Петро Порошенко зустрівся із Вселенським Патріархом Варфоломієм (фото, відео)

«Я надсилаю своє благословення і вітання всім людям в Україні, всім без виключення українцям, не розділяючи їх жодним чином. Нехай Господь благословить Україну і українців», – побажав Вселенський Патріарх. Він підтвердив, що у серпні планує відвідати Україну. Очільник Західної єпархії Української Православної церкви у США Архієпископ Даниїл (Зелінський), який теж взяв участь у Літургії, привітав українців із Днем Святої Трійці. «Внесок Петра Олексійовича є неоціненим, тому що саме він був тією рушійною силою, коли український народ століттями намагався відновити історичну справедливість, щоб мати свою метрополію, відновити свою метрополію і автокефалію Української православної церкви», – нагадав Архієпископ Даниїл.

Читати далі

Петро та Марина Порошенки привітали медиків України: Ви – наші справжні захисники і янголи-охоронці (фото, відео)

Уся велика політична родина «Європейської Солідарності» щиро вітає медиків із професійним святом! Дякуємо кожному українському медпрацівнику за професіоналізм, витримку і милосердя. Більше року тому, коли пандемія змінила світ, поставивши людство перед новими викликами, українські медики вкотре проявили себе як справжні герої. Бажаємо медичним працівникам сил перемагати хвороби, мати гарне здоров’я та щасливі родини. Слава Україні та слава українським медикам! 

Читати далі

Петро Порошенко привітав християн зі святом Трійці (фото)

П’ятий Президент, лідер партії «Європейська Солідарність» Петро Порошенко у День Святої Трійці взяв участь в Божественній літургії в Патріаршому Храмі Святого Георгія в Стамбулі, яку очолював Вселенський Патріарх Варфоломій. «Сердечно вітаю усіх християн зі світлим святом Святої Трійці! Нехай Зелені свята наповнять серця любов’ю та надихають всіх нас на добрі справи. Затишку, добробуту, радості та щастя кожній українській родині», – привітав українців Петро Порошенко.

Читати далі

Побудка с утренним Орком. 20.06.2021

Вчера нас постигли две невосполнимые утраты. И совсем не те, на которые мы все втайне надеемся. Вчера мы потеряли двух хороших писателей: одного ненашего, а второго очень даже нашего. А могли бы, например, потерять…

Читати далі

Зеленський дещо «забув» (відео)

Зеленський «забув» закрити ключовий канал Путіна – 1+1. Але хіба можна обрубати зв‘язок з тим, хто тебе породив і досі утримує на плаву? І мета боротьби з Медведчуком і російською колоною – це стати єдиним каналом спілкуванням з Кремлем, так, Володимире Олександровичу? Ви ж не випадково косоворотку не знімаєте?! 

Читати далі

Найпотужніша армія на бобах

Кілька днів тому Зеленський в інтерв’ю іноземним ЗМІ заявив, що Україні доведеться створити найпотужнішу армію в Європі. Він хоче створити найпотужнішу армію… Він бодай знає, що для цього потрібно? Аналогії напрошувалися дуже сумні. Які? 1919 рік. гетьмана Скоропадського повалено, владою стає Директорія, військовими справами завідує Головний отаман Симон Петлюра… Все те саме, дії дилетанта захопленого міфами, в оточенні якого діє відверта ворожа агентура.

Читати далі
Усі відео