Уряд наразі не готовий до можливої газової війни з РФ

Згідно з нещодавнім рішенням уряду, в сховищах до початку опалювального сезону планується накопичити лише 17 млрд м3. Враховуючи, що вже зараз накопичено понад 15,9 млрд м3, це означає, що в уряді вирішили фактично відмовитися від закачування газу в ПХГ саме перед ймовірним початком чергової війни з Газпромом у разі добудови «Північного потоку-2». Для порівняння: на 20 жовтня 2020 року в українських ПСГ було 28,4 млрд м3. Хоча тоді загрози газової війни були набагато менші.

Читати далі

НЕолігарх Коломойський (відео)

Цікава штука відбувається. Для Ігоря Коломойського ситуацію нібито простою не назвеш. Він під санкціями США, його жене на прапорці ФБР. Законопроект Зеленського «про олігархів» явно загрожує Коломойському в першу чергу. Проте Коломойський демонструє зразковий оптимізм, а «1+1» продовжує бити інформаційно по лідеру опозиції Петру Порошенко. Чому?

Читати далі

Красені

Стрічка передбачувано футбольна. І це добре. І природно. Армія теж дивилася футбол (хто міг), і теж вболівала за своїх. Тобто одна команда наших хотіла перемоги другої команди наших. Тому що в “зоні зіткнення” нікуди не діваються звичайні людські емоції. Вони там знають, що таке “за Україну”. Вони – гравці головної команди. Правда, гра тут не з суперником, а з ворогом. І грою її можна назвати тільки в зовсім переносному сенсі. Хочеш підтримати свою “головну збірну”? Долучайся до збору коштів на потужну тактичну систему спостереження для військових. Збережи їм життя і надай нові можливості.

Читати далі

СЗР України: Огляд терористичної активності та зон нестабільності у світі станом на 14.06.2021

Найбільш резонансні події минулої доби в огляді Служби зовнішньої розвідки України. У центральній частині столиці Техасу місті Остін сталася стрілянина, внаслідок якої було поранено 13 людей, пізніше одна людина померла у лікарні. Внаслідок авіаудару літаків Росії по населених пунктах у сирійській провінції Ідліб поранено три мирних жителі.

Читати далі

Побудка с утренним Орком. 14.06.2021

Вот есть страны первого мира, есть второго (нет на самом деле), есть третий мир, и потом Южный Судан, потом Туркменистан, потом Северная Корея, потом Гондурас в переносном смысле, и только потом в углу на горохе стоят страны, которые посреди войны выбрали комика. Вот такой сейчас мировой порядок. Причём горох в угол страна насыпала сама, чтобы Порошенко знал!

Читати далі
Усі відео