Белкин куркулятор. 17.04.2021

НБУ пересмотрел свои взгляды на инфляцию в Украине и прогнозирует нам, что самый высокий прыжок цен ещё впереди. Так что у нас будет возможность не только подсолнечное масло мазать кисточкой и использовать в спрее, но и молоко. Например. Похудеем. Станем здоровее. Но это не точно. Нет. Это не “всё пропало” и не про масло. Это про инфляцию, которую глупо отрицать даже из АТБ возле полочки с акциями.

Поділитися:
Share
Читати далі

Обзор дезинформации пропагандистских СМИ – 17.04.2021

Регулярный обзор дезинформации с примерами прокремлевской пропаганды, распространенной в европейских странах. Тема выпуска: «Бомбардировка Украины слухами». Метод превентивного создания нарратива хорошо просматривается при наблюдении за стабильным потоком дезинформации вокруг сосредоточения российских военных подразделений на границах с Украиной.

Поділитися:
Share
Читати далі

Десантні кораблі Північного флоту РФ зайшли в Чорне море

Протоку Босфор перетнули кораблі проекту 775 “Олександр Отраковський” та “Кондопога”. Їхні фото опубліковані спотерами зі Стамбула. Вказаний пункт призначення походу десантних кораблів – Севастополь. У Середземному морі зараз знаходяться ще два російські десантні кораблі Балтійського флоту.

Поділитися:
Share
Читати далі

ПриватБанк незабаром продадуть – голова НБУ

Державний ПриватБанк найближчим часом виставлять на продаж. Про це голова Національного банку України Кирило Шевченко сказав в інтерв’ю виданню Global Capital. “Ми вважаємо, що приватизація ПриватБанку, якому належить 20% українського банківського ринку, зацікавить найпрестижніших міжнародних інвесторів, у тому числі з США і ЄС”, – заявив Шевченко. “Сподіваємося, що через п’ять років частка держави на банківському ринку знизиться з 55% до 25%”, – додав він.

Поділитися:
Share
Читати далі

15 катерів і суден Каспійської флотилії РФ зайшли в Чорне море

Загін катерів і суден Каспійської флотилії ЗС РФ здійснив перехід з Каспійського в Чорне море. 17 квітня він пройшов Керченську протоку. До складу загону входить 8 десантних катерів, 3 артилерійських катери і 4 судна забезпечення. Загін перейшов в оперативне підпорядкування Чорноморському флоту РФ, що базується в окупованому українському Криму. Офіційна причина переходу – участь в залікових навчаннях спільно з ЧФ РФ. Маневри відбуваються в рамках показового зосередження Росією значних сил у прикордонних з Україною районах.

Поділитися:
Share
Читати далі

Польща витратить 30 млрд доларів на на протиповітряну та протиракетну оборону

Міноборони Польщі оприлюднило план щодо оновлення Повітряних сил країни. Зокрема, понад 30 млрд. доларів США буде витрачено на протиповітряну і протиракетну оборону. Про це стало відомо під час парламентських слухань комісії нацоборони з представниками Міноборони Польщі. На даний момент польські Повітряні сили використовують 48 літаків F-16, які розгорнуті у вигляді трьох ескадрилій. Ще одна ескадрилья має на озброєнні Су-22, а ще дві оснащенні винищувачами МіГ-29. Наразі триває програма Harpia, спрямована на придбання 32 літаків F-35A.

Поділитися:
Share
Читати далі

Найвеличніші на провокації не ведуться

Поки вони там грозяться вислати американського посла (ну це тіпа як потопити ті обидва есмінця, нєфіг дєлать 😆 ), мені цікаво-таки до президента Зеленського: от у РФ нібито за шпигунство затримали нашого генерального консула. Яка у нас буде реакція? Наш консул, слава Богу, не вбивця, і, звичайно, офіційно ми не визнаємо, що можемо шпигувати за країною, яка сім років здійснює проти нас збройну агресію, а економічну та інформаційну – всі тридцять. Але коли консула вишлють в Україну, хоч медаль же можна буде дати?

Поділитися:
Share
Читати далі

Владимир Горбулин: Между Сциллой и Харибдой, или заметки о сдерживании российской агрессии

Нынешний период обострения отношений между США и Россией достиг самой низкой точки в политической риторике, начиная с момента окончания Второй мировой войны. Но в настоящий момент на очень опасной глубине политического Марианского желоба оказалась и Украина. Угрозы и риски для нашего государства резко возросли, поскольку именно Украина может превратиться в поле боя между США и РФ. Не говоря уже о том, что особенно опасным стало положение Украины после объявления Кремлем в 2020 году о возможности применения ядерного оружия против неядерных государств (против государств со «значительным боевым потенциалом»). Предание гласности ранее засекреченных в РФ «Основ государственной политики Российской Федерации в области ядерного сдерживания» формально открывает Путину возможности для такого удара и по территории Украины.

Поділитися:
Share
Читати далі
Усі відео