В Україні зафіксовано понад 1 млн 300 тис внутрішньо переміщених осіб – ООН

За даними ООН на 2015 р., в Україні зареєстровані понад один мільйон триста тисяч вимушених переселенців, ще більш як мільйон осіб виїхали за кордон, здебільшого до Росії. Тобто загальна кількість людей, які залишили свої будинки після незаконної анексії Росією Криму і агресії на Донбасі, перевищила два мільйони. Більше половини з них нині перебувають в інших регіонах України. Через військову агресію з боку Росії проблема біженців і внутрішньо переміщених осіб стала однією з ключових в Україні. Однак, ця тема не є важливою для нинішньої влади.

Читати далі

Свята на Укрзалізниці не сталося

19 червня 2021 р. завершився трирічний термін повноважень членів наглядової ради «Укрзалізниці». У той же день могло би відбутися урочисте засідання Уряду і Наглядова Рада би гордо повідомила про здобутки та нечуваний прибуток. Але так буває лише у казках і за відповідальної влади. Укрзалізниця при Порошенку проходила кілька етапів реформування і стала прибутковою, а при Зеленському вернулася у збитковість. Фінансовий стан Укрзалізниці найкраще ілюструє ситуацію при “Аслундах” Порошенка і “Лещенках” Зеленського: у 2016 році збиток Укрзалізниці складав (-7,3 млрд.), у 2017 році Укрзалізниця вже показала прибуток в 114,5 млн.грн., у 2018 році – 203,8 млн.грн., у першому кварталі 2019 року – прибуток склав 1,065 млрд.грн., загалом у 2019 році – 3 млрд.грн., у 2020 році чистий збиток Укрзалізниці склав 12 млрд.грн.

Читати далі

Хто такий Єрмак?

А ви знали, що Андрія Єрмака не існує? Ми серйозно. Якщо на мить зазирнути в Конституцію України, можна побачити, що органу «Офіс Президента» не існує. Як і не існує посади «Голова Офісу Президента». Але в реальності саме Єрмак зараз у державному управлінні вищий за прем’єра та спікера. Можливо, навіть вищий за президента. Немає жодних важливих перемовин чи засідань, в яких брав би участь президент Зеленський та обійшлося б без голови Офісу Президента пана Єрмака. Нещодавно ми оголосили Єрмакові війну. Бо маємо серйозні причини вважати, що діючий керівник Офісу Президента працює не в українських інтересах.

Читати далі

НАН України: Короткий огляд поточної епідемічної ситуації в Україні

Останніми тижнями триває зменшення всіх епідемічних показників у всіх регіонах України. Попри позитивну епідемічну динаміку в Україні, занепокоєння викликає швидке поширення штаму «Дельта» в європейських країнах. У країнах, де цей штам уже став домінантним (Велика Британія, РФ, Португалія), спостерігається швидке погіршення епідемічної динаміки. Очікується, що до кінця літа він домінуватиме на всій території Європи. Через низький рівень вакцинації населення в Україні та велику міграцію з РФ штам «Дельта» може розповсюдитися в Україні швидше, ніж у західних сусідів, та мати тяжчі наслідки.

Читати далі

Зекоманда відновлює корупційні схеми, скасовуючи антикорупційні реформи Порошенка

Команда Зеленського продовжує відновлення схем топ-корупції за бюджетні кошти. Так, з минулого року вона розпочала потужну атаку на один з найбільших антикорупційних здобутків періоду Петра Порошенка – впровадження в закупівлі за кошти Державного та місцевих бюджетів системи ProZorro. Міжнародні експерти вважали впровадження електронних закупівель однією з найпотужніших антикорупційних реформ Порошенка, передбачених Угодою про асоціацію з ЄС. Завдяки електронним торгам на ProZorro за чотири роки існування ProZorro система заощадила 150 млрд. грн. бюджетних коштів. Але свято корупціонерів триває…

Читати далі

Укушенные Зеленским

Хочу поговорить о последних высказываниях Дмитрия Кулебы (министр иностранных дел Украины). Какие реформы “МЫ” делаем, Дмитрий? Назовите, пожалуйста, что “МЫ” сделали за последний год? Так зачем вы тогда уничтожаете наши отношения с западными партнерами?

