Коли Верховний Головнокомандувач – не tough guy, а роса на сонці

Time видав велику статтю, напів-аналітику, напів-репортаж про загострення російсько-української війни і окремо про поїздку Зеленського на фронт. І дає там цитати Зеленського. Про позиції під Шумами, про Путіна, про все це. Переклад на більш зрозумілу мову: «Ми не будемо мститися за наших загиблих. Ми не будемо наступати. Ми не будемо забирати нашу землю. Ми не будемо, бо мені лячно. Я – не крутий. Я – не на своєму місці. Я – не Верховний Головнокомандувач країни, що воює сьомий рік, я – роса на сонці». Шуми треба було забирати. І їх забрали. А віддавати наказ відходити від позицій, а потім нити на камери не треба було. Ось і вся різниця. Тому що наші ЗСУ – це і справді tough guys. Круті хлопці.

Поділитися:
Share
Читати далі

Наступного разу зустрінемося під Великою Палатою Верховного Суду

Сьогодні ми дуже зіпсували плани двох олігархів! Все було готово для того, щоб брати Суркіси виграли суд і забрали 350 мільйонів доларів державних грошей: поведінка суддів, риторика влади — все говорило про те, що все порішано. Але ми знов здобули ще одну велику ПЕРЕМОГУ! Через розголос справи, нашу активність і надмірну увагу Касаційний цивільний суд відмовився її розглядати! Справу передали до Великої Палати Верховного Суду України. Тиснути на яку буде дуже важко і, сподіваємося, неможливо. Ми обов’язково будемо на розгляді справи Суркісів у Великій Палаті. Адже ми вважаємо, що 350 мільйонів знадобляться нам на війні, на боротьбі з коронавірусом та на, прости, Господи, дороги.

Поділитися:
Share
Читати далі

«Самое дорогое на свете – это глупость…»

Мы третий год платим цену за свою глупость, наивность, инфантильность, нежелание думать. И цена нашей глупости растет: сначала это были затраты домохозяйств, потом начался развал армии, потом были средства защиты от эпидемии, потом разворовывание ковидного фонда, потом проваленная вакцинация, теперь это сотни жизней каждый день. Что дальше? Ведь цена глупости расти будет до тех пор, пока не наберется критическая масса поумневших. Ну или пока мы не закончимся. В буквальном физическом смысле или как граждане независимой Украины. Никто не знает, до чего договорятся Байден с Путиным, но понятно одно: наше мнение ни на что не влияет.

Поділитися:
Share
Читати далі

Облгазы VS Зеленский – кто выйдет победителем?

Мы с вами наблюдаем уникальный момент в нашей истории – “власть” вдруг поняла, что сделать против олигархов она ничего не может, но что-то нужно, ибо на границу уже собираются российские войска, а контроля над критической инфраструктурой у нас нет. Долги облгазов перед ОГТСУ выросли с ≈ 2 млрд грн до более 10 млрд грн ЗА ДВА МЕСЯЦА! (февраль-март). Это “странным образом” совпало с решением Кабмина регулировать цены на газ. Обрезали Фирташу доход на сбытах – он пошел на облгазах воровать. Одним из самых злостных нарушителей является Донецкоблгаз, который контролирует карманный олигарх Януковича Сергей Курченко. НКРЭКУ сегодня решила лишить лицензии Донецкоблгаз аж с 01.08.2021! Потому что нет закона, который бы позволял в таких случаях передавать облгаз временному управляющему. Вот сейчас они все спохватились и только что это поняли.

Поділитися:
Share
Читати далі

НАН України: Огляд епідемічної ситуації в Україні за 7-13 квітня 2021 року (інфографіка)

За тиждень 7.04–13.04.2021 р. в Україні було пройдено пік кількості нових виявлень за день. Динаміка загальної кількості позитивних ПЛР-тестів вказує, що період плато пройдено і почалося зниження. За летальними випадками піковий період ще не подолано, початок зниження кількості летальних випадків можна очікувати наступного тижня. За кількістю нових госпіталізацій Україна також проходить піковий період. Кількість нових госпіталізацій почала повільно знижуватись, але наповненість ліжок, забезпечених подачею кисню, все ще зростає. Поліпшення госпітальної динаміки очікується приблизно через 2 тижні. Дані за секвенованими зразками вірусу показали, що в лютому 2/3 всіх зразків виявилися британським штамом B.1.1.7. Найбільш ураженими цим штамом вірусу були західноукраїнські області та Київ. Середня за останній тиждень кількість нових випадків становить 14 817 на добу. На 13.04.2021 р. маємо в середньому 392 нових летальних випадки на добу.

Поділитися:
Share
Читати далі

СЗР України: Огляд терористичної активності та зон нестабільності у світі станом на 14.04.2021

Найбільш резонансні події минулої доби в огляді Служби зовнішньої розвідки України. Президент Азербайджану Ільхам Алієв заявив про  стурбованість у зв’язку з тим, що Вірменія веде переговори з РФ щодо модернізації власних ЗС. Таліби відмовилися від участі у конференції по Афганістану, яка пройде в Стамбулі з 24 квітня по 4 травня, через перенесення строків виведення контингенту США з країни.

Поділитися:
Share
Читати далі

Побудка с утренней Леной. 14.04.2021

Уже с 2025 года Украина может быть зависима от электроэнергии РФ из-за потери своих мощностей в соответствии с НПСВ. Об этом нас предупреждает Укрэнерго. Спасибо, что сказали. А то мы всё думали, к чему же нас приведёт политика новых лиц во власти? Неужели к зависимости от РФ?

Поділитися:
Share
Читати далі

Новости из США. 13 апреля 2021 года

Официальные сайты Госдепартамента и Белого Дома полны информации обо всем, что связано с реакцией США на весеннее обострение российского агрессивного милитаризма и ежедневные новые угрозы в адрес Украины,

Поділитися:
Share
Читати далі
Усі відео