«Братская» газовая методичка, или как Газпром «спас» Нафтогаз

Прочитал на сайте РИА НОВОСТИ (российское госмедиа) очень популярную агитку (350 000 просмотров) с финансовыми результатами Нафтогаза за 2020 год. Да, да, не про Газпром, а про Нафтогаз. Агитка маскируется под «аналитику». И я уже, в принципе, понимаю, что будут говорить на фирташевском Интере, и что будут говорить медведчуковские спикеры на «куда там их теперь зовут». Так что смотрите, кто там в ближайшее время будет повторять кремлевскую методичку.

Читати далі

НАН України: Огляд епідемічної ситуації в Україні за 21-27 квітня 2021 року (інфографіка)

За тиждень 21–27.04.2021 р. стабільно зменшується кількість нових виявлень на день зі швидкістю близько 260 випадків на добу, або 14% за тиждень. Почалося зменшення кількості нових летальних випадків, але зі значно меншим відносним темпом спадання. Ймовірно, пройдено пік летальних випадків. Позитивність зразків тестів протягом останнього тижня знизилася з 29,1% до 26,1% на тлі зменшення обсягів тестування, що є індикатором позитивної динаміки. Число госпіталізованих дітей віком до 9-ти років включно лишається непропорційно високим, порівняно з рівнем госпіталізації молодих людей віком 10–19 років. Середня за останній тиждень кількість нових випадків становить 10 899 на добу. На 27.04.2021 р. маємо в середньому 369 нових летальних випадків на добу. Середня кількість позитивних ПЛР-тестів становить 8 960 на добу.

Читати далі

Рукодупи чи злочинці?..

Успішна вакцинація – чи не найефективніший спосіб затримати падіння рейтингу, невідворотне через зниження рівня життя. Більш того, вона була обіцяна Зеленським заздалегідь, і за язика його ніхто не тягнув. Настільки впевнено обіцяна, що ми й гадки не мали, що до грудня 2020 ніхто й пальцем об палець не вдарить, щоб щось розпочати. Чому ж так мало зроблено щодо вакцинації? В мене є підозра, що це зроблено навмисно.

Читати далі

Знову про Мінські угоди

Арестович підтвердив – виконувати Мінські угоди Порошенко геть і не збирався, бо їх не можна було виконати. Чого ж тоді хотів Порошенко? А хотів Порошенко зміцнити ЗСУ та знесилити Росію санкціями через організований тиск європейських союзників. Аби Москва сама пішла на поступки або дійшла до стану, коли звільнити захоплені райони Донбасу змогли б оновлені ЗСУ. Саме цей намір він реалізовував всі п’ять років і передав наступникам. А наступники… ремствують тепер, що клятий Порошенко ще й зараз не дає їм змоги замиритися з Москвою. Про це вони говорять уже відкритим текстом. 

Читати далі

Порошенко закликав Раду підтримати постанову «ЄС» про доступ українців до щеплення та якісного лікування (відео)

«Зараз вони «цапом-відбувайлом» хочуть зробити міністра Степанова – туди йому й дорога. Але я хочу наголосити, що зрив програми тестування – це відповідальність Зеленського. Зрив введення нових ліжок в лікарнях з обладнаних киснем – це відповідальність Зеленського. Захист лікарів – це відповідальність Зеленського. І несвоєчасне укладання контрактів на вакцини – це відповідальність Зеленського», – наголошує п’ятий Президент.

Читати далі

Петро Порошенко: 5 пропозицій щодо мирного процесу і 5 червоних ліній для Зеленського (відеозвернення)

«Кремль сьогодні вкотре наголосив, що Путін не хоче обговорювати із Зеленським Донбас, але у нас інших питань до Росії не існує. Нам нема про що говорити з Москвою, поки вона не повернула Крим та Донбас, крім як про саме повернення. А навички «конкурсу капітанів», Володимире Олександровичу, навряд чи допоможуть. КДБ переграє КВН. Ключ до перемоги – це міжнародна солідарність та єдність з Україною. Тільки спільним фронтом зсередини країни і на зовні ми зможемо дати відсіч російському агресору», – наголошує Петро Порошенко.

Читати далі

Фрегат Берегової охорони США йде до Чорного моря (фото)

Фрегат USCGC Hamilton (WMSL-753) Берегової охорони США йде до Чорного моря. Про це повідомила пресслужба 6-го флоту США на сторінці у Twitter. Перед цим корабель провів спільні навчання з ракетним есмінцем USS Roosevelt (DDG 80) Військово-морського флоту США. Зараз USCGC Hamilton (WMSL-753) йде транзитом через Дарданелли та ввечері має зайти до Чорного моря.

Читати далі

СЗР України: Огляд терористичної активності та зон нестабільності у світі станом на 27.04.2021

Найбільш резонансні події минулої доби в огляді Служби зовнішньої розвідки України. Системою ПРО «Залізний купол» над територією Ізраїлю перехоплено три ракети. Внаслідок вибуху бомби у провінції Кандагар загинуло п’ятеро поліцейських, троє отримали поранення.

Читати далі

Побудка с утренней Леной. 27.04.2021

Зеленский поручил главе своего Офиса Андрею Ермаку подготовить встречу с Путиным. Решение далось ему непросто. Это было видно по лицу, которое Владимир Александрович во время интервью не мог контролировать и оно принимало разнообразные задорные позы.

Читати далі
Усі відео