Український правопис у редакції 2019 року залишається чинним

28 січня 2021 року Окружний адміністративний суд міста Києва ухвалив рішення у справі №640/9824/19 за позовом матері учениці однієї з херсонських шкіл Юлії Пиргас та Громадської організації «Правова держава» до Кабміну України щодо неправомірності схвалення нової редакції Українського правопису. Не погоджуючись із цим рішенням, Кабмін України та Міністерство освіти і науки України подали апеляційні скарги, до яких приєдналася Національна академія наук України. Постанова Шостого апеляційного адміністративного суду підтвердила цілковиту відповідність законові процедури розробки, затвердження і схвалення постановою Кабінету Міністрів України від 22 травня 2019 р. №437 Українського правопису в редакції 2019 року, який залишається чинним.

Читати далі

СЗР України: Огляд терористичної активності та зон нестабільності у світі станом на 02.06.2021

Найбільш резонансні події минулої доби в огляді Служби зовнішньої розвідки України. Центральне командування Збройних сил США повідомило про те, що  процес виведення американського контингенту з Афганістану, станом на ранок 31 травня, завершено на 30-44 %. За підсумками засідання міністрів оборони країн-членів НАТО генсек НАТО Є. Столтенберг заявив, що ситуація в Афганістані залишається «важкою і крихкою». Всесвітня продовольча програма ООН заявила, що майже 5,2 млн людей (91 % населення регіону) потребують екстреної продовольчої допомоги через конфлікти, що спалахнули між армією Ефіопії та Народним фронтом визволення Тиграй.

Читати далі

Новости из США. 31 мая – 1 июня 2021 года

В понедельник в США отмечался День Памяти, день, когда поминают погибших во всех войнах. Президент Байден, вице-президент Харрис, министр обороны Остин, председатель Объединенного комитета начальников штабов генерал Милли и министр по делам ветеранов Макдонаф приняли участие в церемонии возложения венков к могиле Неизвестного Солдата на Арлингтонском Национальном кладбище.

Читати далі

Побудка с утренней Леной. 2.06.2021

Украинцам нужно готовиться к росту стоимости проезда по стране. В украинских городах растут цены на проезд в общественном транспорте. За проезд в нескольких областных центрах теперь надо платить больше, чем в столице

Читати далі
Усі відео