Один день із Президентом, або Черешня їде на Схід (фото, відео)

Один день на сході у товаристві Петра Олексійовича. Прямуємо на Схід, на зустріч із нашими захисниками з 10-тої ОГШБр. Їхали не з пустими руками. До нашої з Фондом Порошенка та ГО Справа Громад співпраці з 10-ою ОГШБр долучилися 3 124 українці, які перерахували хто 5, хто 5 тисяч, хто 10 тисяч гривень. Сьогодні ми доставили партію з бригадного комплексу, сітки та генератори, які загалом коштували майже 1 мільйон гривень. Привезли в наш Нью-Йорк таблички для дорожніх знаків з новою назвою. Разом із волонтерами і патріотами відзначили річницю звільнення Слов’янська та Краматорська. Костянтинівка, Краматорськ, Слов‘янськ — міста, де українці точно знають високу ціну свободи і щастя жити на рідній землі.

Читати далі

Адвокати Петра Порошенка подали до суду на президента Зеленського

«Упевнений, Бігус знову бреше. Чому? Цілком можливо, боїться замовників. Адже записи велися і в 2019 році. І там цілком вірогідно є голоси діячів чинної влади. Отже, «прослушок» значно більше 36 годин. І всі записи становлять значний суспільний інтерес, а тому мають бути оприлюднені. Тому ми подали до суду від імені Петра Порошенка позов до Президента Зеленського і Громадської організації «Том 14» з вимогою визнати протиправним приховування від суспільства «прослушок» і зобов’язати оприлюднити всі записи у первісному вигляді», – резюмує Головань.

Читати далі

Побудка с утренней Леной. 6.08.2021

По результатам июньского опроса КМИС, 52,7% украинцев скорее негативно оценивают деятельность президента Владимира Зеленского, положительно оценивают его деятельность 34,1% граждан Украины. Еще 13,2% не определились или отказались отвечать на вопросы.

Читати далі
Усі відео