В Україну не пустили цілий автобус пасажирів із Білорусі з підробленими ковід-довідками (фото)

У пункті пропуску «Дольськ» прикордонники Луцького загону виявили 35 підроблених довідок про проходження ПЛР-тестування на COVID-19. Усі вони були пред’явлені на контроль громадянами Республіки Білорусь, пасажирами автобуса, який слідував на в’їзд в Україну. Громадянам Білорусі прикордонники встановленим порядком відмовили в пропуску на територію України.

Поділитися:
Share
Читати далі

Україна не може повернути кремлівських бранців, бо Зеленський не сформував «обмінний фонд»

При Порошенку були обміни, бо Порошенко покладався не на добре слово і на те, що він побачить в очах Путіна, а на якісний «обмінний фонд». При Порошенку в Україну повернулось більше 3000 полонених. Зеленський такий фонд сформувати не зміг чи не захотів, тому всі розмови про ініціативи України щодо обміну залишаються тільки розмовами. Не відбувся обмін в грудні 2020 року (який той же Арестович анонсував на 24 грудня), не відбувається обміну і зараз. Навіть у грудні 2019 року Зеленський використав «обмінний фонд», який був сформований при Порошенку.

Поділитися:
Share
Читати далі

Тінь від голограми

Вони підмінили Зеленським всі напрямки роботи держави і затикають картинкою з ним всі дірки та провали влади так званих “слуг”, користуючись феноменальною наївністю та сліпотою більшості українського населення. І збираються продовжувати це робити ще мінімум 3 роки, а потім отримати ще 5 для продовження свого швондерівського банкету. Війна, економіка, епідемія – все приховано в найвеличнішій тіні від голограми Зеленського, який сам непомітно перетворився на загрозу національній безпеці.

Поділитися:
Share
Читати далі

Тривають позапланові збори бригад територіальної оборони (фото, відео)

Цього разу до заходів на командних пунктах, загальновійськових полігонах чи тактичних полях широко залучили воїнів оперативного резерву І та ІІ черг. Це означає, що серед хлопців і дівчат було чимало осіб з бойовим досвідом. Тому вони охоче поділилися своїми таємницями, як перемогти ворога. «Хай пересічні люди далі спокійно відпочивають, а ми прикриємо в разі потреби», — командир Харківської окремої бригади територіальної оборони.

Поділитися:
Share
Читати далі

Про малороса і українця

Малорос – це лінь українця. Малорос вірить, що найважливіше можна випросити на колінах. Українець знає, що мусить вирвати його в боротьбі. Для малороса головне у головній пісні – «згинуть наші вороженьки як роса на сонці». Для українця – «душу й тіло ми положим за нашу свободу». Малоросом бути легше, але щоб не було соромно перед дітьми, маємо залишатись українцями.

Поділитися:
Share
Читати далі

Чи була катарська зрада?

Тональність рашистських ЗМІ доволі динамічно почала змінюватися. Про неминучу війну вже не пишуть і не говорять, ідуть тези на зразок: “Твёрдая позиция России остановила планы украинской военщины”, “Ультиматум Путина предотвратил войну на Донбассе”, “Зеленский просит перемирия”, “В ВСУ исключили силовой вариант Донбасса” та всяке подібне лайно. Дуже боюся, що пом’якшенння риторики рашистів, починаючи з Усов Пєскова й закінчуючи третьосортними пропагандистами, яке почалося вже на другий день візиту, може бути пов’язане з якимись черговими обіцянками. Відповідно, нас чекатиме необхідність протидіяти черговим зрадам з боки влади.

Поділитися:
Share
Читати далі

Маленькой победоносной войны не будет

Я сейчас хочу написать для таких же непрофессионалов в военном деле. Для тех, кто в последние недели не находит себе места от новостей из каждого утюга о том, что “Россия стягивает войска к границе”. Зеленский наконец-то увидел настоящий мир в глазах Путина и заголосил об этом через все подконтрольные каналы информации. Как бы не запугивали сейчас нас кремлевские ИПСОшники и их наймиты из медиамразоты, у нас есть профессиональная армия, которая воюет восьмой год. Как бы мы не относились к руководству и как бы не жаловались на «затяги» и увеличение бумажной бюрократии, эта армия имеет опыт войны, и она в разы мобильнее в принятии решений, чем противник. Я доверяю ВСУ, как профессионалам. Война – это то, что они умеют делать в данный момент, пожалуй, лучше всех в Европе. При всех недостатках, затыках и проблемах.

Поділитися:
Share
Читати далі

Михайло Забродський: У війні з Росією Україна повинна розраховувати сама на себе. Частина 1

Нинішня ескалація на Донбасі, яку влаштувала Росія, є наймасштабнішою за останні роки. Загроза нового вторгнення в Україну, як і раніше зберігається, адже в РФ кількісний фактор військової переваги. Попри те, що багато країн Заходу висловили підтримку Києву й засудили агресивні маневри Кремля, українцям слід передусім розраховувати на власні Збройні сили. Про це в інтерв’ю OBOZREVATEL розповів герой України, генерал-лейтенант ЗСУ і керівник АТО на Донбасі в 2017 році Михайло Забродський.

Поділитися:
Share
Читати далі
Усі відео