Посольство США привітало мешканців Нью-Йорка на Донеччині з поверненням історичної назви

Про це у Фейсбуці повідомляє посольство США в Україні. «Вітаємо жителів Нью-Йорка Донецької області з поверненням до історичної назви свого міста завдяки міжфракційному консенсусу у Верховній Раді України! Ще одна нагода відзначити наші тісні зв’язки. Ми великі шанувальники вашого нового/старого імені!» – ідеться в дописі.

Читати далі

СЗР України: Огляд терористичної активності та зон нестабільності у світі станом на 02.07.2021

Найбільш резонансні події минулої доби в огляді Служби зовнішньої розвідки України. Військово-повітряні сили Ізраїлю завдали два ракетних удари по позиціях ХАМАС у секторі Гази. Засідання Радбезу ООН щодо врегулювання ситуації у регіоні Тиграй планується на 2 липня.

Читати далі

«Кінець епохи бідності»: зарплати зменшуються, а ціни зростають

Споживчі ціни зростають. Наприклад, у травні порівняно з березнем вони були вищі на 2%, зокрема на продукти харчування – на 3%, цукор – на 5,6%, послуги ЖКГ – на 4,3%, а на природний газ взагалі на 17%. Але всього за 2 місяці весни реальна заробітна платня в Україні знизилася щонайменше на 3% навіть за офіційними даними Держстату. І це при тому, що до приходу до влади Володимира Зеленського, у часи, які він та його оточення називали «епохою бідності», заробітні плати, навпаки, зростали.

Читати далі

Побудка с утренней Таней. 2.07.2021

Сдаётся мне, строят тут такую себе российку, только без нефти и газа. Шоб всё как у них, но бедненько и скромненько: монопартийность, ни одного оппозиционного ТВ-канала, а во главе лет на 20-30 мелкий дрыщ по имени Вова.

Читати далі

«Результативность реформ» команды Зеленского

Нет никаких реформ, нет никакой работы Слуги Народа, есть просто попил бабла. Результаты работы – полный провал по всем фронтам. Просто рядовой избиратель этого никогда не увидит из-за огромного количества “шума”. А тут – удобно получилось. Они же САМИ план составили. Они понимали, что по нему будут измерять реальность. И все равно сделали вот так. Точно так они будут строить дороги. Точно так они будут “бороться с медведчуком и сепарами”. Точно так они будут бороться с олигархами. Точно так они будут строить новые университеты.

Читати далі

Мова – це зброя, але двосічна

Колективна Мосейчук принципово відрізняється від колективної Скабєєвої лише саме мовою пропаганди. Бо як російська, так само українська може бути інструментом, спрямованим проти держави та нації. Тому уважно дивіться, хто виключно за цією ознакою і в яких випадках намагається спровокувати конфлікт та перевести невпинне розповсюдження української мови в токсичний для суспільства напрямок.

Читати далі

«Вправність рук і жодного шахрайства»: «труба» Медведчука стала «трубою» Коломойського

Гучно пропіарена Зеленським «боротьба з олігархами» та Медведчуком може стати цинічною спробою перерозподілу активів на користь його головного спонсора – Ігоря Коломойського. Після такої «боротьби з олігархами» Зеленського в Україні залишиться тільки один білий і пухнастий «не-олігарх», якому і дістанеться уся власність «розкуркулених».

Читати далі
Усі відео