Ми своїх не кинемо

Рівно рік тому у ці дні під Зайцевим на Донеччині загинув розвідник Ярослав Журавель. Стікав кров’ю, але повз до своїх, чекаючи на порятунок, до останнього сподіваючись, що Україна, за яку він воював, його не покине. Але у того, хто нині займає пост Верховного Головнокомандувача, не вистачило волі, щоб врятувати воїна-розвідника. Ярослав Журавель загинув, не дочекавшись допомоги, поки Зеленський запевняв нас, що «треба просто припинити стріляти». Але батько Ярослава Сергій Журавель, втративши сина, не здався і подав позов до Зеленського, дії і бездіяльність якого позбавили Ярослава права на порятунок. Судові процеси тривають і досі.

Читати далі

Петро Порошенко взяв участь у конференції Міжнародного демократичного союзу

Петро Порошенко наголосив, що усім незалежним державам регіону Східної Європи загрожує «спільний виклик – російський неоімперіалізм». «Росія підриває наші нації шляхом прямої та гібридної агресії», – підкреслив п’ятий Президент України, закликавши до захисту спільних цінностей та відсічі агресії Кремля, а не його умиротворення. Петро Порошенко зауважив, що «чим більше сумнівів демонструють в ЄС та НАТО щодо членства України, тим більш агресивні апетити ця нерішучість роздмухує у російського агресора».

Читати далі

Адвокат Головань: ДБР та прокуратура на рік продовжили проти Порошенка справу за Томос

«Майже рік тому я писав про вимушене закриття  ДБР після 8 (!) місяців «розслідування» однієї з найбільш одіозних із багатьох десятків сфабрикованих проти П’ятого Президента України Петра Порошенка справ – стосовно Томосу про автокефалію Православної Церкви України. Але, виявляється, цей театр абсурду тоді не закінчився!», – пише Головань у своєму блозі на «Українській правді».

Читати далі

Петро Порошенко в Раді: «А де Зеленський? А він блукає на екваторі свого президентства» (відео)

«Половину терміну Зеленського вже минуло, а виконувати хоч щось з обіцяного ніхто не збирається. Бюджетна декларація на наступні роки – це є розписка у власній безпорадності, явка з повинною. Кожна українська родина зараз платить високу ціну за непрофесійність і повну управлінську безпорадність влади. Платить низькими зарплатами, мізерними пенсіями, захмарними тарифами, високими цінами. Бо “Кінець епохи бідності” настане, але не за ваших часів, панове “слуги”», – заявив під час виступу з трибуни Верховної Ради п’ятий Президент, лідер партії «Європейська Солідарність» Петро Порошенко.

Читати далі

Белкин куркулятор. 15.07.2021

Середина июля. Время летит стремительно, не успели оглянуться – а вот уже и год уверенно перевалил на свою вторую половину. Пришло время бюджетной декларации на следующий 2022 год. Пора подумать о будущем, каким бы туманным оно ни было. Ну и как обычно, читаем про деньги вместе. Проект бюджетной декларации просто фантастический. Не в смысле – хороший, а в смысле – нереальный. Над ним бы ещё работать, но некому.

Читати далі

СЗР України: Огляд терористичної активності та зон нестабільності у світі станом на 15.07.2021

Найбільш резонансні події минулої доби в огляді Служби зовнішньої розвідки України. Згідно з інформацією офіційного представника сил безпеки і оборони генерала А. Шінварі, урядові сили Афганістану відновили контроль над усіма територіями, раніше захопленими загонами руху «Талібан». За три дні ліквідовано майже 1 400 бойовиків. Евакуація афганських громадян, які не хочуть залишатися в Афганістані після виведення контингенту США, почнеться наприкінці  липня, повідомив прес-секретар Пентагону Д. Кірбі.

Читати далі

Побудка с утренней Таней. 15.07.2021

Порох попытался в демократию и проиграл, кураторы Зеленского такой ошибки не допустят. Нам строят тёплый ламповый тоталитаризм, а секретарь РНБО занят тем, что придумывает способы закрыть рот критикам властей в фейсбуке.

Читати далі
Усі відео