взаємини довіри між лідерами двох країн.

Читати далі

Карикатура – зброя демократії

Український професійний карикатурист Олег Смаль повідомив, що організатори вилучили з його виставки карикатуру з президентом Володимиром Зеленським. Під час підготовки виставки у бібліотеці ім. Лесі Українки організатори прибрали карикатуру з Зеленським, проте залишили карикатури з Порошенком, Лукашенком та Байденом. “Аби чого не вийшло”. Людина, яка заробила мільйони та садиби в Італії, перекривляючи українських політиків, сама проти себе сатири боїться. Цю карикатуру ми мусимо зробити відомою. Спільно.

Читати далі

Вже і ОБСЄ визнає провал ідеї Зеленського про розведення військ

Спецпредставник голови ОБСЄ в Україні Гайді Ґрау заявила, що «доводиться констатувати, що ситуація з безпекою в останні місяці продовжує погіршуватися: зона навколо ділянки розведення сил і засобів поблизу Золотого перетворюється в гарячу точку». Характерно, що досі Зеленський не визнав своєї помилки щодо «штурмування» процесу «розведення військ», відводячи українські війська з вигідних укріплених позицій у 2019 році. Відведення військ лише спровокувало російських найманців до активності.

Читати далі

СЗР України: Огляд терористичної активності та зон нестабільності у світі станом на 23.07.2021

Найбільш резонансні події минулої доби в огляді Служби зовнішньої розвідки України. «Талібан» підступив до околиць 17 із 34 адміністративних центрів провінцій Афганістану. Евакуації до США, за спеціальною імміграційною програмою, очікують понад 20 тисяч афганців. 22 липня в Сирії ізраїльські ВПС завдали кілька авіаударів по об’єктах, що належать “Хезболлі”  та іранським ополченцям.

Читати далі

Побудка с утренней Таней. 23.07.2021

Германия заявила, что Украина должна имплементировать «формулу Штайнмайера» в свое законодательство. Это Вовкина поездка в Париж аукается, мы ж так и не узнали, что он там понаобещал в обмен на отсрочить финансовую жопоньку и повиснуть на вилах благодарного электората.

Читати далі
Усі відео