Ніде і ні в чому дива більше не буде

Все це дуже символічне, і дуже справедливе. Ми вперше дійшли до чверті фіналу Чемпіонату Європи. Бозя нас трішки в лоба цьомнув, щоб так сталося, за нашу стійкість та відданість ідеї, коли відстоювали форму. Але нам ніколи ні в чому більше не буде дурного фарту. Дурний фарт нас розбещує. Нам сильно зверху допомагали до кінця 2018 року, бо ми, хоч і повільно, але йшли вірним курсом, відважно та жертовно. А в 19-му халява скінчилася. Але, якби Зеленський у 2020 не вирішив сам стати Великим Олігархом, скільки би перемог могло б бути в України… 

Читати далі

Банкова перетворилася на портовий притон

Ця влада одразу заговорила до українців зрозумілою їм мовою ще з часів “РОHUY!”, а тепер губами Арестовича лише фіксує “єдінство партії і народа”. То Порошенко дратував незрозумілими закликами до гідності та цінностей – тепер все просто і природно. І зверніть увагу, критичну масу все влаштовує. Суспільство оскотинили та завернули на російсько-білоруський варіант існування, і найгірше, що з його доброї волі, тому і виправляти це буде неймовірно складно. Біда.

Читати далі

Сьогодні на Донеччині загинув український захисник

Сьогодні, 04 липня, збройні формування РФ вкотре порушили режим припинення вогню та здійснили обстріл позицій українських захисників у смузi вiдповiдальностi оперативно-тактичного угруповання “Схiд”. В результаті обстрілу один військовослужбовець отримав проникаючі осколкові поранення, несумісні з життям. На ворожі обстріли наші захисники відкривали вогонь у відповідь. Щирі співчуття рідним та близьким загиблого.

Читати далі

«Работа над ошибками», которой нет

«Є помилки, і Таран та Хомчак їх виправляють. Якщо вони всі не виправлять, буде інша бесіда. Реформа іде від початку війни і не зупиняється, треба робити різкі кроки», – Владимир Зеленский. Речь ведь не идет о критике ради критики. Что не нравится тот же Таран так, что есть не возможно. Много мы знаем в Европе фамилий МО? Наши же постоянно на слуху. Правда, президент видит работу над ошибками. Ожидаемый вопрос – какими ошибками? Может, пора быстрее делать работу над ошибками? Чтобы годами не строили 7 катеров и 3 года подряд не переносили строительство патронных заводов? А то что-то резкие шаги какие-то не резкие. 

Читати далі

Коли не вдаються нові фокуси, блазні шельмують ветеранів, волонтерів і патріотів (фото, відео)

Справа проти генерала Павловського – це чергова атака на бойових генералів, учасників війни проти російської агресії. Влада створює інформаційну «димову завісу» для відволікання уваги від «вагнергейту», масштабних розкрадань і корупції у команді Зеленського. Сьогодні вони хочуть знищити Кузню на Рибальському, єдине підприємство в Україні, продукція якого здатна щось протиставити Путіну на морі. Оце є справжня мета. Настане той час, коли ми почуємо і плівки Зеленського відносно тих подій, свідками яких ми сьогодні стаємо. В понеділок о 10:30 прийдіть до Печерського суду підтримати генерала Павловського. Це той момент, коли треба об’єднатися усім патріотам.

Читати далі
Усі відео