Інформаційні війська – найбільш боєздатні сили войовничих кремлінів

Щодо справжньої армії певності нема ні в кого, включно з самими кремлінами. Щодо нас вже здійснюється потужна інформаційна агресія. От їй і треба протистояти, твердо і з розумом. А решта загроз наразі гіпотетичні. Стоять за цією атакою реальні плани нападу чи не стоять – це не змінює необхідності твердо протистояти інформаційному тиску. А то програємо до початку бойових дій. Кожний день має досить своєї турботи.

Поділитися:
Share
Читати далі

Нічого Байден нам не винен

Зеленський знову інфантильно вимагає у Байдена членства в НАТО. Час вже владі зрозуміти, що Байден нічого Україні не винен – він діє в інтересах власної держави, та що саме Україні необхідно відповідати стандартам, щоб НАТО було зацікавлено в нашому членстві. Натомість Зеленський знову займає позицію ображеного хлопчика, який тупотить ніжками та питає, чому я досі не закінчив школу, хоча ходить тільки в сьомий клас.

Поділитися:
Share
Читати далі

«Голос» гнобить «Голос»

Останнім часом просто не можу втримати свого злорадства, спостерігаючи за процесами, що відбуваються в партії «Голос». Партія, яка себе позиціонувала «патріотами серед нових облич», тепер нагадує «Титанік», який уже уклепався в айсберг, але ще не потонув. Але процес триває, і результат невідворотній.

Поділитися:
Share
Читати далі

Боже, бережи Україну…

Ми зараз на порозі великої війни – і це не жарт. В нашу армію я вірю – Путіну мало не здаватиметься. Проте найбільше боюсь удару в спину від тих, хто робить вигляд, що живе за законами Божими, а насправді несе у голови українців сміття кремлівського великодержавного шовінізму.

Поділитися:
Share
Читати далі

Собираясь на войну, не забудьте взять с собой канистру с топливом

Топливо для обеспечения военной техники ВСУ в 2021 году ещё не закупали. А зачем? Кто-то собирается наступать? Даже в 2020 году, в аналогичный период, было уже закуплено топлива на 2,370 миллиарда гривен. Потребность в топливе на текущий 2021 год считалась с учётом перемирия. Главнокомандующий заглянул в глаза путину и решил, что всё – мы просто перестанем стрелять. Настанет миг и голуби воркуют. Не будет никаких активных военных действий с применением колёсной и гусеничной техники. Самолёты летать не будут. Корабли останутся у причалов. Главнокомандующий и правительство в этом году воевать не собирались. Денег на это нет. Все деньги ушли на отмывание с дверей ОПы нехороших слов.

Поділитися:
Share
Читати далі

Отвечать за это будете лично вы, Владимир Александрович

И ваш хитрый план спихнуть все на судей и демонстративно их посадить, когда бабки уйдут, не сработает. Дело Суркисов – это часть кейса Коломойского и часть истории с национализацией ПриватБанка. Решение в пользу Суркисов – это вот прямо сигнал международным инвесторам и нашим союзникам, что у нас тут не то что беспредел, у нас тут просто государства уже практически нет. Коррумпированные судьи делают что хотят, потому что сто лямов баксов – это всегда сто лямов баксов. В ответ Офис Президента грозит им указами, генпрокурорками и блогерами.

Поділитися:
Share
Читати далі

СЗР України: Огляд терористичної активності у світі станом на 13.04.2021

Найбільш резонансні події минулої доби в огляді Служби зовнішньої розвідки України. Співробітники Генеральної прокуратури Мексики затримали 30 військовослужбовців Збройних сил Мексики за підозрою у викраденні людей ще у 2014 році. Бойовики воєнізованого єменського угруповання «Ансаруллах» (хусити) заявили про завдання ударів за допомогою 10 БПЛА і балістичних ракет по території Саудівської Аравії, зокрема і по об’єктах нафтової компанії SaudiAramco. Сили Арабської коаліції інформують, що  запобігли двом атакам бойовиків  руху «Ансаруллах» (хусити) по півдню саудівського королівства.

Поділитися:
Share
Читати далі

Побудка с утренним Орком. 13.04.2021

Главная новость понедельника: Зеленский дал интервью CNN, где ласково, по-отечески практически пожурил Байдена за то, что тот недостаточно активно помогает Украине в войне с Россией. Надо, говорит, больше помогать. Щетильнее надо, щетильнее, и резче, давай, быстро кабанчиком метнулся, притащил нам помощи там всякой, да смотри чтоб не дрянь какую, а джавелины и гигантских человекоподобных роботов.

Поділитися:
Share
Читати далі
Усі відео