Давайте громко рявкнем, как с каблуками! (фото)

На фото те самые #184общаги. Конкретно эти – в Винницкой области. Здания построены полностью – от и до. Внутри начали даже завозить и расставлять мебель. На кухнях начали монтировать индукционные плиты и вентиляцию. Все это подходило к финишной черте в 2019 году, оставалось чуточку. Оставалось заплатить чуть больше миллиона гривен за подключение зданий к канализации. Денег не дали, и все так и замерло. Вот именно так эти здания и стоят эти два года, 250 вполне себе комфортабельных коек для солдат.

Читати далі

Маркер невідворотності «великого шухера»

Аваков – чорт? Аваков – чорт! Авакофф фсьо? То всьо чи не всьо? Тут з відповіддю вже складніше. Тільки не почніть із нього зараз робити “невинну жертву режиму” та “майбутнього президента”. Бо такі замашки для нашого “мудрого наріду” дуже характерні. Єдине, що можна з певністю сказати, – це те, що після відходу Авакова ліпше, чистіше, вільніше не стане. Буде гірше. Бо суть зла, при всій одіозності Авакова, не в ньому самому, а в Зеленському та його жадному й наглому кодлі, яке рветься до абсолютної влади та всеосяжної корупції, сповідуючи десь китайські, десь лукашенківські або путінські стандарти. Хоча реально їм вдається аж надто точно копіювати всі дії Януковича. Будемо сподіватися, що й фінал.

Читати далі

Петро Порошенко: Замість того, щоб жартувати над українською – жартуйте українською (відеозвернення)

Петро Порошенко у відеозверненні привітав рішення Конституційного Суду, який 14 липня 2021 р. визнав конституційним Закон України „Про забезпечення функціонування української мови як державної“. «На Бюджетному комітеті під вашим і нашим тиском ми врятували цей закон. Бо всі русофільські поправки були відкликані. Залишився один день до 16 липня, коли цей закон буде функціонувати у повному обсязі. В тому числі для російських і проросійських серіалів, де, намагаючись вислужитися перед агресором, русифікували Україну. Закон треба виконувати, в тому числі і „95-му кварталу“, який має від мене велику пораду. Краще, ніж жартувати над українською – жартувати українською. І буде вам щастя», – говорить Порошенко.

Читати далі

Від мінометного обстрілу на Луганщині загинув боєць 57-ї бригади Андрій Бєляєв

13 липня внаслідок мінометного обстрілу в районі села Причепилівка Новоайдарського району на Луганщині загинув Андрій Бєляєв – боєць 57-ї окремої мотопіхотної бригади ЗСУ імені кошового отамана Костя Гордієнка. Андрій Беляєв народився 17 липня 1982 року, не дожив чотири дні до 39-річчя. На війні з 2014 року, прийшов до ЗСУ добровольцем. Кілька разів перепідписував контракт. Щирі співчуття рідним, друзям і близьким загиблого героя.

Читати далі

США профінансували зведення огорожі на морській базі в Очакові (фото, відео)

Командування інженерних систем військово-морських об’єктів США (NAVFAC) уклало контракт з компанією KVG на проектування та будівництво 1,3-кілометрової бар’єрної системи для української бази. Компанія забезпечила реалізацію проєкту усіма матеріалами, обладнанням, робочою силою та наглядом від фази проєктування до завершення та прийняття. Раніше США збудували три об’єкта на території бази для ВМС ЗС України: Морський оперативний центр ВМС України, ремонтні майстерні, контрольно-пропускні пункти.

Читати далі

Чому посилена співпраця з Китаєм небезпечна для України

Нещодавно підписана «зеленою владою» угода про розбудову інфраструктури, укладена між Україною та КНР, несе значні економічні, безпекові та політичні ризики для нашої країни. На відміну від «команди Зе», для Китаю 36 стратегем – не дивна східна екзотика чи взагалі абстракція, а частина продуманої багаторічної стратегії, де Україна – пішак на великій шахівниці. Але «найвеличніший лідер сучасності» хоче посадити України на гачок, з якого намагаються злізти низка країн. Йдеться про отримання дешевих кредитів, які можуть коштувати занадто дорого нам всім. Солодкі обіцянки Китаю для інших країн Центральної та Східної Європи на практиці виявилися вкрай невигідними та навіть шкідливими для країн-одержувачів.

Читати далі

НАН України: Прогноз розвитку епідемії COVID-19 в Україні на 14 – 27 липня 2021 року (інфографіка)

Число нових випадків хвороби скоротилося на 14,5% за тиждень, порівняно з попереднім тижнем. Добове число летальних випадків знижувалося до 17,1 з тижневим усередненням, що є мінімумом із 2 серпня минулого року. Спостережувана летальність зросла і становить близько 3,5% для дат 3-4-тижневої давнини. Ситуація в Європі суттєво погіршилась. Є вагомі підстави вважати, що каталізатором такого погіршення стали масові заходи, пов’язані, зокрема, із Чемпіонатом Європи з футболу. Така ситуація потребує пильнішої уваги до масових заходів, що проводяться в Україні. Певну стурбованість викликає стрімке падіння середнього віку хворих і померлих. Такий демографічний зсув може вказувати на майбутнє зростання захворюваності.

Читати далі

СЗР України: Огляд терористичної активності та зон нестабільності у світі станом на 14.07.2021

Найбільш резонансні події минулої доби в огляді Служби зовнішньої розвідки України. Щонайменше 140 кубинців були затримані або зникли безвісти  після найбільших за останні десятиліття демонстрацій на Кубі. Крім столиці, мітинги пройшли і в інших містах країни. Військова авіація Туреччини завдала чергову серію ударів по об’єктах терористів РКК у районі Метін на півночі Іраку.

Читати далі

О Китае, Меркель и Зеленском

Пётр Пятый прорубил окно в Европу, а Вовик Полшестого распахивает дверь перед китайской экспансией, которая сейчас, посредством этого безвиза, хлынет сюда стремительной рекой Хуанхе. И это перед самым визитом в США, во время которого наш солнцеликий намерен чего-то там «порешать»

Читати далі

Борисич

Аваков не тільки мент – він політик. Він гарно розуміє, коли ситуація починає нести загрозу особисто йому. Моя думка – він побачив до чого іде країна, зрозумів що йому доведеться робити і вирішив втекти зараз. Аби про нього встигли забути.

Читати далі

Побудка с утренней Леной. 14.07.2021

Нам прикрыли безвиз с Европой, зато открыли его с другой стороны. Теперь у нас безвиз с Китаем. Чего это вы скептически так щуритесь? Тю. Да какая разница? Главное, что бы дорога с асфальтом и фонарь горел.

Читати далі
Усі відео