Після нас хоч потоп

Коли ти продав себе, щоб брехати, у тебе немає іншого виходу, ніж звинувачувати всіх у брехні та продажності. Ми живемо в еру “позитивних б…”. У клоунів закінчився ресурс шоу. Їм не вірить навіть власна фракція в парламенті (тобто вони самі). І їм доводиться оплачувати все – від голосів в Раді до радісної реакції “позитивних блогерів”, експертів і журналістів. Завдання не таке вже складне. Треба лише понюхати лайно, а потім розповісти про тонкий букет фруктового салату. Запропонувати лайно іншим. І для переконливості демонстративно з’їсти самому.

Читати далі

З днем тих, кого майже нема (фото)

Давайте вип’ємо за тих журналістів, які знайшли в собі мужність залишатися журналістами, а не змінили другу найдавнішу професію на першу. Найкращі побажання колективам 5 каналу, “Еспресо”, “Прямого” і чудовим журналістам, яких теж не мало. Ви робите реально важливу роботу! Не сумуйте від того, що не скуштували сьогодні презЕдентського шашлику – печію від нього лікувати довелося б всю решту життя. Наснаги вам та успіхів на ниві боротьби за правду!

Читати далі

Зелений більшовизм на марші

Новий «відосик» демонструє всю повноту прірви, в яку ведуть країну разом з мальованою «деолігархізацією», а реально – тотальним перерозподілом на користь «правильних». Зеленський вже не просто говорить, по суті, він погрожує і таврує всіх, хто має іншу точку зору. Країну все більш затягують в узурпаторський та тоталітарний проект. Все починалось з топтання Конституції, а завершується ефемерною «деолігархізацією» задля цементування влади…

Читати далі

Про «по*уй» (18+)

Давно хотів про нього написати. Ви ж самі часто його згадуєте – вголос або про себе. І навіть коли називаєте його іншим ім’ям, він все одно залишається собою. Йому по*уй, як ви його звете, якщо маєте на увазі саме його. Загалом, «по*уй» буває зовсім різний, і умовно поділяється на дві категорії.

Читати далі
Усі відео