Безвіз – це історія успіху та перемога України!

4 роки тому історичне рішення Ради міністрів ЄС про візову лібералізацію для українців при короткотермінових подорожах до країн ЄС і «шенгену» нарешті набуло чинності, відкривши українцям двері в Європу. Ця подія стала історією успіху України, символом прощання з «совком» та важливим кроком на шляху повернення до об’єднаної європейської родини. Це своєрідна чітка відповідь можновладцям, які намагаються спотворити минуле, нівелювати та дискредитувати заслуги команди п’ятого Президента у реформуванні України та міжнародні перемоги Порошенка. Але і безвіз, і Угода про асоціацію, і Томос про автокефалію залишатимуться справжніми легендарними історіями успіху нашої держави, про які шостий президент Зеленський, на жаль, може поки лише мріяти.

Читати далі

Петро Порошенко виступив та відповів на запитання на молодіжному Київському Безпековому Форумі (фото, відео)

9-й Київський безпековий форум для молоді присвячений вступу України і країн нашого регіону до НАТО. Порошенко розповів молоді на Київському Безпековому Форумі, як в 14-му році їздив на саміт ЄС без запрошення: «в той день були запроваджені санкції проти РФ». «Ніхто і ніщо Україну і українців не зупинить тоді, коли ми йдемо в атаку. Я твердо переконаний, що і зараз ситуація настільки критична, що ми маємо діяти рішуче і ефективно. Тема НАТО об’єднала країну. Вступ в НАТО – це вже Конституція. Шановні можновладці, прохання, працюйте спокійно, без хаосу, на надійному і міцному фундаменті, який ми за п’ять років з 2014 по 2019 побудували. І в цих питаннях ми завжди підставимо своє плече підтримки, бо цього потребує Україна», – наголосив Петро Порошенко.

Читати далі

Зусилля і кошти влади спрямовані на поширення власних фейків

Центр протидії дезінформації був створений 11 березня 2021 року і є органом РНБО України. Центр досі не отримав приміщення, фінансування і штату. У складі Мінкульту також був створений Центр стратегічних комунікацій та інформаційної безпеки. Йому коштів Мінфін також поки так і не надав. У Європі існують різні механізми протидії дезінформації з різним штатом і підпорядкуванням. Єдине, що їх об’єднує – вони давно і досить ефективно працюють. Схоже, що в нинішній Україні всі сили і кошти були спрямовані на створенні та поширення фейків щодо політичних опонентів Зеленського – передусім П. Порошенка. То ж часу і ресурсів на протидію російській дезінформації просто не залишається.

Читати далі

Як підтримати дух всьому фронту одразу (фото, відео)

“Дух фронту” – багатогранне поняття. Але якщо описати його двома словами, то це фронтове радіо Тризуб ФМ. На “тому боці” є люди, для яких це радіо як ковток повітря. Але є й інші, яким вона як серпом по яйцях. І мовить радіо із задоволенням для тих і інших. Але головне – для військових, які фронт тримають. У 2015 р. студія була зібрана зі старих запасів добрих людей, ентузіазму на коліні, стоматологічного цементу і гілочок. Радіо давно виросло. А студія залишається майже такою, як на початку, і починає потихеньку хворіти і відмовляти. І вирішили ми цю справу виправити. Разом з вами, звичайно. Точно так, як ми фронту допомагаємо. Тому що це теж фронт. І важливий він не менше. Давайте ми з вами разом зберемо на нову студію. Реквізити – в публікації на сайті.

Читати далі

А может, не было никакого ВОПРЕКИ?!

