Увага! Попередження про небезпечні метеорологічні явища в Україні

За даними УкрГідрометцентру, вдень 16 червня в Україні, крім більшості західних областей, грози, в окремих районах град, шквали 15-20 м/с. 17 червня у південній та східній частині значні, в Херсонській, Запорізькій та Донецькій областях місцями сильні дощі; у центральних, південних та східних областях грози, вдень в окремих районах град та шквали 15-20 м/с (І рівень небезпечності – жовтий). I ступінь – погодні умови потенційно небезпечні для населення, інфраструктури та навколишнього природного середовища.

Читати далі

Застосунок Вдома більше не потрібно завантажувати при поверненні з-за кордону в Україну

Цього тижня всі області України перейшли в “зелену” епідеміологічну зону, а це означає послаблення карантинних обмежень. Згідно зі спільним рішенням Мінцифри із МОЗ, відтепер не потрібно буде встановлювати мобільний застосунок Вдома при поверненні з-за кордону до України. 

Читати далі

Унеможливить боротьбу з олігархами: НАЗК розкритикувало законопроєкт Ради

16 червня планується засідання Комітету Верховної Ради з питань правової політики. Мета засідання — розглянути законопроект №5253 та альтернативний йому №5253–1. Законопроєкт №5253, яким пропонується позбавити НАЗК права встановлювати фіктивність правочинів та господарських операцій політичних партій, позбавляє сенсу перевірку партійних звітів й унеможливлює боротьбу з олігархами. Якщо законопроєкт №5253 буде ухвалений, олігархи зможуть продовжувати фінансувати політичні партії, але водночас партії ще й отримуватимуть державне фінансування. Наразі є ризики, що Комітет рекомендує Верховній Раді ухвалити законопроект «за основу і в цілому», тобто за одне засідання. Таке голосування може відбутися вже завтра, 17 червня.

Читати далі

На Хмельниччині знову виявлено львівське сміття (фото)

Загальний об’єм несанкціоновано видалених  твердих побутових відходів становить близько 2 тис. куб. м. За попередніми даними, сміття прибуло з Львівської області вантажними автомобілями, що належать ТзОВ «ОЛ-ТРАНС СЕРВІС». Походження сміття підтверджують знайдені уривки цінників та чеків. З метою визначення кількісних та якісних показників забруднення земельної ділянки спеціалістами Інспекції відібрано проби ґрунту. Крім того, вживаються заходи щодо розрахунку шкоди заподіяної навколишньому природному середовищу внаслідок засмічення (забруднення) земельної ділянки.

Читати далі

Право на в’їзд в Україну дає повний курс щеплення проти COVID-19 тільки схваленою ВООЗ вакциною (перелік вакцин)

Вакцина “Sputnik V”, розроблена НДЦ епідеміології та мікробіології ім. Гамалеї, не включена до цього переліку і тому не дає право на в’їзд в Україну. Реєстрація вакцин або інших препаратів для специфічної профілактики COVID-19, розробку та/або виробництво яких здійснено в державі, визнаної Верховною Радою України державою-агресором, забороняється.

Читати далі

Нові зелені – це старі червоні, тільки діджиталізовані

Вчора монобільшість у ВР при підтримці ще пари фракцій ухвалили закон про розкуркулення. Ні, він не так називається, у нього назва пристойна – Про підвищення податкової культури, і ще його цинічно називали «податковою амністією» чи «нульовою декларацією», хоча це не зовсім так. Амністували хіба офшорки – власники цих активів можуть просто легалізуватись. А от середньому класу приготуватись.

Читати далі

СЗР України: Огляд терористичної активності та зон нестабільності у світі станом на 16.06.2021

Найбільш резонансні події минулої доби в огляді Служби зовнішньої розвідки України. 14 червня урядові сили оборони і безпеки у дев’яти провінціях Афганістану знищили 160 бойовиків “Талібану” та понад 100 поранили. ХАМАС здійснив запуск повітряних куль з горючими речовинами і вибухівкою з метою підпалів населених пунктів Ізраїлю.

Читати далі

Побудка с утренней Белкой. 16.06.2021

Лидеры НАТО по итогам брюссельского саммита Альянса объявили, что Украина войдёт в НАТО по Плану действий по членству. Где-то заплакал один маленький Путин. Не плачь, Вова. Твой тёзка у нас сумел миссию МВФ из страны выпереть. И кредит не получить. Ни разу. Так и с НАТО будет

Читати далі
Усі відео