Петро Порошенко – спецгість великого марафону трьох каналів «Хто замовив мову?» 16.07.2021 р. (відео)

Стаття Путіна про Україну – це своєрідний «Майн кампф» російського президента. Про це під час телемарафону в ефірі телеканалів Прямий, Еспресо та 5 канал сказав п’ятий Президент, лідер партії «Європейська Солідарність» Петро Порошенко. Він зауважив, що переважна більшість українців не читала цю статтю – і це означає, що вплив Кремля на внутрішню політику України дедалі слабшає. Однак прочитати її все ж варто – щоб зрозуміти стратегічні наміри країни-агресора. «Ця стаття означає, що Україна в небезпеці. Ми маємо відновити міжнародну солідарність на підтримку цілісності України, яку ми з вами побудували в 14-му році. Яка зараз зазнає ерозії у зв’язку з дивною поведінкою Зеленського», – переконаний Петро Порошенко.

Читати далі

Петро Порошенко у роковини трагедії MH17: З кожним днем світ наближається до очікуваного вироку за цей злочин

«З перших хвилин страшної трагедії МН17 у небі над окупованим Росією Донбасом ні в кого не було сумнівів у тому, хто винен у збитті авіалайнера. Хто відповідальний за смерті 298 пасажирів та членів екіпажу. Хто має постати перед міжнародним судом і понести заслужене покарання за свій злочин перед людством. Як і в перші хвилини трагедії рейсу МН17, не маю сумнівів, що істина буде встановлена. Наше спільне завдання – притягнути усіх причетних до цього теракту до відповідальності! Ми пам’ятаємо!» – Петро Порошенко.

Читати далі

Побудка с утренней Таней. 17.07.2021

Бубочка снова ругался с Конституционным Судом из-за Тупицкого. Говорит, что «принятое с особым цинизмом» решение, отменяющее его указ, это «попытка уничтожения судебной реформы в Украине через рычаги Конституционного Суда». КС ответил, что Вовачка, конечно, найвеличниший, но Конституцию не читал и поэтому, видимо, всю дорогу норовит в неё селёдку завернуть.

Читати далі
Усі відео