В среде украинских патриотов есть мулька – реформы ВОПРЕКИ. Есть, значит, святый украинский народ, а были/есть крывавые барыги, которые народ душат-душат, но все никак не додушат. И вот все реформы святый нарид сделал как бы сам по себе, отдельно от власти барыг и даже ВОПРЕКИ ей. Власть там, понятно, упиралась, не хотела, противодействовала, но нарид и законы принял, и в Вашингтон/Брюссель кабанчиком метнулся, и все сами, все сами. И армию возродили, и “Богдану” в гараже собрали, и “Ольху” в перерыве на обед набросали на салфетках. А барыги – они только мешали и под ногами путались. И вот теперь, когда народ, наконец, ненавистного барыгу скинул, ВОПРЕКИ вдруг закончилось. Точнее, началось как-то совсем наоборот.

Читати далі

Гасло «Слава Україні! Героям слава!» стало офіційним девізом українських футболістів

Виконавчий комітет Української асоціації футболу одноголосно затвердив офіційний футбольний статус гасел «Слава Україні!» і «Героям слава!». Також затверджено графічні символи – малий герб УАФ у вигляді Тризубу з написом “Ukraine” та великий герб УАФ – карта України з Тризубом у центрі. Слава Україні! Героям слава!

Читати далі

Путін відверто бреше про Порошенка

9 червня 2021 року в інтерв’ю своєму ручному каналу «Росія 24» Путін заявив, що прямі відносини України з сепаратистами ОРДЛО «прописані у Мінських угодах, під ними стоять підписи невизнаних «республік». Більше того, Путін сказав, що тодішній Президент України П. Порошенко наполягав на тому, щоб були поставлені підписи «керівників» цих двох «республік». На біду Путіна, ми всі дуже добре знаємо про кулуарний світ підписання Комплексу заходів із виконання Мінських домовленостей. І ми знаємо, хто як там себе поводив. Бо є очевидець – екс-президент Франції Франсуа Олланд у книзі ще свіжих мемуарів «Уроки влади». Те, що В. Путін підключився до кампанії компрометації П. Порошенка – характерна позиція. В. Путін розуміє, що повернення П. Порошенка у крісло Президента України – критично неприйнятний сценарій для Росії.

Читати далі

Новости из США. 9-10 июня 2021 года

Находящийся с визитом в Великобритании президент Джо Байден встретился в четверг с премьер-министром Борисом Джонсоном. Лидеры двух стран подписали Новую Атлантическую Хартию – документ об особых союзнических отношениях двух стран.

Читати далі

Побудка с утренней Белкой. 11.06.2021

Ну и что, что у нас долг по выплатам военнослужащим почти миллиард гривен? Ну и что, что медикам снова не платят зарплату? Судану нужно было помочь! Скоро мы МВФ денег давать будем! Точно! Вова ж обещал!

Читати далі

СЗР України: Огляд терористичної активності та зон нестабільності у світі станом на 11.06.2021

Найбільш резонансні події минулої доби в огляді Служби зовнішньої розвідки України. У провінції Баглан 10 співробітників HALO Trust (британсько-американська некомерційна організація, що займається знешкодженням мін і боєприпасів) були вбиті та 14 поранені під час нападу бойовиків “Ісламської держави”. Франція завершує військову операцію “Бархан” в африканському регіоні Сахель. Надалі підтримувати мир у регіоні буде міжнародний антитерористичний альянс з держав цього регіону.

Читати далі

Ексклюзивне інтерв’ю Петра Порошенка Валерію Калнишу для телеканалу «Прямий» 10.06.2021 р. (фото, відео)

Зомбування людей, замовлене владою, яке не має нічого спільного із журналістикою – так Петро Порошенко оцінив серіал псевдо-розслідувань «Бігус.Інфо». Конкретні факти, які розбивають фейки зелених пропагандистів, він навів у інтерв’ю Валерію Калнишу для телеканалу “Прямий”. «Абсолютне скотство – використовувати питання заручників, полонених для політичних атак проти опонентів, це перетин «червоних ліній». Але я готовий і до цього. Мене вже нічим не здивуєш. Я пишаюся тим, що ми витягли майже 3 300 українців. І мені дуже сумно, що з квітня 2020 року, вже більше року, в Україну не повернувся жоден заручник», – зауважив Петро Порошенко.

Читати далі
Усі відео