Фантастические твари у власти

Эта тварь вчера начала рассказывать о том, что антирекорд в Украине связан только с тем, что в Европе праздники. Не по той причине, что у нас твари у власти. Не по той причине, что они профукали все полимеры. Нит! Только и исключительно из-за праздников, ага. Идут дни, праздники в Европе уже закончились, а Украина на “почетном” первом месте в Европе по количеству новых случаев заболевания. Так, быть может, причина не в праздниках, а в тварях? Вот это все данная тварь пишет в рабочее время. За это рабочее время платишь ТЫ, юзернейм, в количестве 332 062 грн в месяц.

Поділитися:
Share
Читати далі

Не по Вовке шапка Мономаха

49 депутатов парламента оспорили в Конституционном суде Украины все три указа преЗедента про судью КСУ Тупицкого. Если конкретнее, то это 2 указа про отстранение Тупицкого с должности судьи и еще смешной указ про отмену решений Януковича о назначении Тупицкого судьей КСУ в 2013 году. 49 депутатов решили объяснить преЗеденту, что этот весь движ с его стороны – указы, видосики, заявления для публики – конкретно попахивают узурпацией тех полномочий, которых у нашего Приныженя нет и быть не может. Его указы очень заметно нарушают конституционный принцип разделения власти, которая, в свою очередь, у нас состоит из законодательной, исполнительной и судебной.

Поділитися:
Share
Читати далі

Україна направила в Гаагу дані про оборону Донецького аеропорту та Іловайську трагедію

Прокурори Департаменту щодо злочинів, вчинених в умовах збройного конфлікту, ОГПУ зібрали факти та докази, що підтверджують віроломне вбивство та поранення українських військових під час подій під Іловайськом 29.08.2014 р. та при обороні Донецького аеропорту 19-21.01.2015 р. Інформаційне повідомлення підготовлене на основі матеріалів кримінальних проваджень, фото та відео з відкритих джерел, а також зібраних речових доказів. Віроломні вбивства та поранення військовослужбовців ЗСУ та інших військових формувань України відбувались на тлі гуманітарних домовленостей.

Поділитися:
Share
Читати далі

10 кроків проти пандемії: Петро Порошенко оприлюднив розширений план боротьби з ковідом (фото, відео)

П’ятий Президент, лідер партії «Європейська Солідарність» Петро Порошенко оприлюднив комплексну антиковідну стратегію і покроковий план подолання наслідків пандемії. Деталі плану з 10 кроків він розповів під час зустрічі з медпрацівниками у Бориспільському міському центрі первинної медико-санітарної допомоги на Київщині, куди сьогодні також передали кисневі концентратори. «Мета цього плану – захист життя і здоров’я українців, подолання пандемії, соціальних наслідків пандемії шляхом набуття колективного імунітету від коронавірусної хвороби», – говорить Порошенко. Міський голова Борисполя Володимир Борисенко звернувся до українців та центральної влади.

Поділитися:
Share
Читати далі

НКРЭКУ принудительно переводит всех потребителей на годовой тариф с 1 мая 2021. Важные замечания и советы

Все вообще бытовые потребители газа будут с мая АВТОМАТИЧЕСКИ переведены на годовые тарифы и будут иметь одну и ту же ЦЕНУ на газ на весь следующий год независимо от того, какие будут месячные цены на газ в каждом конкретном месяце у каждого поставщика. Важна будет только цена в годовом тарифе. Хотя многие СМИ назвали сумму выплат фиксированной, это неправда. Тариф будет фиксированным, а конкретные суммы в гривнях, которые вы заплатите в каждый конкретный месяц, будут разными.

Поділитися:
Share
Читати далі

Ексклюзивне інтерв’ю Марини Порошенко у програмі «Велика політика» на «5 каналі» 07.04.2021 (відео)

Києву треба 4 мільйони доз вакцин, а виділили менше 43 тисяч. На найближчому засіданні Київради розглянуть звернення до уряду щодо закупівлі вакцин від ковіду органами місцевого самоврядування. Оскільки центральна влада не забезпечила закупівлю необхідної кількості вакцин проти коронавірусу, вона мусить дозволити місцевій владі самостійно закуповувати вакцини. Про це сказала Марина Порошенко, лідерка команди «Європейської Солідарності» у Київраді, голова постійної Комісії з питань охорони здоров’я та соціальної політики, в інтерв’ю «5 каналу».

Поділитися:
Share
Читати далі

Семен і росіяни

Апеляційний суд Києва відмовив у задоволенні позову екс-командира бату «Донбас» Семена Семенченка та залишив його під вартою до 24 травня. Без права внесення застави. Тільки-но екс-комбат опинився за ґратами, на світ Божий полізло до біса аж надто цікавих деталей, з яких відверто стирчать червоні вушка Москви. Звернемо увагу на просто надмірну кількість зв’язків комбата Семена з Росією. Характерна риса фан-клубу Семена – вони категорично не вміють тримати язика за зубами. Коли тхне смаленим, вони самі в інтерв’ю починають розбалакувати чимало дивовижних деталей. Придивимося до них уважно.

Поділитися:
Share
Читати далі

СЗР України: Огляд терористичної активності у світі станом на 08.04.2021

Найбільш резонансні події минулої доби в огляді Служби зовнішньої розвідки України. На черговому раунді стратегічного діалогу делегації США і Іраку домовилися про те, що бойові підрозділи Сполучених Штатів Америки і коаліції можуть бути виведені з Іраку. Король Абдалла II ібн Хусейн (Йорданське Хашимітське Королівство) заявив, що армія і сили безпеки придушили заколот, який готувався у королівстві, на початковій стадії.

Поділитися:
Share
Читати далі

Латвія підтримує надання Україні Плану дій щодо членства в НАТО

Міністр закордонних справ Латвії Едгар Ринкевич у вечірньому підсумковому інтерв’ю для національного мовника LTV Ziņu Dienests прокоментував ситуацію навколо ескалації з боку Росії: “Україна вже протягом 15 років намагається приєднатися до НАТО шляхом отримання Плану Дій для Членства. Мабуть, вже таки час надати цей План Україні. Це буде як мінімум сигналом від нас (НАТО), що українці не залишаться без підтримки. Я однозначно підтримаю таке рішення…”

Поділитися:
Share
Читати далі

Хлопці, робіть щось

Треба мати на увазі, що 30 років Незалежності України – це дата не тільки для України, а й для Путіна. Чи вигідне святкування такої дати українцями Росії та її керівництву? Відповідь однозначна – ні! Чи патологічно прив’язаний до якихось символічних дат Путін – так! І ось на літо цього року кількість варіантів російської агресії може зрости неймовірно. Питання навіть не в росіянах, а в тому, як ми реагуємо і протидіємо. Партнери із США і НАТО дали чіткий сигнал: хлопці, це все серйозно, робіть щось.

Поділитися:
Share
Читати далі
Усі відео