Питання оподаткування знань та світоглядних речей не на часі

Мало того, що піратський контент в Україні процвітає. Український парламент вирішив піти ще далі. Тепер інтернет-гіганти такі як Netflix, Apple, Google чи Facebook сплачуватимуть в Україні податки. Так вирішив український парламент, 283 голосами ухваливши законопроєкт №4184, в народі відомий як просто «податок на гугл». Закон оподатковує електронні послуги, які надають українцям іноземні компанії. Простий приклад: підписка на Netflix, Кіберпанк у Стімі чи якийсь освітній курс західного універу. Все це невдовзі буде коштувати дорожче, тому готуйте гаманці. Як ви зрозуміли, з цим законом щось не так. Є проста та коротка відповідь: все не так. Є відповідь довша та складніша.

Читати далі

Провал в оборонних замовленнях

Дивлячись на усі незрозумілі рухи навколо реформування оборонного замовлення, виглядає так, що діяльність влади Зеленського та його «слуг» направлена на руйнування усіх реформ в оборонній сфері, розпочатих за часів Петра Порошенка.

Читати далі

Сьогодні Протасевича жалко майже так само, як завтра себе

Тепер агентом Путіна і Лукашенка розумні аналітики називають Протасевича. Його черга зараз бути агентом. Я чому з такою цікавістю на все це дивлюся. Не тому, що я прямо великий патріот Білорусі, я там ніколи не бував і навряд чи коли-небудь буду. Тому, що ці розумні аналітики – вони ж не в Білорусі, вони тут, навколо мене. А оскільки Зеленський впевнено крокує шляхом Лукашенка, то логічно, що ми тут останнім часом йдемо шляхом Протасевича, Бабарико і Тихановської. Навіть намагаємося швидше за нього бігти цим шляхом. Гірше за простий народ лише непростий народ. Народ, який не обманеш. Який знає правду, бо він телевізор не дивиться, він розумний, він підписаний на групу в телеграмі, де вся правда, от на, почитай.

Читати далі

Порошенко хоче збільшення зарплат

ФБ приніс нову зраду. Виявляється, Петро Порошенко знову не те сказав. «А-а-а! Порошенко заговорив словами Тимошенко!» «А-а-а! Порошенко впав у лівацтво!». Навіть цікаво, що «білі пальта» істерично верещать навіть більше за ЗЕботву та вату. А тепер трошечки пригашуємо емоції та включаємо мозок. І запитуємо себе. Українцям треба піднімати з/п? Очевидно, що так. Заклик до збільшення з/п взагалі-то можна ще читати як: «Займіться розвитком економіки, аби люди не перетворювалися на жебраків». Про це, до речі, «ЄвроСолідарність» говорить регулярно, але того ніхто не помічає.

Читати далі

Все на поверхні

Спочатку нам всунули президентом актора, чий бізнес залежить від російського ринку. Потім зробили йому псевдопатріотичний імідж: «Что ім сказать? Слава Україні? Да без проблем!» Паралельно почали повільно руйнувати важко відновлені державні інституції. Потроху, не так грубо, як Янукович – вороги навчились на помилках, на відміну від багатьох українців. А справжніх патріотів, вірних Україні, саджають, переслідують, дискредитують чи видворяють. І якщо патріотична спільнота не зрозуміє, що насправді відбувається, Україна зазнає потужного руйнування навіть без прямого вторгнення окупантів.

Читати далі

Заявляючи про підвищення прожиткового мінімуму, «слуги» насправді його суттєво знижують

Замість шукати шляхів знизити соціальні стандарти для українців, слугами досить було б просто почати виконувати уже чинні – встановлюючи прожитковий мінімум на основі розрахунків, які щомісячно формуються Мінсоцполітики уже багато років. А не вигадувати хитромудрі формули «підвищення», які насправді означатимуть навпаки зниження соціального стандарту.

Читати далі

Патронний завод: Укроборонпром і “Артем” підписали угоду з канадцями

Укроборонпром та ДАХК “Артем” уклали Угоду з канадськими компаніями, яка передбачає виробництво стрілецької зброї та боєприпасів до неї на новому патронному заводі. Компанії, які виступили партнерами з боку Канади – Gl Munitions Inc. та Waterbury-Farrel. Першим етапом співпраці, написав Гусєв, стане розробка техніко-економічного обґрунтування проекту будівництва майбутнього заводу. Перед підписанням угоди було укладено меморандум з Агенцією уряду Канади щодо порозуміння та співробітництва у оборонно-промисловій сфері, аерокосмічної діяльності та виробництва боєприпасів.

