Судова реформа від представників Криворізької юридичної школи

Зеленський дав команду “фас”, і ДБР відкрило кримінальне провадження щодо суддів Верховного Суду, які визнали протиправним указ Зеленського про звільнення судді КС Тупицького. І це не просто невдоволення суддями за їх рішення, це у нього фізичний та тваринний страх майбутніх справ по ньому самому. А боятися є чого! Сам факт відкриття такого провадження є, фактично, тиском на суддів Верховного Суду України. ДБР вкотре підтверджує своє реноме кишенькової правоохоронної структури Офісу Президента, інструменту для тиску на опонентів влади.

Читати далі

У Повітряних Силах ЗСУ найменше грошове забезпечення льотчиків серед формувань безпекового сектору держави

У залежності від займаної посади та терміну служби виплати українським льотчикам бойової авіації складає від 19 000 до 24 000 гривень. В цей же час пілот у Державній прикордонний службі отримує 28 тисяч гривень, Національній гвардії – 32 тисячі, в Державній службі з надзвичайних ситуацій – 36 тисяч, а у поліції – 50 тисяч гривень. За два крайні роки звільнилось близько 140 осіб льотного складу. У разі відсутності жодних позитивних змін, негативна тенденція буде зберігатися, а навантаження на діючих льотчиків тільки збільшуватиметься.

Читати далі

Помер гірський піхотинець Олександр Горбенко, поранений під Нью-Йорком

Уранці в понеділок, 19 липня, від отриманих ран помер важко поранений військовослужбовець ЗСУ Олександр Горбенко, 29 років. Олександр 15 липня приблизно о 21:30 під час ворожого обстрілу у районі смт Нью-Йорк на Донеччині (Горлівський напрямок) отримав опіки тіла 80%. Олександр Горбенко став на захист України у 2014 році. Він служив у 10-й окремій гірсько-штурмовій бригаді ЗСУ. Щирі співчуття рідним і близьким загиблого Героя.

Читати далі

Кабмін Зеленського продовжує ліквідацію отримувачів субсидій як класу

Кабмін Зеленського пропонує нові випробування для 3 млн. малозабезпечених людей, які отримують субсидії. Згідно з проектом нового Порядку надання соціальної підтримки, працівники Нацсоцслужби та її територіальних органів можуть без жодних проблем заходити у помешкання людей і проводити перевірку їх проживання. Здається, розробники нічого не чули ні про приватність життя, ні про її конституційні засади в Україні. Але головне навіть не це: Порядок не дає переліку, що буде предметом перевірки інспекторів Нацсоцслужби. Це означає, що цей перелік не вичерпний.

Читати далі

Это было не мечтой, а четким планом работы. Часть 1

На фотографии – один из многих домов с квартирами для сержантского состава. В 2019 году дома начали строить. Ну, бюджет и план работы 2019 года ведь планировались еще нашей командой. В 2020 году стройки остановили. Фотография сегодняшняя, но в таком состоянии дом стоит уже год. Им похрен на солдат, на сержантов и офицеров. А генералов они предпочитают сажать в тюрьму.

Читати далі

Команда Зеленського розпочала демонтаж конституційно визначеного євроатлантичного курсу України

Арестович підключився у підмогу Арахамії та Корнієнку, тепер він у гарячці вєщає, що КНР… допоможе нам справитись із РФ. Риторика Арестовича дуже нагадує скандальні заяви олігарха Коломойського у його інтерв’ю американському виданню The New York Times 13 листопада 2019 року. Тоді Коломойський заявив про ймовірний розворот України в бік Росії. Це означає, що Україна починає агресивну дипломатичну гру зі США та ЄС, погрожуючи виступити на боці Китаю проти євроатлантичного світу. Це при тому що інтеграція в ЄС і НАТО – конституційно визначені пріоритети зовнішньої політики України.

Читати далі

Китайський бовдур, або Стратагеми для України

«Китайський розворот» найвпливовішого політика всесвіту став очевидним. І не тільки у вологих мріях Арахамії про китайську ефективність однопартійності. Це бонус. І не тільки в анонсі «гучномовця президента» Арестовича. В тому самому, де він звинувачує Захід у всіх смертних гріхах і роботі в інтересах Росії (словами російських наративу, до речі). Все вже перейшло в офіційну площину. Просто і буденно. Перефразовуючи Булгакова, «Вовочка вже розлив олію» на рейках, по якому мчить бадьорий китайський трамвай. А ось ковзатися перед ним нам з вами.

Читати далі

Як Саакашвілі «Донецьк брав»

Здається, Саакашвілі десь на зустрічі з американським пенсіонером Петреусом запитав його, от як би брав Донецьк він? Петреус написав йому свої ідеї СМСкою (!), чудово розуміючи, що цінність цих міркувань нульова. Тепер Саакашвілі видає це як відторгнутий Порошенком «план порятунку». А правда така. Те, що Саакашвілі ставить питання саме так, свідчить про одне – планів командування ЗСУ влітку 2014 р. Саакашвілі не знав. Не знає й досі. 

Читати далі

Верховний Суд нагадав ДБР про незалежність суддів

Верховний суд відреагував на кримінальне провадження, порушене ДБР, щодо суддів, які ухвалили рішення на користь колишнього глави Конституційного суду Олександра Тупицького. Суд наголосив на тому, що, відповідно до Статті 129 Конституції України, суддя є незалежним та керується верховенством права. Верховний суд зазначає, що суддю не може бути притягнуто до відповідальності за ухвалене ним судове рішення, за винятком вчинення злочину або дисциплінарного проступку.

Читати далі

СЗР України: Огляд терористичної активності та зон нестабільності у світі станом на 19.07.2021

Найбільш резонансні події минулої доби в огляді Служби зовнішньої розвідки України. Як повідомляє міністерство оборони Афганістану, операції зі звільнення захоплених талібами районів тривають. Один з лідерів талібів Х. Ахундзада за підсумками переговорів представників афганської влади і руху “Талібан” в Досі (Катар) висловився за політичне врегулювання конфлікту в Афганістані. Не менше 115 осіб очікують евакуації з Афганістану в Канаду.

Читати далі

Побудка с утренним Орком. 19.07.2021

Как вы знаете, Украина, возглавляемая партией «Слуга Мао Цзе Дуна», планирует геополитический разворот в сторону Китая, и кажется, это никого не волнует — так что нам всем имеет смысл начать учить китайский язык. Ну или хотя бы алиэкспресский язык. В нашей сегодняшней подборке новостей мы и начнём его учить.

Читати далі
Усі відео