Читати далі

Варвари не зміняться. Ніколи (фото)

У Данії сплюндрували пам’ятник Тарасу Шевченку і розфарбували в російський триколор. Дуже показово для аквафрешної країни – програли данцям, а винні… українці. Кажуть, що воюють з Америкою, а людей вбивають в Україні. Бо перед Америкою жижки трясуться. Шевченка вже відмили. Подяка Embassy of Ukraine to the Kingdom of Denmark за оперативність у відновленні пам’ятника! От тільки за два століття нічого не змінилось. І не зміниться ще два. Добре б це пам’ятав той, хто хоче знайти мир в очах тих, для кого Україна завжди буде крайньою у всіх поразках та приниженнях. Допоки зло не буде знищено. Тотально.

Читати далі

ОПГ Кирилла Шевченко и Ко

История Терра Банка, из которого подельники главы НБУ Кирилла Шевченко и он сам в 2010-2014 вывели совокупно более 6 миллиардов гривен, полна удивительных событий, многие из которых происходили не просто первый раз в истории Украины, а единственный раз. Если вы или ваши знакомые, или ваши родители, или ваши дети являются вкладчиками Кристалбанка, я очень рекомендую дочитать до конца и сделать выводы. Всем вкладчикам Терра Банка, которых кинули на деньги, тоже очень полезно будет узнать, что произошло с их деньгами.

Читати далі

Колективний Путін-Ленін-Сталін

Згідно з опитуванням, російське населення сукупними 84% вважає “найвидатнішими постатями людства” Сталіна, Лєніна та Путіна. Це вчергове демонструє, що справа не в навіженому керівництві Кремля – воно лише втілює запит свого суспільства, і тому не може та не буде змінювати свою політику і щодо України. Як наші теперішні керівники збираються “домовитись” з цими 84% колективного Путіна-Лєніна-Сталіна – загадка. Це те саме, що домовлятися з крокодилом, який лізе на подвір’я, пропонувати йому “розведення” з “перемир’ями” та зазирати в очі, замість укріплювати паркан та час від часу тикати крокодилу ломом по зубах.

Читати далі

Рік зеленого піару на трагедії

Рік тому на столичних Позняках сталося страшне лихо, вибухнув багатоповерховий будинок. П’ятеро мешканців будинку загинули, 40 сімей залишилися без даху над головою. Рік тому президент Зеленський на цій трагедії гучно попіарився, вручивши 12 сім’ям сертифікати на нові квартири, і заявив, що квартири вже готові, та в них можна вселятися. Решту 28 квартир він пообіцяв надати протягом 1,5 місяця. Минув рік… З 40 постраждалих сімей наразі в нове житло в’їхали аж ДВІ сім’ї. Він не тільки цих людей обдурив, він всю країну обдурив. На жаль, не всі це поки що усвідомили.

Читати далі

Sea Breeze-2021 буде рекордним по чисельності – Шостий флот США

До цьогорічних українсько-американських військових навчань долучаться 32 країни з 6 континентів. У цьогорічному Sea Breeze візьме участь 5000 військових, 32 кораблі, 40 літаків та 18 груп спеціального призначення та водолазів. Співорганізаторами навчань виступають Україна та США. Багатонаціональне навчання Sea Breeze-2021 відбудеться у північно-західній частині Чорного моря та в Миколаївській, Херсонській, Одеській областях.

Читати далі

Литовські прикордонники позбудуться автоматів Калашникова

Литовські прикордонники позбудуться автоматів Калашникова, виготовлених у період з 1957 по 1992 роки. Основний автомат литовської армії – це німецькі штурмові гвинтівки G36 (Gewehr 36) виробництва компанії Heckler & Koch. З початком російської агресії проти України у 2014 році Литва передавала автомати та боєприпаси до них нашій країні. В одній з таких передач Україні передали понад 7 тисяч автоматів Калашникова, майже 2 мільйони патронів, більше 80 кулеметів, кілька мінометів, протитанкову зброю й іншу військову техніку.

Читати далі

СЗР України: Огляд терористичної активності та зон нестабільності у світі станом на 22.06.2021

Найбільш резонансні події минулої доби в огляді Служби зовнішньої розвідки України. В Малі французькі військовослужбовці, які беруть участь в операції “Бархан”, були обстріляні невідомими особами. База збройних сил США в Іраку була атакована безпілотними літальними апаратами.

Читати далі

Побудка с утренней Леной. 22.06.2021

После остановки энергоблоков на АЭС цена электричества в Украине выросла. Странно, правда? Или логично? С 1 июля цены для потребителей тоже вырастут. Правда, повышение тарифов стыдливо называют «дифференцированным распределением», но мы-то знаем, да? А вслед за повышением тарифов снова ускорят свой рост цены на всё – от продуктов питания и медикаментов, до проезда и промтоваров

Читати далі
Усі відео