НАН України: Огляд поширення штаму «Дельта» в Європі та загрози для України (інфографіка)

Останні новини щодо поширення штаму «Дельта», вперше знайденого в Індії, викликають стурбованість. Він у 1,6 раза заразніший, ніж штам «Альфа» (вперше знайдений у Великій Британії), у 2,26 раза частіше призводить до госпіталізації та у 1,45 раза частіше – до реанімації. Ефект від вакцин здебільшого зберігається. Штам «Дельта» найбільше поширився у країнах Європи з найвищими темпами зростання захворюваності: Росії, Португалії та Великій Британії. НАН України вважає доцільним встановлення додаткового контролю та обмежень щодо міграції між Україною та країнами, в яких стрімко збільшується частка варіанту «Дельта», задля відтермінування поширення цього штаму в Україні.

Читати далі

«ЄвроСолідарність» спільно з іншими опозиційними фракціями зареєстрували свій антиолігархічний законопроект

Автори законопроекту вважають, що це дозволить активізувати боротьбу з корупцією в органах влади, забезпечити прозорі умови для прийняття рішень політичною владою всіх рівнів; встановити правила, за якими власники монопольного бізнесу будуть обмежені у впливі на прийняття рішень політичною владою країни; посилити рівність правил в економіці для всіх її учасників, зокрема для малого та середнього бізнесу.

Читати далі

«ЄвроСолідарність» оголосила бойкот каналу 1+1 через медіакілерство на замовлення Офісу Зеленського (відео)

Народні депутати висловили підтримку співголові фракції «Європейська Солідарність» Ірині Геращенко після останнього ефіру програми «Право на владу». «Це не журналістика. Це абсолютно зрежисоване і зманіпульоване шоу, де була одна героїня, яка знала все про звільнення заручників. Це була наша колега і співголова фракції «Європейська Солідарність» Ірина Геращенко і був натовп, даруйте мені, шакалів, які намагалися чим болючіше вкусити, маніпулюючи будь-якою інформацією, озвучуючи часом відверту брехню під режисуванням ведучої», – говорить Сюмар.

Читати далі

Вова, хочеш в НАТО – працюй!

Хто стукає, тому відкриють. А хто влаштовує під дверима п’яний дебош, той вигребе по повній… Байден на дитячі істерики Зеленського пояснив, що в НАТО Україну візьмуть хоч з Кримом і Донбасом, хоч і тимчасово без них. Але станеться це не раніше, ніж Зеленський перестане бути керівником країни, а його наступник порозгрібає корупційні, антиреформістські й олігархічні завали зеленої влади. У Вашингтоні неймовірно злі від цього провокаційного дзижчання зеленої мошки. Байдену було важливо НЕ СКАЗАТИ слова “НІ”. А Зеленський своїм тявканням цього прямо вимагав. І Байдену довелося це “НІ” озвучити під радісні аплодисменти на Мокшандії.

Читати далі

Залізнична маячня Зеленського (відео)

Сьогодні Президент на зустрічі з журналістами вчергове поділився своїми роздумами щодо стану справ на Укрзалізниці. Президент сьогодні затягнув стару-нову пісню з ще похмурішим описом реальності, але не менш радісними обіцянками на майбутнє: «УЗ – банкрут, купа боргів, все погано, але все буде добре… базар-вокзал… Міністр Кубраков все вирішить… я бачив математику». Моя персональна порада – приходити «вмазаним» на публічний захід не варто. Дуже помітно.

Читати далі

Новоявленный банковский король, или Лютый позор ОПУ. Часть 1

Почему Байден говорит Зеленскому про коррупцию уже прямым текстом? Например, потому, что у нас в банковской сфере завелся новоявленный Арбузов. Владимир Александрович и депутаты Слуги Народа, которых подписывают на удовлетворение хотелок Кирилла Шевченко, читайте внимательно, вас потом в Вашингтоне и вообще в G7 будут о чем-то спрашивать, так вы хоть будете понимать о чем вас спрашивают. Обращаюсь к депутатам налогового комитета и вообще депутатам Верховной Рады. Голосовать-то вы можете за что угодно. Главное помните, что эти правки не имеют никакого отношения к МВФ, макрофину или корпуправлению. Ваше голосование за эти хотелки приведет к колоссальным прибылям для Шевченко (вначале) и к колоссальным проблемам для вас, только чуть позже, когда схемы в банках превратят в труху и гривню, и госбюджет, и отношения с США, и помощь от МВФ. Верной дорогой идете, товарищи, прямо на Ростов…

Читати далі

СЗР України: Огляд терористичної активності та зон нестабільності у світі станом на 15.06.2021

Найбільш резонансні події минулої доби в огляді Служби зовнішньої розвідки України. Президент Туреччини Р. Т. Ердоган за результатами зустрічі з президентом США Дж. Байденом заявив, що Туреччина може залишите свої війська в Афганістані, зокрема для охорони аеропорту в Кабулі, за умови підтримки з боку США. БПЛА завдав удару по військовій базі поруч із міжнародним аеропортом Багдада, яку використовують дислоковані в Іраку військовослужбовці США. Люди і об’єкти не постраждали.

Читати далі
Усі відео