Щеплені проти COVID-19 можуть отримати Міжнародне свідоцтво про вакцинацію

Таке свідоцтво можна отримати тільки в паперовій формі одразу після щеплення другою дозою вакцини або в будь-якому медичному закладі, підключеному до електронної системи охорони здоров’я, зокрема в сімейного лікаря, для пред’явлення за потреби при перетині державного кордону. Не слід плутати міжнародні свідоцтва про вакцинацію з «імунними паспортами» чи «ковідними сертифікатами», які зараз розробляють в Україні та за кордоном, оскільки це різні поняття. 

Читати далі

Україна відзвітувала ООН про експорт озброєнь у 2020 році (список)

На сайті Реєстру звичайних озброєнь ООН оприлюднено дані про експорт та імпорт озброєнь, які Україна здійснила у 2020 році. Традиційно наша держава експортувала протитанкові ракетні комплекси, стрілецьке озброєння тощо.

Читати далі

Контррозвідка СБУ викрила колишнього посадовця РНБО, який був завербований іноземною спецслужбою (відео)

Оперативники СБ України встановили, що посадовець категорії «Б» протягом тривалого часу збирав і передавав кураторам інформацію, у тому числі закритого характеру. Замовників, зокрема, цікавили дані про деталі функціонування органів держаної влади України. ​Досудове слідство підтвердило факти здійснення експосадовцем розвідувально-підривної роботи проти нашої держави. Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі терміном до 15 років. Обвинувальні матеріали скеровано до суду.

Читати далі

СЗР України: Огляд терористичної активності та зон нестабільності у світі станом на 08.06.2021

Найбільш резонансні події минулої доби в огляді Служби зовнішньої розвідки України. Спецпредставник США з Афганістану З. Халілзад у Кабулі провів переговори з президентом Афганістану М. Гані і главою Вищої ради з національного примирення А. Абдуллою. Відповідно до заяви, США щорічно надає фінансову допомогу афганським силам безпеки в розмірі 3,3 млрд. доларів і продовжуватиме підтримку і в майбутньому. Урядові сили ДР Конго повністю звільнили від сепаратистів 12 населених пунктів.

Читати далі

Побудка с утренней Белкой. 8.06.2021

Поговаривают и даже пописывают, что Минобороны задерживает выплаты военным, и объем долга уже практически подошел к отметке в один миллиард гривен. Но Армию нам бросать нельзя. Армия – это наша с вами безопасность. Наша защита и последняя надежда остаться суверенной Украиной. Потому собираем попы в горсть и продолжаем передавать деньги для помощи нашим защитникам. Генеральный спонсор, как обычно, будет самым крупным меценатом, но компанией всё делать легче и веселее. Реквизиты на контрснайперскую защиту и черешню – в публикации на сайте.

Читати далі

План порятунку країни. З’їзд «Європейської Солідарності» відбувся! (фото, відео)

На Арт-заводі Платформа – найбільшому в Україні креативному кластері, створеному на території колишнього радянського підприємства, зібралися більше тисячі партійців з усіх регіонів України. «Європейська Солідарність» має чіткий план розбудови успішної, європейської демократичної України. Про це заявив лідер партії, п’ятий Президент України Петро Порошенко під час виступу на з’їзді партії. Петро Порошенко наголосив: настав час думати про те, хто, коли і як зможе подолати наслідки некомпетентного бездарного урядування зелених невігласів і повернути країну до нормальності. Реалізувати потенціал України на всі 100%.

Читати далі
Усі відео