Ветерани російсько-української війни створили громадську організацію «Брати по зброї» (фото, відео)

Ветерани російсько-української війни створили громадську організацію “Брати по зброї”. За словами військових, ця організація покликана привести на всі рівні влади в Україні тих людей, які на ділі довели, що готові на все заради своєї країни. Презентація ГО відбулася у прес-центрі Українського кризового медіа-центру. До створення ГО ветерани готувалися півтора роки. Чим же ГО “Брати по зброї” відрізняється від інших ветеранських організацій?

Читати далі

СЗР України: Огляд терористичної активності та зон нестабільності у світі станом на 07.06.2021

Найбільш резонансні події минулої доби в огляді Служби зовнішньої розвідки України. 160 людей загинули внаслідок нападу бойовиків на селище Солхан на північному сході Буркіна-Фасо, серед загиблих 20 дітей. У країні оголошено триденний національний траур. Бойовики здійснили серію атак на бази в Іраку, де розміщуються військові сили США, застосувавши безпілотні літальні апарати з вибухівкою.

Читати далі

Побудка с утренним Орком. 7.06.2021

Главная новость вчерашнего дня: президент Зеленский посетил контактный зоопарк, где кормил разных редких, но никак не исчезающих животных породы Zhurnalistus prodazhnus vulgaris.

Читати далі
Усі відео