Суд над генералом Павловським та керівництвом «Кузні на Рибальському» – свідомий підрив обороноздатності країни

Cудилище над бойовим генералом Ігорем Павловським, над керівником заводу «Кузня на Рибальському» Валерієм Шандрою – політично вмотивований злочин влади, який вписується в кампанію із дискредитації та цькування захисників України: ветеранів, добровольців, волонтерів. Це – кампанія, в якій влада атакує тих, хто грав вагому роль в обороні країни від російського агресії – будь-то рядовий солдат чи колишній Верховний Головнокомандувач. Схоже, цькувати та карати тих, хто чинив опір Кремлю і його проекту Новоросія – усвідомлений курс Банкової. Можливо, в такий спосіб Зеленський лише готується до зустріч з Путіним.

Читати далі

Суб’єктність замінили на «дипломатію хамства» міжнародним партнерам

Фірмовий стиль зовнішньої політики Зеленського – замість тривалих переговорів і дипломатії хамити союзникам. Верховний Головнокомандувач, зайнятий «боротьбою з олігархами» та «дачниками» в Конча-Заспі, у притаманній йому «дипломатичній» манері кілька разів встиг пройтися по стратегічних партнерах з недоречною критикою. Поки що жодних позитивних наслідків «дипломатія хамства» для України не принесла: російська агресія на Донбасі триває, обміну полонених вже більше півтора року немає, «Північний потік-2» добудовується, перспектив ПДЧ Україна не отримала.

Читати далі

Українське виробництво нищать (фото)

Під гаслом боротьби з корупцією гроблять вітчизняне виробництва. Знову. Процес цей почався від роликів Бігуса про «клятих свинарчуків», по матеріалах яких НАБУ нині силиться довести бодай щось. «Богдан» – ледь не єдина приватна компанія, яка заходилася виробляти вітчизняні авто. Вчора компанію визнали банкрутом. Аналогічна ситуація по «Кузні на Рибальському». Були в Україні інші виробництва, здатні виробляти бойові кораблі? Не було. Були то погані кораблі? Ні, це визнає ВМС, – Зеленський щойно піарився на цих кораблях. Претензій нема, але завод стоїть. Чому? Бо комусь дуже не хочеться, аби Україна сама виробляла бойові кораблі та власний автотранспорт. І власну форму для ЗСУ. І ще багато чого.

Читати далі

Вовка хоче бути Лукашенком

Українська прокуратура взяла нову висоту після “культивування величі арійської раси”. Тепер вони підозрюють у скоєнні злочину з почуття подяки за присвоєння генеральського звання (яке за організацію оборони Маріуполя було) та надії на кар’єрне зростання. Чекаємо на суди-трійки, як раз у дусі Комуністичної Партії Китаю. І як тільки Вовка вирішить, що він вже в силі бути Владіміром Ригоричем або Владіміричем, або Зель Ен Скі…, він ані на хвилю не вагатиметься – опонентів викрадатиме і вбиватиме СБУ, протести будуть труїтися і калічитися, а проти Майдану влаштують Тяньаньмень.

Читати далі

«Сіткова субота» на Лаврській

Сітки не вистачало завжди. Зараз її не вистачає особливо. Не до сітки нашим «керівникам». Їм достатньо тих шматочків, на тлі яких вони роблять селфі. Але нам не потрібно селфі. Нам потрібно життя хлопців захистити, як ми це робили завжди. Тому ГО Справа Громад приєднується до всіх сотень «павучків» по всій Україні, які невпинно плетуть сітки для передової (низький їм уклін). Зустрічаємося о 10:00 в суботу 10 липня у Києві на Лаврській 16. Приходьте. Буде весело. Матеріал вас вже чекає. Потрібні тільки руки. Все покажемо, всьому навчимо.

Читати далі

«Протидія ворожій дезінформації» – непрофесіоналізм і безпорадність влади

Гібридна агресія, яка здійснюється проти України Росією, є комплексом військових та невійськових засобів, серед яких не останнє місце належить засобам пропаганди та дезінформації. Саме тому однією з важливих складових протидії такій гібридній агресії є вироблення відповідних механізмів. Однак голосно оголошена президентом Зеленським ініціатива щодо створення Центру протидії дезінформації й досі залишається лише благими намірами. Принаймні в інформаційному просторі досі відсутні сліди його діяльності.

Читати далі

Ойфсьо! Пішли сушити сухарі

Шановна Торецька міська військово-цивільна адміністраціє! Щиро тішимося, що завдяки цьому візиту ви взагалі звернули увагу на дорожні знаки та таблички у підлеглому вам місті. Планувалося подарувати цю чудову табличку місцевому краєзнавчому музею, але ви в цей день закрили музей на замок. Не перетворюйте звільнений нами Донбас на заповідник часів Януковича, де кошмарили опозицію і переслідували неугодних. Наступного разу давайте разом відвідаємо краєзнавчий музей 😉 , поговоримо про співпрацю і роботу заради розвитку такого важливого для всіх нас регіону. Любимо Торецьк і Нью – Йорк!

Читати далі

ФБР і Блінкен не можуть помилятися

У п’яти пунктах держсекретаря США Блінкена, озвучених вчора на міжнародній конференції Ukraine Reform Conference у Вільнюсі, я не почув нічого нового. Всі ці рекомендації давно відомі українській владі, яка завзято їх ігнорує. У цій промові мені дуже сподобалося інше: «$40 млрд… Приблизно 30% українського ВВП втрачається через корупцію, може й більше. Це переплата за енергетику, це недообслуговування українських лікарень і шкіл, а також хабарі», — сказав Блінкен. Щодоби в кишенях Зеленського і його компанії зникає близько 3 млрд грн. Тому Зеленський сяде. Зуб даю! 😎 

Читати далі

Плата за президентство. РНБО Зеленського не чіпає «сім’ю Коломойського»

РНБО Зеленського запроваджує окремі санкції проти осіб із санкційних списків США, водночас старанно оберігаючи «сім’ю Коломойського» від санкцій, а самого Коломойського – від кримінального переслідування. Без кримінального переслідування Коломойського жодного повноцінного партнерського діалогу України і США не буде. США і далі будуть вважати Україну корумпованою державою.

Читати далі

СЗР України: Огляд терористичної активності та зон нестабільності у світі станом на 08.07.2021

Найбільш резонансні події минулої доби в огляді Служби зовнішньої розвідки України. Посольство США в Іраку в ніч на 8 липня піддалося ракетному обстрілу. Також була обстріляна авіабаза Ейн аль-Асад, яка приймає американські та інші міжнародні сили. Талібан  пред’явив ультиматум НАТО – покинути територію Афганістану до 11 вересня. Його бойовики захопили майже 75% території країни та контролюють більш як  900 км кордону з Таджикистаном.

Читати далі

Мы открыли дело против Фирташа!

Я обещал вам пост про перемогу? Держите. Мы открыли дело против Фирташа! Да, именно по нашей заяве во Львове, открыли дело по Фирташу. Теперь я расскажу подробнее, потому что нужно понимать, что “открытие дела против олигарха” – это не конец, а только начало. 🙂 Я понимаю, что без давления общества никто ничего расследовать не будет. Но так именно это мы и создаем, причем по всей Украине! Наша война только начинается. Она будет очень долгой и мучительно тяжелой. Но кроме нас в ней воевать некому.

Читати далі
Усі відео