Всупереч реляціям про «переможний візит», наслідки поїздки до Катару цілком неоднозначні

Візит до Катару подається в ОП як можливий прорив України в експорті в цю країну і в регіон через Катар продукції сільського господарства в обмін на інвестиції. Хотілося би сподіватися, що цей візит – не черговий Оман, коли відпочинок президентської родини (чи зустріч з російськими кураторами?) видавалися за робочий візит високого рівня, а у результаті обіцялося багатомільярдні інвестиції, яких так ніхто і не бачив.

Поділитися:
Share
Читати далі

Спецслужба Фінляндії наголошує на масштабах кібершпіонажу з боку Росії та Китаю

Служба безпеки та розвідки Фінляндії (SUPO) оприлюднила відкриту частину свого звіту про роботу за 2020 рік (SUPO 2020 Year Book), у якому окреслено оцінку основних загроз національній безпеці країни. SUPO визначила ключовим пріоритетом своєї роботи надання ранніх попереджень про деструктивні кібероперації, за якими стояли вказані держави. Фінські контррозвідники зазначають, що ці операції, з-поміж іншого, були спрямовані на спроби вплинути на ухвалення зовнішньополітичних і безпекових рішень офіційного Гельсінкі.

Поділитися:
Share
Читати далі

СЗР України: Огляд терористичної активності у світі станом на 06.04.2021

Найбільш резонансні події минулої доби в огляді Служби зовнішньої розвідки України. Понад 130 бойовиків радикального руху «Талібан» знищено за останні дві доби силами безпеки Афганістану. У бойовиків вилучено велику кількість зброї та боєприпасів. Ірак розпочав будівництво захисних споруд (огорожі з колючим дротом і земляні насипи) на кордоні з Сирією.

Поділитися:
Share
Читати далі

Побудка с утренним Орком. 6.04.2021

Величайший лидер улетел в Катар договариваться о его продовольственной безопасности, но договорился о том, что наши полицейские будут помогать проводить чемпионат мира по футболу в Катаре.

Поділитися:
Share
Читати далі
Усі відео