Читати далі

Почему реформ от этой власти априори ожидать нельзя

Если президент слабый, то его друзья и олигархи, на которых он опирается, будут становиться сильнее, а государственные институции слабее. И тут безотносительно самого Зеленского, неважно кто он, Зеленский, Иванов или Зашкварченко. Он – слабый президент, и это приговор нашей стране в сложившейся системе координат. Мы получили президента из простого нарида во власть. И сами увидели, к чему это может привести. Забудьте о перспективах, обещанных прогрессом, о взаимопонимании, ибо в мрачной темноте недалекого будущего есть только Майдан. Нет мира среди украинцев, лишь вечная бойня с Россией, кровопролитие да смех националистов, наблюдающих за этим сотни лет. 

Читати далі

Влада зливає захисників України (відео)

«Звертаємо вашу увагу до останнього рішення РНБО, де в санкційному списку опинилися наші друзі з батальйону Шейха Мансура, які в найважчі часи стали на захист нашої держави. Це не про злодіїв у законі, які легко знайдуть спільну мову зі злочинними режимами Путіна або Лукашенка. Що чекає на наших друзів? Це ми всі знаємо. Це помста Росії. Це катування і смерть в колоніях Росії», – заявив політв’язень Кремля, народний депутат з фракції «Європейська Солідарність» Ахтем Чийгоз під час спільної заяви депутатських фракцій у Верховній Раді. Чеченські добровольці будуть оскаржувати санкції РНБО.

Читати далі

Петро Порошенко зустрівся зі Спеціальним посланником Уряду ФРН в Україні Ґеорґом Мільбрадтом (фото)

Петро Порошенко провів зустріч зі Спеціальним посланником Уряду ФРН в Україні з питань децентралізації, доброго врядування та публічної служби Ґеорґом Мільбрадтом. Наголошено на необхідності продовження руху шляхом децентралізації за кращими європейськими практиками та забезпечення незворотності цього процесу, уникнення пробуксовування чи саботажу на будь-якому владному рівні. Завершення цієї реформи потребує справжнього політичного лідерства.

Читати далі

Мережа ОПОРА визначила найбільших благодійників у парламенті, лідирує Петро Порошенко

Петро Порошенко із своєї депутатської зарплати здійснив 14 благодійних внесків на суму 739 тисяч гривень. Піар? Ні. Людина просто робить добро і кидає його у воду. Під виття ОПЗЖістов, з одного боку, і “зелених”, з іншого. Коли будете писати про крадену полуницю, вирощену на Липецькій фабриці, не забудьте нагадати, скільки добрих справ за свій, а не державний рахунок, зробив за цей час особисто гарант або хоча б його 95-й квартал. Продаж “Папіків”, “Сватів” і іншого телесміття до Росії не береться до уваги.

Читати далі

Суд визнав законною націоналізацію ПриватБанку

Господарський суд Києва закрив провадження у справі за позовом колишнього голови правління і міноритарного акціонера ПриватБанку Олександра Дубілета про визнання недійсними договорів із придбання державою 100% акцій банку в грудні 2016 року. Закриття провадження – перше судове рішення господарських судів серед понад 50 судових справ, ініційованих колишніми акціонерами банку, які заперечують його націоналізацію, прийняте із застосуванням “антиколомойського” закону.

Читати далі

СЗР України: Огляд терористичної активності та зон нестабільності у світі станом на 03.06.2021

Найбільш резонансні події минулої доби в огляді Служби зовнішньої розвідки України. У столиці Афганістану Кабулі сталася серія терористичних актів, внаслідок чого загинуло 10 осіб і 12 були поранені. З території Ірану була запущена ракета по турецьких військовослужбовцях, які перебували у прикордонному районі Юксекова (провінція Хаккарі). Внаслідок удару у відповідь було знищено три терористи Робітничої партії Курдистану.

Читати далі
Усі відео